Home / Активний спосіб життя / Гімнастика / Які вправи робити для ніг, щоб позбутися від зігнутих колін

Які вправи робити для ніг, щоб позбутися від зігнутих колін

На щастя, цей недолік можна виправити, якщо регулярно робити спеціальні вправи для красивих колін.Ноги, постійно зігнуті в колінах зустрічаються у багатьох жінок, особливо у тих, хто має роботу, пов’язану з тривалим стоянням на роботі або носять високі підбори. Якщо ви не можете підняти ноги лежачи на спині і повністю при цьому розігнути коліна, то вам потрібно робити спеціальні вправи, щоб виправити це. Причому, навіть у молодих жінок, які не займаються спортом або гімнастикою, можна побачити цей недолік постави. Коли жінка йде з зігнутими колінами, не розгинаючи їх повністю, це з боку виглядає негарно.

Які вправи робити для ніг, щоб повернути еластичність зв’язкам і сухожиллям колінного суглоба? Для цього потрібно виконувати 6 простих, але дуже ефективних вправ, які легко виконувати  вдома. Все що вам знадобиться – це стілець зі спинкою і килимок для занять. Важливо виконувати цей комплекс вправ не міняючи послідовності, в якій вони представлені. Так само необхідно поступово день у день збільшувати навантаження, починаючи з повторень 3-5. Якщо ви станете виконувати всі вправи відразу, з повним навантаженням, то у вас можуть виникнути болі в колінах. Приступаючи до виконання даних вправ враховуйте свій рівень фізичної підготовленості. Якщо ви раніше взагалі не займалися фізичними вправами, то потрібно обмежитися 3 повтореннями.

Вправи для красивих колін.

1 вправа. Віджимання від стіни.

Встаньте лицем до стіни, приблизно на відстані одного кроку. Цю відстань потрібно буде поступово збільшувати. Ноги поставте разом, а руками зіпріться об стіну. Зігніть в ліктях руки, при цьому п’яти не відриваються від підлоги, а все тіло витягнуто в одну пряму лінію. Випряміть руки, дихання рівномірне, повторіть вправу раз 15-20.

2 вправу. Ластівка у стільця.

Встаньте навпроти стільця, зіпріться руками на його спинку (руки знаходяться на відстані рівному ширині плечей), підійміть спочатку одну пряму ногу вгору – зробіть ногою ластівку (так, щоб нога перебувала на одному рівні з тілом, а кут між ногами становив градусів 90). Тепер зігніть ногу в коліні і підтягніть її до грудей – раз, на два – витягніть ногу вгору. При цьому п’ята другої ноги не відривається від підлоги. Повторіть вправу раз 5-8.

3 вправу. Кроки руками.

Встаньте прямо, нахиліться до підлоги, руки покладіть на підлогу на відстані, що дозволяє вам тримати ноги повністю випрямленими в колінах. У такому положенні переставляйте руки по черзі вперед, на скільки зможете. А потім повертайтеся назад, знову ж за допомогою рук. Слідкуйте за тим, щоб ноги в колінах були весь час випрямлені. Зробіть вправу раз 10-15.

4 вправа. Будиночок.

Встаньте на карачки, руки і ноги знаходяться на ширині плечей. Переносячи вагу тіла на руки, випрямити ноги в колінах – тіло як би утворює «будиночок». Далі  поверніться у вихідне положення – навпочіпки. Повторіть вправу раз 8-12.

5 вправа. Котячий вигин.

Присядьте на носках, коліна повинні бути з’єднані разом, а руки лежать долонями на підлозі на відстані ширини плечей один від одного. Підніміть таз вгору, спираючись на долоні і п’яти, ноги намагайтеся випрямити в колінах, голова опущена вниз. Далі поверніться у вихідне положення. Зробіть 3-5 повторень, потім випрямтеся і повторіть ще раз 5-10.

6 вправа. Нахили до ноги.

Сядьте на підлогу, праву ногу випрямьте  вперед, а ліву покладіть зігнуту в коліні в сторону. Нахиліться до лівої ноги, ліва рука тягнеться до носка, постарайтеся пальцями торкнутися ступні. Права рука відведена назад-вгору. Потім випрямтеся і руки розведіть в сторони. Повторіть вправу 3-5 разів для кожної ноги.

При виконанні всіх цих вправ для гарних колін потрібно дихати рівномірно, при нахилі – робити видих, а при розпрямленні – вдих.


Check Also

Ранкова зарядка. Ефективні вправи для виконання вдома

Дізнайтеся, як правильно проводити тренування вранці, щоб відчути приплив бадьорості на весь день і підтримувати …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *