Home / Твоя краса / Як зробити себе щасливішою

Як зробити себе щасливішою

Переключитися на іншу хвилю і стати щасливим одразу не вийде, але якщо ви готові спробувати, готові запропонувати вам кілька способів, що допоможуть виробити нову звичку – бути щасливою.

qyIRjz7EDec1. Зберігайте душевну рівновагу. Не дозволяйте нікому зіпсувати вам настрій. Чи не спілкуйтеся з тими людьми, які вам неприємні, не дивіться за компанію страшні фільми з убивством і насильством, новини про катастрофи, кримінальну хроніку. Не дозволяйте знайомим виливати на себе цебри негативу і ніколи не підтримуйте розмови скигліїв про те, як все погано.

2 . Відмовтеся від слова “проблема”, а всі проблеми перейменуйте в “завдання”. Записуйте свої завдання в блокнот і викреслюйте їх у міру рішення. Мисліть позитивно. Спробуйте пограти самі з собою в таку гру : у кожній негативній подію шукайте щось позитивне. Іншими словами, “у кожному свинстві можна знайти шматок шинки”! Наприклад, забули парасольку в автобусі? Не біда, а раптом її знайде людина, набагато більш нужденніша. А ви тепер купіть собі новий, ще красивіший!

3. Любіть себе. До слова про любов до себе. Нас з дитинства вчили, що той, хто любить себе, егоїст. Це не так. Егоїст той, хто любить тільки (!) Себе. А любити себе – це значить приймати себе таким, який ти є, з усіма перевагами та недоліками. Якщо ви самі себе не любит , вас навряд чи полюбить інша людина, тому що ви неусвідомлено посилаєте в світ сигнали про те, що ви негідні любові. Полюбіть себе всією душею, і навколишні дадуть відповідь вам взаємністю.

4. Висловлюйте свої почуття. Не тримайте в собі сильні почуття – любов, образу, страх, ревнощі, подяку. Приховуючи їх, ви відчуваєте сильне емоційне напруження. Якщо є можливість, відкрийте близькій людині свої почуття.
Інший спосіб – знайдіть вашим емоціям безпечний вихід. Наприклад, включіть музику і дозвольте своєму тілу рухатися так, як воно хоче, щоб зняти тілесне напруження. Або помедитуйте в тиші під релаксуючу музику , відчувши себе маленькою частинкою великого Всесвіту.

5. Спілкуйтеся з однодумцями. Прекрасно, якщо це будуть люди, які так само, як і ви, вирішили практикувати позитивне мислення . Або ті, хто розділяє з вами ваше хобі. Або просто давні друзі, з якими можна розслабитися і посміятися від душі.

6. Займайтеся улюбленою справою. Вже щастя, коли ваша професія і хобі збігаються. А якщо ні, то обов’язково займайтеся у вільний час тим, що вам до душі. Ніколи не пізно почати співати, вишивати, малювати або кататися на роликах. Займаючись улюбленою справою, ви потрапляєте в енергетичний потік, який тільки зміцнює відчуття щастя.

7. Навчіться радіти дрібницям. Поставте собі мету – щодня помічати хоча б одну сценку або момент, який викличе у вас добру посмішку. Пташка метушливо в’є собі з гілочок гніздо. Хтось поступився в транспорті місце бабусі. Кіт солодко потягується на дивані. Збирайте свою власну скарбничку позитивних вражень.

8. Читайте афірмації ( позитивні твердження ). Постарайтеся зупинити внутрішню “мислемешалку” – стан, коли ви все крутите і переварюєте, обмірковуєте і чужі негативні події і ніяк не можете відпустити їх. Замість цього починайте читати афірмації. Наприклад, “саме сьогодні я чекаю від життя самого кращого”. Або “у мене все добре, а буде ще краще”. Щоранку говорите своєму відображенню: “Я найчарівніша і найпривабливіша! Я люблю себе!

9. Дізнавайтеся щось нове кожен день. Щодня отримуйте нові знання і нові навички. Читайте книги про духовний розвиток  та самовдосконалення, зустрічайтеся та знайомтесь з новими людьми, відкривайте для себе нові місця, міста, а може  і країни. До слова, якщо це буде поки тільки теоретично, завдяки книгам або інтернету, теж добре!

10. Живіть тут і зараз. Перестаньте боятися майбутнього і проводити дні безперервно в тривожних думках про те, що не так було в минулому,  зафіксуйте свій погляд на теперішньому моменті і оцініть важливість того, що відбувається тут і зараз. Виробіть активну позицію. Якщо можете комусь допомагати, творити добро – вперед, адже щастя, яке ви доставили іншій людині, повернеться до вас сторицею!


Check Also

Місячний календар краси на листопад 2020 року

Докладний місячний календар краси на листопад 2020  року на кожен день. Сприятливі і несприятливі дні. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *