Home / Здоров'я / Вагітність і пологи / Як зробити дитину дівчинку – найкращі дієві способи

Як зробити дитину дівчинку – найкращі дієві способи

Більшість потенційних батьків запевняють, що для них важливо лише щоб дитина була здоровою, і вони будуть однаково раді і хлопчикові, і дівчинці. Однак дані статистики спростовують це розхожа думка: в ході опитувань, понад 80% респондентів визнають, що хотіли б мати дитину певної статі. Вважається, що мами більше хочуть дівчинку, а тати будуть просто щасливі, якщо у них з’явиться син. Про те як зробити дитину дівчинку спробуємо розібратись далі.

Як зробити дитину дівчинку

Як зробити дитину дівчинку - найкращі дієві способи

Зазвичай, якщо в родині вже є одна дитина, питання статі другої має більше значення: ті, у кого вже є дівчинка, хотіли б хлопчика, і навпаки.

Хоча всі ці переваги зазвичай забуваються на той час, коли дитина вчиться говорити і ходити. Адже, по суті, всі немовлята поводяться однаково, і якщо, наприклад, дитина часто плаче, або не спить ночами, це ніяк не пов’язано з його статтю.

Але майбутніх батьків все ж цікавить, чи можна якось вплинути на стать майбутньої дитини? Стовідсоткових гарантій, зрозуміло, немає, але в якості відповіді на питання, як зробити дитину дівчинку, можна дати кілька корисних порад.

Зачаття по овуляції

Знання точного часу овуляції вважається одним з найважливіших умов при «замовленні» дитини тієї чи іншої статі. Справа в тому, що якщо зачаття за часом відбувається близько до часу овуляції, «чоловічі» сперматозоїди будуть мати перевагу, так як вони зазвичай спритніше, і швидше досягають яйцеклітини.

Якщо ж між овуляцією і зачаттям проходить кілька днів, вірогідність зачаття дівчинки зростає, так як «жіночі» сперматозоїди здатні зберігати свою життєздатність набагато довше.

Метод цей, як запевняють, досить дієвий, єдина складність при його застосуванні полягає в тому, щоб правильно визначити час овуляції, в ідеалі – з точністю до годин.

Фактор X і Y-хромосом

Перш, ніж намагатися зачати дитину певної статі, незайвим було б розуміти, що існують певні відмінності в поведінці сперматозоїдів, що несуть жіночу (X) або чоловічу (Y) хромосоми. Перші є більш швидкими, але і більш слабкими, і вони гинуть в піхві протягом одного або двох днів.

До того ж, вони досить швидко втрачають свою життєздатність під впливом кислого середовища піхви. Саме в розрахунку на швидкість «чоловічих» сперматозоїдів і будуються поради, як зачати дитину чоловічої статі.

Сперматозоїди, які, з’єднавшись з яйцеклітиною, змогли б дати життя дівчинці, рухаються повільно, але вони більш живучі і стійкі. Вони можуть жити в піхві до 4 днів, очікуючи момент овуляції, і при цьому не втрачати своєї запліднюючої здатності.

Навіть статевий акт, що мав місце за 3 дні до овуляції, може закінчитися зачаттям, і результатом його, швидше за все, буде саме дівчинка, адже «чоловічі» сперматозоїди за цей час загинуть. В ідеалі, після третього дня до початку овуляції спроби зачаття варто припинити, інакше велика ймовірність появи хлопчика.

Зміна PH-фактора

У виконанні завдання, як зробити дитину дівчинку, зазвичай фігурує ще один фактор, всім відомий по рекламі жувальної гумки – PH. Правда, тут мається на увазі кислотно-лужний баланс не ротової порожнини, ясна річ, а піхви. Вважається, що рівень кислотності грає важливу роль, якщо ви намагаєтеся зачати малюка певної статі.

Якщо цей рівень високий, це дає перевагу сперматозоїдам, що несуть X-хромосому, так як в подібних умовах «чоловічі» сперматозоїди, швидше за все, загинуть. Якщо хочеться підвищити ймовірність зачаття дівчинки, потрібно спробувати підвищити і кислотність піхви. У багатьох випадках, цей спосіб є більш зручним і легко застосовним, ніж обчислення часу по овуляції.

І він буде більш «довгограючим», так як не доводиться обчислювати «вікно» в кілька годин, щоб зробити статевий акт в найбільш сприятливий час. Всього лише включивши в свій раціон певні продукти, можна дійсно підвищити ймовірність зачаття дівчинки, це не вигадки, як думають багато хто. І тепер ви знаєте причину цього явища – кислотність.

Метод крові

Не завжди потрібний калькулятор овуляції. Різні відео в інтернеті показують, як користуватися тим чи іншим методом. Простий метод як зробити дитину дівчинку  – простежити за постійною зміною крові.

Вам знадобляться невеликі дані: у чоловіка кров оновлюється раз на чотири роки, а у жінки – раз в три. Чия кров оновлюється пізніше, тієї статі і буде малюк. Як правильно провести підрахунки? Спеціальний калькулятор тут не потрібен – достатньо знати певні цифри:

Поділіть вік майбутньої мами на 3 – враховувати треба залишок, який вийшов в результаті. Наприклад, 25: 3 = 8. Враховуємо тільки 1.

Аналогічні дії проведіть і з віком майбутнього батька.

Тепер порівняйте залишки: у кого результат менший, тієї статі і буде малюк.

Завагітніти дівчинкою за цим методом можна і тоді, коли ви підраховуєте все по групі крові і резус-фактору. Якщо у батьків однаковий резус-фактор, практично 100 відсотків ймовірності, що народиться дівчинка. Коли цей показник різний, є ймовірність народження хлопчика.

Важливу роль в цьому випадку грає і група крові, тому треба враховувати будь-який чинник. Якщо у батьків друга або перша група, підвищується ймовірність народження дівчинки. Від овуляції тут нічого не залежить, а калькулятор підрахунків простий.

Зачаття за таблицями

На всі 100 відсотків зачати довгоочікувану доньку допоможе проста таблиця. На основі даних можна максимально спланувати стать майбутньої дитини. Також ви зможете зрозуміти, коли краще зачати дитину. Є кілька варіантів, в яких бере участь або ж не береться до уваги калькулятор овуляції.

Китайський спосіб

Таблиця часто діє практично на 100 відсотків. Діяти треба за певною схемою, тоді у вас вийде зачати дівчинку.

Знайдіть вік майбутньої матері у верхній частині сторінки. Але пам’ятайте, що в Китаї ведеться трохи інший підрахунок. При народженні людина вважається вже дев’ятимісячною, тому під час своїх підрахунків, коли використовуєте будь-який калькулятор для цієї таблиці, додавайте один рік. Якщо вам на даний момент 24 роки, то розглядайте це, як 25 років.

Основні рекомендації:

У колонці зліва підберіть місяць, в якому передбачається виконати зачаття.

Ви зможете побачити на перетині шпальти і рядочки букву майбутньої статі вашої дитини.

Калькулятор такого типу працює без визначення дня овуляції, а також допомагає домогтися 100% -ого результату.

Японський спосіб

В цьому випадку калькулятор і сама таблиця працює трохи інакше. Як зробити дитину дівчинку  по японській таблиці даних? У цьому випадку також не потрібний розрахунок дня овуляції. Для початку потрібно підібрати рядок, де вказується вік батька, а вже в вертикальному стовпці знаходиться місяць народження матері. Проведіть від цих чисел дві перпендикулярні лінії – на місці їх безпосереднього перетину буде знаходитися сімейна цифра.

Місяць зачаття дівчинки визначається за наступною таблицею. Шукаємо місяць запланованого зачаття, потім цифру, яка вийшла в першій таблиці, а на їх перетині знаходите певну стать:

Цей метод також ефективний, якщо ви не враховуєте дату передбачуваної овуляції. Спрацьовує на 100%, якщо ви правильно врахували всі правила і нюанси підрахунку. У вас з’явиться можливість народити довгоочікувану і улюблену дочку без зайвих аналізів і обстежень.

Які продукти потрібно їсти, щоб підвищити ймовірність народження дівчинки?

Одна з безперечних речей, яку потрібно обов’язково знати тим, хто шукає відповідь на питання, як зробити дитину дівчинку  правильно, полягає в наступному: потрібно змінити свій раціон. Як вже говорилося вище, модифікувавши своє харчування певним чином, можна домогтися зміни рівня PH тіла, в загальному, і піхви, зокрема.

Для зачаття дівчинки дієта майбутньої мами повинна бути багата на магній, кальцій. Рекомендується віддавати перевагу продуктам, що містять велику кількість кислоти, якщо, звичайно, немає протипоказань з боку шлунково-кишкового тракту.

Певні продукти містять набагато більшу кількість кислот, ніж прийнято думати, і про це обов’язково повинна знати жінка, яка готова стати мамою, і хоче неодмінно народити дівчинку. Чим більше надходження кислот в організм, тим вище буде підніматися PH.

В результаті, «чоловічі» сперматозоїди не зможуть зберігати свою активність в піхві, і «жіночі» отримають набагато більше шансів, ніж звичайні 50%.

Приблизно за кілька місяців до безпосереднього зачаття треба знизити вміст в крові солі і цукру. Ваш раціон повинен збагатитися кальцієм і магнієм. Які ж продукти потрібно включити в свій раціон? В меню жінки повинні обов’язково бути спеціальні продукти, які допоможуть зачати дівчинку:

 • кукурудза
 • квасоля
 • яловичина
 • сливи
 • кава
 • печінка
 • йогурти.
 • варене і нежирне м’ясо.
 • краби, відварна нежирна риба, креветки.
 • курячі яйця.
 • мандарини
 • яблука
 • виноград
 • малина
 • полуниця
 • груші.
 • баклажани
 • огірки
 • морква
 • болгарський солодкий перець.
 • сири
 • ряжанка
 • кефір.
 • рис
 • пшоно.
 • арахіс
 • фундук
 • мигдаль
 • волоські горіхи.
У той же час, від певних продуктів краще відмовитися. Це продукти, що містять луг:
 • банани
 • картопля
 • апельсини
 • кавун, і ряд інших.

Як зробити дитину дівчинку. Яка поза краща під час зачаття?

Вважається, що і поза жінки, і поведінка чоловіка під час статевого акту здатні підвищити ймовірність народження дитини «замовленої» статі. Якщо статевий член вводиться в піхву на велику глибину, викид сперматозоїдів здійснюється на мінімальній відстані від матки. А значить, перевагу відразу ж отримають більш швидкі сперматозоїди.

З іншого боку, якщо член вводиться неглибоко і під кутом до стінок вагіни, відстань, яку доведеться пройти сперматозоїдам, буде більшою. А це підвищує шанси більш життєздатних «жіночих» сперматозоїдів. З цієї причини, парам, які хочуть зачати дівчинку, рекомендується займатися сексом в позі «на боці» або «ложки».

Традиційні міфи

Незважаючи на те, що фахівці ставляться до них досить скептично, знати про них буде незайвим – а раптом зерно істини в них все ж міститься? У всякому разі, ніякий додатковий шанс не буде зайвим. Отже, ось ще кілька порад, які, по загальноприйнятій думці, можуть підвищити ймовірність зачаття дівчинки:

Займатися сексом в другій половині дня

Здійснювати статевий акт по парних днях циклу

Спробувати не пропускати ночі повного місяця

Збагатити свій раціон великою кількістю овочів і яєць, не нехтувати і шоколадом

Ще одне поширене вірування у відповідь на питання, як зробити дитину дівчинку, говорить: якщо ініціатором статевого акту була жінка, вірогідність народження дівчинки підвищується!

Так що пробуйте все, що не шкодить вашому здоров’ю – і радійте народженню здорової дитини будь-якої статі!

Як зробити дитину дівчинку. Народні методи

Є й інші способи, які допомагають завагітніти дівчинкою. Звичайно, народна медицина не може дати точний результат чи гарантії, але ці поради допоможуть підвищити ймовірність народження дочки:

Перед безпосереднім статевим актом рекомендується покласти під подушку або просто в ліжко різні жіночі штучки: дзеркальце, гребінець або косметичку.

Завагітніти дівчинкою реально, якщо за кілька днів до майбутнього сексуального контакту дівчина п’є яблучний або ж сливовий сік. Це краще робити за 20 хвилин до сну.

Ідеальними днями для успішного зачаття дочки є середа, п’ятниця і неділя.

Статевий акт в старовину робили тоді, коли поруч з ліжком була гілка молодої берези.

Різні рекомендації допомагають домогтися бажаного результату. Якщо ви хочете точно зачати дівчинку, краще скористатися відразу декількома способами, провівши детальні підрахунки по позначених методикам. Так ви значно і безсумнівно підсилите ефект і виразно досягнете потрібного вам результату.


Check Also

Свічки від молочниці – підбірка ефективних препаратів

Молочниця є грибковим захворюванням слизової оболонки і притаманна жінкам. З одного боку, молочниця не несе …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *