Home / Здоров'я / Вагітність і пологи / Свічки від молочниці – підбірка ефективних препаратів

Свічки від молочниці – підбірка ефективних препаратів

Молочниця є грибковим захворюванням слизової оболонки і притаманна жінкам. З одного боку, молочниця не несе серйозних проблем на зразок: гормонального збою або безпліддя, а з іншого – завжди виникає при погіршенні здоров’я. Як боротися з цим захворюванням, які найдешевші  і ефективні свічки від молочниці  краще використовувати, і чи є інші способи лікування – цим питанням і буде присвячена ця стаття.

 Як підібрати свічки від молочниці дешеві і ефективні

Свічки від молочниці – підбірка ефективних препаратів

Виникнення молочниці свідчить про порушення імунітету і є ознакою інфікування організму.

Одним з найбільш популярних і ефективних методів лікування місцевого кандидозу є вагінальні супозиторії. Їх можна застосовувати як в індивідуальному порядку, так і комплексно, поєднуючи їх з іншими ліками. На сьогодні розвиток фармакології просунувся дуже сильно вперед, що самостійно підібрати свічки для лікування молочниці можна маючи лише медичну освіту.

Вагінальні препарати між собою відрізняються діапазоном впливу, складом, дозуванням, тривалістю застосування, так що перед тим як вибирати собі свічки, рекомендується проконсультуватися з лікарем. Який при цьому буде керуватися ступенем тяжкості захворювання і яскравістю виявлених симптомів. Виходячи з ситуації, лікар буде приймати рішення, який препарат використовувати в процесі лікування.

Чим свічки краще від інших препаратів проти молочниці

Вагінальні свічки для лікування кандидозу мають ряд важливих переваг:

  • Загальнодоступність і простота у використанні;
  • Відносна безпека і висока ефективність;
  • Пряма локальна дія на вогнище розмноження патогенних грибків;
  • Можна застосовувати одноразово, якщо хвороба в не запущеному стані;
  • Трохи побічних ефектів;
  • Можна застосовувати в період вагітності;
  • Свічки сумісні з іншими лікарськими засобами.

Свічки від молочниці. Правила використання свічок

Перше, що потрібно зробити під час терапії – відмовитися від статевих контактів, в тому випадку, якщо це неминуче, необхідно використовувати презервативи. Вводити свічки від молочниці  необхідно на ніч, це дозволить покращити всмоктування препарату.

Важливо й проаналізувати причини виникнення захворювання, зрозуміло, зробити це потрібно спільно з лікарем. Вся річ у тому, що поки провокуючі фактори не усунуто, кандидоз виникатиме знову і знову.

Зверніть увагу: нерідко молочниця вказує на наявність в організмі інших інфекцій, наприклад гонореї, хламідіозу або трихомоніазу. Не виключено наявність БВ або гарднерельозу.

Заборонено використання свічок в період менструації. Крім цього, в процесі лікування слід відмовитися від обтягуючої нижньої білизни з синтетичних матеріалів, ароматизованих прокладок і туалетного паперу.

Не варто використовувати засоби для інтимної гігієни, що містять ароматизатори. Важливо дотримуватися правил інтимної гігієни, щодня змінювати  нижню білизну і рушники.

Свічки від молочниці. Ціна – якість

У даній категорії ми зібрали ті свічки від молочниці, які зарекомендували себе як найбільш ефективні. Це:

“Макмірор комплекс”.

“Бетадин”.

“Залаїн”.

Досить висока ціна компенсується неймовірно швидким зняттям неприємних симптомів і тривалим результатом дії. Протигрибковий вплив підтверджують відгуки жінок про дані свічки.

“Макмірор комплекс”

Виробник – Італія. “Макмірор” має широкий спектр дії. Дані супозиторії є комбінованим препаратом, який надає не тільки протигрибкову, але антибактеріальну і проти протозойну дію. Всі свічки (а їх в упаковці 8 штук) покриті спеціальною оболонкою. Тобто після їх введення руки залишаться чистими. Серед переваг, жінки відзначають високу ефективність препарату, тому, що вони дозволені при вагітності.

Однак навіть у найефективніших  свічок від молочниці бувають недоліки. Що стосується конкретно цього препарату, споживачі називають високу вартість і можливість підтікання. Особливих побічних ефектів у даного препарату помічено не було. Однак є ймовірність виникнення алергічних реакцій, які проявляються у вигляді шкірного висипу. Серед протипоказань – гіперчутливість до активних компонентів, що входять до складу ліків.

 “Бетадин”

Даний препарат, вироблений в Угорщині, коштує  практично в два рази дешевше попереднього. Але це зовсім не означає, що він менш ефективний. Свічки під назвою “Бетадин”, згідно з опитуванням користувачів, очолюють список найбільш ефективних супозиторіїв. Активна речовина, що входить до складу препарату, – повідон-йод – має дезінфікуючий і антисептичний ефект.

Однак це не єдина перевага! Жінки також відзначають, що даний препарат дозволений в першому триместрі вагітності. Однієї упаковки вистачає на повний курс лікування кандидозу. Однак, як і “Макмірор комплекс”, “Бетадин” підтікає і може забруднити одяг. Вся справа у великій кількості масла, яке входить до складу свічок.

Не слід застосовувати дані свічки в тому випадку, якщо у вас алергія на йод або враження щитовидної залози. Взагалі, даний засіб зазвичай переноситься добре, але воно може викликати місцеве подразнення. Вкрай рідко це переходить в шкірний дерматит. Важливо знати і те, що “Бетадин” вбиває сперматозоїди, а тому не рекомендується застосовувати його при запланованій вагітності.

“Залаїн”

Трохи дорожче обійдеться ще один препарат з Угорщини під назвою  “Залаїн”. Згідно з відгуками, свічки від молочниці мають одну дуже важливу перевагу: в упаковці міститься одна свічка, якої вистачає для того, щоб ліквідувати всі неприємні симптоми і надовго забути про них.

Секрет препарату простий: в ньому міститься принципово нова молекула сертаконазолу, що запобігає рецидивам молочниці. Як працюють свічки “Залаїн”? Все дуже просто: потрійний механізм їх дії миттєво зупиняє ріст грибка, перешкоджає його проникненню в слизові, не дозволяючи перейти в патогенну форму. До речі, це одні з небагатьох свічок, дозволених під час критичних днів.

Єдиний недолік препарату – його висока вартість. Серед побічних дій жінки відзначають печіння і свербіж. Дані симптоми не вимагають скасування медикаменту! Найчастіше вони свідчать про ефективність свічок. Алергічні реакції трапляються рідко, але все ж можливі. Їх причина – індивідуальна непереносимість одного з компонентів.

Дешево і сердито: кращі недорогі свічки від молочниці

Рецидив кандидозу можуть спровокувати зниження імунітету, гормональний збій, прийом антибіотиків. Ефективними при даному захворюванні можуть бути недорогі супозиторії, які не тільки знищують грибки, але і відновлять мікрофлору.У даній категорії ми зібрали засоби,  які найбільш затребувані у жінок:

“Мікожинакс”.

“Ністатин”.

“Гексикон”.

“Клотримазол”.

Їх очевидний плюс – невисока ціна, до того ж вони досить швидко позбавляють від печії, яка так докучає при молочниці. Жінки відзначають: перераховані нижче препарати істотно зменшують виділення і досить швидко усувають больовий синдром при сечовипусканні.

“Мікожинакс”. Ці свічки від молочниці  включають в себе чотири діючих компонента. Це ністатин, метронідазол, ацетат дексаметазону, хлорамфенікол. Антибіотик ністатин ліквідує мікроорганізми, що провокують кандидоз.

Дексаметазон чинить на організм протизапальну дію. Варто відзначити, що “Мікожинакс” активно застосовується в профілактичних цілях: за медичними показаннями його використовують перед різними гінекологічними захворюваннями, перед пологами, до і після установки внутрішньоматкової спіралі.

Курс лікування становить 10-12 днів, пігулку перед введенням необхідно змочити водою приблизно півхвилини. Як і інші супозиторії, “Мікожинакс” найкраще застосовувати перед сном. Фахівці попереджають: приймати ліки, до складу яких входить етиловий спирт, і вживати міцні напої під час лікування даним препаратом заборонено.

Випити щось алкогольне можна лише через добу після введення останньої вагінальної пігулки! Говорячи про побічні ефекти, варто відзначити можливість виникнення таких реакцій, як свербіж і подразнення слизової. Не виключено печіння і біль.

“Ністатин”. Згідно відгуків жінок, ці свічки від молочниці  недорогі і ефективні. До переваг можна віднести цілеспрямовану дію, дуже швидке позбавлення від симптомів захворювання. Однак даний препарат може викликати звикання, а значить, в подальшому “Ністатин” може бути менш результативним.

Ще одним недоліком можна вважати те, що свічки “Ністатин” є антибіотиком, а тому категорично заборонені під час вагітності. Будь-які побічні дії у даного препарату зустрічаються вкрай рідко, до того ж вони оборотні. Можливе незначне підвищення температури, озноб, подразнення і свербіж. У таких ситуаціях слід просто замінити “Ністатин” іншим препаратом.

“Гексикон”.  У числі кращих недорогих свічок від молочниці  вагінальні пігулки “Гексикон”. Препарат є відмінним антисептиком, здатним позбавити від бактерій – як грампозитивних, так і грамнегативних, різних вірусів і грибків.

Правда, з останніми вони справляються трохи гірше: багато користувачів відзначають, що ефект є лише під час використання даних супозиторіїв. Після того як проходить курс лікування, який становить 10 днів, симптоматика знову проявляється, причому найчастіше сильніше, ніж раніше. До переваг препарату “Гексикон” можна віднести те, що він дозволений при вагітності, дозволяє швидко позбутися від початкової форми молочниці.

Препарат може викликати дерматит і сухість шкіри. Не виключені алергічні реакції. Однак всі побічні ефекти проходять після відміни цих дешевих свічок від молочниці. А почервоніння і легке печіння зазвичай турбують лише в перші хвилини виконання процедури.

“Клотримазол”.  Шукаєте дешеві і ефективні свічки від молочниці? Радимо звернути увагу на препарат під назвою “Клотримазол”. Незважаючи на таку низьку ціну, вагінальні  пігулки демонструють разючу ефективність: гінекологи призначають їх не тільки при кандидозі, а й при трихомонадному вагініті.

Нерідко вони застосовуються в профілактичних цілях перед різними гінекологічними маніпуляціями. Головною перевагою  можна вважати відсутність підтікання. Однак вводити їх значно важче, ніж класичні свічки. Крім труднощів введення, серед недоліків жінки відзначають неможливість використання даного препарату під час менструації.

Серед побічних ефектів цих свічок при молочниці жінки виділяють печіння, набряки слизової, біль під час статевого акту. Можливі гіперемія, нерідко частішає сечовипускання.

Свічки від молочниці, які можна застосовувати при вагітності

На окрему увагу заслуговують препарати, які можна застосовувати при вагітності. Список свічок від молочниці, дозволених до використання майбутнім мамам, невеликий, але добре вже те, що вони взагалі існують. Адже будь-які проблеми в цей період не тільки заслуговують на пильну увагу, але і вимагають невідкладного лікування.

Нерідко кандидоз стає першою ознакою цікавого положення: вся справа в тому, що так організм жінки реагує на перебудову. Буває і таке, що молочниця переслідує протягом дев’яти місяців. При цьому для лікування можна застосовувати не всі свічки. При молочниці припустимі наступні препарати:

“Ливарол”.

“Тержинан”.

“Пімафуцин”.

Коротко зупинимося на кожному препараті.

“Ливарол.” Необхідний засіб, абсолютно безпечний і для мами, і для майбутнього малюка? Фахівці рекомендують препарат “Ливарол”. Користувачі стверджують: “Ливарол” – кращий засіб від молочниці, адже він надає фунгістатичну і фунгіцидну дію.

Уже в перші хвилини застосування супозиторіїв проходить свербіж, біль стихає. Виділення припиняються після одного застосування. При цьому результат зберігається досить довго. Ніякої загрози для майбутньої мами або дитини “Ливарол” не представляє.

Крім усього іншого, його дуже легко витягувати з упаковки. Але крім плюсів у цього медикаменту є і недоліки. До них можна віднести високу ймовірність витікання і високу вартість. Побічні дії: почервоніння слизової, сильне свербіння і печіння. Іноді виникає кропив’янка, з’являються рожеві виділення. У рідкісних випадках виникає нудота. При цьому прийом алкогольних напоїв ніяк не впливає на ефективність супозиторіїв.

“Тержинан”. Які свічки від молочниці  підходять вагітним? Гінекологи призначають жінкам, які перебувають в цікавому положенні, французький препарат. До переваг даного засобу можна віднести його високу результативність, безпека і досить швидке усунення тривожних симптомів.

Згідно відгуків, позитивний результат можна помітити вже після першого застосування. Засіб комбінований, він надає не тільки протигрибковий ефект, але і має протимікробну, протизапальну та протипротозойну дію.

Даний препарат призначають не тільки при захворюванні, викликаному грибами, але і при бактеріальному і змішаному вагиніті, для профілактики різних урогенітальних інфекцій.

Однак без недоліків теж не обійшлося, і до них можна віднести необхідність замочування супозиторіїв перед застосуванням, а також неприємні відчуття при введенні. Що стосується побічних ефектів, згідно з інструкцією, свічки від молочниці  “Тержинан” на самому початку терапії можуть викликати алергічні реакції, свербіж і роздратування.

“Пімафуцин”.  У числі найефективніших при вагітності свічок від молочниці – засіб під назвою “Пімафуцин”. Гінекологи призначають даний препарат при таких захворюваннях, як молочниця, вагініт, вульвіт та вульвовагініт.

У своїх відгуках про ці свічки  жінки відзначають: симптоми кандидозу, які повністю проходять протягом 3 діб. Відразу після введення “Пімафуцин” під дією температури тіла набуває густу пінисту консистенцію, яка забезпечує рівномірний розподіл. Важливо й те, що даний препарат практично не випливає.

Мабуть, єдиним недоліком можна вважати високу вартість. Згідно з даними медичних досліджень, у пацієнток, які застосовують свічки “Пімафуцин”, не було помічено побічних ефектів. Вкрай рідко виникає печіння або свербіж, почервоніння. Зверніть увагу: від вживання алкоголю під час лікування слід відмовитися.


Check Also

Що таке коронавірус – ознаки захворювання, ефективні рекомендації

Коронавіруси – це родина  вірусів, які можуть викликати звичайну застуду, важкий гострий респіраторний синдром (SARS) …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *