Home / Здоров'я / Вагітність і пологи / Як зробити дитину хлопчика – дієві методи та відгуки

Як зробити дитину хлопчика – дієві методи та відгуки

Напевно, протягом  всієї історії свого розвитку, люди намагаються пізнати таємницю зачаття і навчитися передбачати і, звичайно, планувати стать майбутньої дитини. Адже у кожного з нас, в оточенні, є сім’я друзів, родичів або знайомих, де підростають прекрасні, ніжно улюблені батьками дочки. Але батько не перший рік, потай, мріє про хлопчика – спадкоємця. Про те як зробити дитину хлопчика  піде мова далі.

Як зробити дитину хлопчика. Хлопчик чи дівчинка?

Як зробити дитину хлопчика - дієві методи та відгуки

Сина, якого він навчить бути справжнім чоловіком, передасть своє прізвище, знання і накопичений життєвий досвід.

Чи можна, в момент зачаття, з точністю 100 відсотків запланувати стать майбутньої дитини? Що пропонує нам сучасна наука, а також накопичені народні знання і досвід?

Отже, чи можна виходячи з батьківських побажань, а іноді і сподівань, «поставити» бажану стать дитини на момент її зачаття? На жаль, як би нам цього не хотілося, але зі 100 відсотковою ймовірністю, немає, неможливо! Однак природа передбачила можливість значно збільшити вірогідність як зробити дитину хлопчика, а сучасна наука визначила «технологію». Крім того, досвід, накопичений народами століттями, пропонує нам додаткові способи в цій області.

Період овуляції

Жіноча яйцеклітина спочатку несе в собі генетичний матеріал, який містять тільки жіночу Х-хромосому. А ось чоловічі статеві клітини мають у своєму розпорядженні як жіночою Х, так і чоловічою Y-хромосомою. А це означає, що народження хлопчика залежить виключно від чоловіка.

Говорячи про підвищення ймовірності як зробити дитину хлопчика  можна не сказати і про ще одну особливість чоловічих статевих клітин.

Справа в тому, що життєвий цикл клітин, що містять Y-хромосому дуже недовгий, якщо «зустріч» з яйцеклітиною не відбулася, сперматозоїд гине протягом 24 годин. При цьому такі сперматозоїди володіють дивовижною рухливістю, набагато більш вираженою, ніж у клітин з Х-хромосомою.

Як говорять учені, сперматозоїди, що несуть в собі Х-хромосому, дуже ліниві і малорухливі, але відрізняються більш тривалим часом перебування в жіночому організмі, при цьому, не втрачаючи здатність до запліднення яйцеклітини.

Саме на цих особливостях чоловічих статевих клітин і заснований принцип зачаття в період овуляції. Якщо ви хочете зачати хлопчика, необхідно ретельно стежити за своїм календарем менструацій, щоб не пропустити день овуляції. Адже саме в цей час (з огляду на менструальний цикл), у сперматозоїдів з Y-хромосомою, враховуючи їх властивість (рухливість), набагато більше шансів запліднити яйцеклітину.

Як зробити дитину хлопчика

Якщо ж статевий акт був здійснений за 1-2 дні до овуляції, то сперматозоїди з Y-хромосомою, з великою часткою ймовірності, встигнуть загинути.

А ось затаєні в організмі жінки чоловічі статеві клітини, що несуть Х-хромосому, готові протягом 48 годин чекати момент овуляції в «робочому» стані. Використовуючи, так званий калькулятор овуляції, ви можете з точністю розрахувати час початку і кінця процесу овуляції.

Не можна забувати і про пряму залежність «здоров’я» сперми від загального стану здоров’я і відсутності шкідливих звичок у чоловіка.

Вчені довели, що регулярність статевого життя відбивається на ймовірності зачаття. Зі збільшенням кількості статевих актів, кількість сперми зменшується, при цьому різко збільшується її «якість», а значить і підвищується вірогідність зачаття.

Ще одним негативним фактором, що впливає на якість генетичного матеріалу чоловіка, є температура. При високих температурах (вище 37-38 градусів) якість сперми різко падає. А значить, якщо ви готові до зачаття, відмовтеся, на якийсь час, від відвідування саун, лазень, парилень, а також подорожей в країни з жарким кліматом.

Надмірні фізичні навантаження, наприклад, тренажерні зали і тренування з навантаженням, також надають несприятливий вплив.

Наявність шкідливих звичок (куріння, алкоголь, переїдання, перевага жирної, смаженої, гострої і копченої їжі), поганий сон і стреси можуть поставити під сумнів вірогідність зачаття.

Почніть проводити  загартовуючі процедури, це «струсить» організм і підвищить імунітет. Допоможуть в цьому, щоденні прогулянки на свіжому повітрі і невелике фізичне навантаження.

Якщо ви хочете зачати хлопчика, вам необхідно звернути особливу увагу на стан генетичного матеріалу чоловіка. Погодьтеся, виконання перерахованих рекомендацій, як зробити дитину хлопчика  практично не змінює звичний для нас спосіб життя. А ось здоров’я обов’язково додасть, а може бути і дозволить сформуватися звичкою до здорового способу життя.

Як зробити дитину хлопчика. Поза для заяаття

Далеко не всі лікарі готові погодитися з впливом пози на зачаття хлопчика. Однак є певні закономірності, про які не можна не сказати.

Час активності і максимальної життєздатності, що потрапили в жіночий організм чоловічих статевих клітин, безпосередньо залежить від місця їх знаходження:

в піхві  жінки переважає «кисле» середовище, яке прискорює загибель сперматозоїдів. Більш того, будь-які запальні процеси, які вражають жіночу репродуктивну систему жінки, збільшують цей показник.

Час життя сперматозоїдів і їх готовності до зачаття 1-2 годин;

в шийці матки, на відміну від піхви, лужне середовище, яка набагато більш сприятливе для знаходження сперматозоїдів і збереження їх властивостей. У такому середовищі, рухливість і здатність до зачаття зберігаються у сперматозоїдів 4-8 днів (в залежності від початкової якості генетичного матеріалу).

Як бачите, для збільшення ймовірності як зробити дитину хлопчика, жінці, під час статевого акту, необхідно використовувати пози, які забезпечать максимально швидке потрапляння сперматозоїдів до шийки матки.

Як зробити дитину хлопчика. Дієта

Виходячи з вище сказаного, стає очевидним, що вірогідність зачаття хлопчика (запліднення більш рухливими і швидкими Y-хромосомами) збільшується в більш лужному середовищі. При цьому відомо, що дотримання дієти і вживання певних продуктів забезпечує перевагу в сторону лужного середовища. Така дієта була названа французькоюі на думку її прихильників, збільшує ймовірність народження хлопчика на 80%.

Основними постулатами такої дієти є:

основними продуктами харчування можуть бути: будь-які морепродукти і риба, відварене або приготоване на пару «червоне» м’ясо, сухофрукти і горіхи без обмежень, соління, що не містять оцет, чорний чай, мінеральна вода. Сніданок повинен складатися з вівсяної або гречаної каші, приготовленої без варіння;

від будь-яких молочних або кисломолочних продуктів необхідно повністю відмовитися (молоко, кефір, йогурт, ряжанка, сир і т.д.);

почати слідувати цій дієті необхідно не пізніше 2-3 місяців до запланованої дати зачаття.

Так як будь-яка дієта пов’язана з певними обмеженнями, обов’язково порадьтеся з вашим лікарем. Необхідно переконатися, що вона не принесе шкоди вашому організму і не викличе загострення будь-яких хронічних захворювань (можливо, вам категорично необхідно правильно харчуватися).

Як зробити дитину хлопчика «по групі крові»

Досить великою популярністю користується так званий спосіб «по крові», який заснований на біологічному механізмі її поновлення.

Одним з доведених принципів роботи нашого організму, є регулярність оновлення крові:

у жінок кров оновлюється 1 раз на 3 роки;

у чоловіків, оновлення крові, відбувається з періодичністю 1 раз в 4 роки.

Вважається, що «вік» крові може визначити стать майбутньої дитини: якщо кров матері молодша – народиться дівчинка, якщо молодша кров батька – народиться хлопчик.

Визначаючи, таким чином, найбільш вдалий момент для зачаття, необхідно пам’ятати, що великі крововтрати (травми, донорство) можуть привести до зміни циклу оновлення крові у партнера.

Як зробити дитину хлопчика. Місячний календар

Серед використовуваних таблиць, які, згідно з існуючою думкою, збільшують вірогідність зачаття хлопчика, найбільш поширеним є місячний календар.

Місячний календар відображає зміни стану найзагадковішого нашого супутника – Місяця. Вважається, що вплив його на людину настільки великий, що навіть може визначати стать майбутньої дитини в залежності від дати зачаття і властиві майбутній дитині риси характеру.

Якщо ви плануєте народження хлопчика, то зачаття, згідно з місячним календарем, має відбутися в зазначені числа наступних місяців року.

Вересень:  3-4; 8-9; 12-13; 16; 25; 27; 30.

Жовтень:   3-4; 7-8; 11; 16-17; 19; 22; 25; 28; 30-31.

Листопад: 1-2; 10-11; 20; 25; 30.

Грудень вважається складним, перехідним місяцем, тому зачаття, тим більше хлопчика, краще відкласти.

Більш того, фаза Місяця може також визначити основні риси характеру малюка:

зачаття в молодикадодасть дитині вразливості та чутливості, що, напевно, повинно бути притаманне жінкам;

зачаття в повний місяць додасть дитині нестриманості і зробить його дуже (часом зайво) активним;

якщо зачаття відбулося в першу фазу зростання Місяця, то дитина буде відрізнятися спокійною вдачею, докладністю і виваженістю рішень, що приймаються, йому буде властиво справжнє почуття обов’язку і відповідальності за своїх близьких людей;

якщо ви хочете, щоб ваша дитина була природженим лідером, якого відрізняє спокій, стійкість і всі можливі вольові якості, тоді зачаття має відбутися в другу фазу зростання Місяця;

діти, зачаття яких відбулося в третю фазу, відрізняються контактністю і товариськістю, відкритістю, але, разом з тим, і стійкістю характеру;

третя фаза зростання Місяця, це час зачаття дітей, які згодом будуть володіти яскраво вираженими творчими здібностями. Це люди світу мистецтва і поезії. Але, разом з прекрасними здібностями до творчості, такі люди отримують і тягу до самотності і самоти.

Ви можете вибрати будь-який з перерахованих способів, як зробити дитину хлопчика,  які можуть збільшити ймовірність зачаття хлопчика. Найголовніше, про що необхідно пам’ятати – малюк повинен бути здоровий! А для цього необхідно приділити особливу увагу здоров’ю батьків і правильній організації процесу протікання вагітності.

Як зробити дитину хлопчика. Відгуки

Мурат. Чому тільки натискна хлопчика??? Яка різниця, якої статі буде дитина ??? Діти це щастя!!!

Лада Каліна. Повернення в добу середньовіччя! Доброго дня!

Не Злоба. Теж вважаю, що треба просто народжувати, а не намагатися обчислити стать.

Катаріна Катарска. Дивні якісь коментарі. Деякі люди хочуть саме хлопчика. Що в цьому поганого? Хочуть спадкоємця!

Алла Яковлева. А чому нічого про дівчаток не пишуть?

Степан. Пишуть. Дуже багато матеріалів на цю тему в інтернеті. подивіться уважніше

Алла. Мова лише про цю статтю. В інтернеті можна знайти багато чого.

Горілла. І ось ви все це зробили, на місяць молилися і гніздилися на гілках дерев, а в підсумку – народилася дівчинка !!! ахаххаха

Життя. Зазвичай так і буває)))

Ольга. Не треба намагатися бути Богом і вирішувати, хто конкретно народиться у вас. Бог знає краще за вас! І все буде так, як повинно бути!

Звичайно, не потрібно намагатися бути Богом. Але, наприклад, коли в родині вже є двоє-троє або більше одностатевих дітей, цілком зрозуміле бажання батьків мати дитину іншої статі. А ці методи, як зробити дитину хлопчика, в будь-якому випадку не дають 100% гарантії, але і ніяк не шкодять здоров’ю

Julia Метод. Зачаття за місячним календарем описаний абсолютно некоректно. В тому-то й принадність і ефективність цього методу (поряд з методом овуляції), що він розраховується індивідуально для кожної жінки, а не як інші абсолютно даремні календарні методи, які діють за принципом всіх під одну гребінку.


Check Also

Традиції на 14 лютого 2021 року – день святого Валентина

День Святого Валентина, який відзначається 14 лютого, з кожним роком стає все популярнішим у нашій …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *