Home / Твоя краса / Обличчя / Зіпсована косметика. Як реанімувати зіпсовану косметику?

Зіпсована косметика. Як реанімувати зіпсовану косметику?

Практично кожна з нас хоча б раз розбивала пудру або ломала помаду з необережності. І як же відновити зіпсовані засоби для макіяжу? Адже вони могли б ще довго прослужити, а тепер доведеться все викинути … Не переймайся! Наші поради допоможуть тобі впоратися з цією дрібною неприємністю і реанімувати улюблену косметику.

453667Зіпсована косметика. Як реанімувати зіпсовану косметику?

Розбилася пудра, рум’яна, тіні.

Якщо в поспіху ти впустила і розбила коробочку з тінями або ронзатором, є кілька планів «порятунку».

1 . Можна стовкти частинки зіпсованого засобу в порошок. Додай туди пару крапель спирту і утрамбуй пальцями. Тіні і пудра стануть як нові!

2 . Можеш змайструвати кремоподібні рум’яна або тіні. Для цього теж потрібно стовкти косметику в порошок, але додати вазілін. Помісти все в зручну баночку і постави в холодильник на пару годин.

Зіпсована косметика. Як реанімувати зіпсовану косметику?

Зламалася помада

Надламану біля основи помаду також можна реанімувати декількома способами.

1 . За допомогою запаленого сірника або фена, нагрій половинку помади, що залишилася в тюбику, потім акуратно прикріпи відламаний залишок. Поклади помаду в холодильник на пару годин – і результат здивує тебе!

2 . Ти можеш перекласти шматочки помади в іншу ємність, а потім наносити її за допомогою пензлика. Візьми відповідну ємність із кришечкою, і плоскою паличкою дістань залишки помади з тюбика , потім переклади все в баночку. Щоб маса стала однорідною, розтопи її гарячим струменем повітря з фена – тоді помада розтане, а потім застигне рівним шаром.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *