Home / Здоров'я / Як зачати дитину з першого разу. Підбірка дієвих методів

Як зачати дитину з першого разу. Підбірка дієвих методів

Пари, які планують завести малюка, як правило, впевнені, що якщо підвищити частоту статевих актів і не використовувати контрацепцію, то вагітність настане в найближчі терміни. Але доведеться засмутити, так трапляється не завжди. Беручи до уваги кілька рекомендацій, про те, як зачати дитину з першого разу, збільшується можливість швидко завагітніти.

Як зачати дитину з першого разу.  Як швидко завагітніти, підраховуючи терміни овуляції

Як зачати дитину з першого разу. Підбірка дієвих методів

Природно, рішення про збільшення в сім’ї дуже радісне, але не можна поспішати. Важливе значення має планування і детальне продумування ситуації.

Існує маса методів, що розповідають, як бути успішним в зачатті з першого разу: завдяки народним методам, приймаючи контрацептиви або підраховуючи овуляцію, але ви разом з лікарем повинні зупинитися на тому, що годиться тільки для вас.

Напевно в сучасному соціумі немає жінки, яка не чула про овуляцію. Якраз в цей проміжок часу яйцеклітина звільняється з яєчника і розташована до злиття. В очікуванні чоловічої статевої клітини вона знаходиться приблизно пару діб, правильніше сказати, близько 24 годин. І тому, якщо ви не маєте поняття, як успішно і в короткий термін зачати з самого першого разу, то велике значення має, чи вмієте ви визначати цей момент чи ні.

Можливими ознаками овуляції є:

Ниючі або гострі хворобливі відчуття, сконцентровані в одному місці – там, де розташований той яєчник, в якому стався розрив фолікула;

Незначні кров’яні виділення зі статевих шляхів;

Сильне бажання сексуальної близькості;

В’язкі вагінальні виділення, що не мають запаху і по вигляду нагадують слиз.

 Симптоми овуляції у кожної жінки протікають по-різному, вони можуть і зовсім не проявлятися. У зв’язку з цим більш точну діагностику днів, сприятливих для зачаття проводять з допомогу з’ясування температури в прямій кишці.

На самому початку менструального циклу температура не піднімається вище 36,9 С. Зменшується перед настанням овуляції, а після того, як фолікул розірвався відразу ж стає вищою 37 градусів. Цей момент важливо не пропустити. Тому що він трапляється лише один раз на місяць, і, то не кожен раз.

У кожної представниці жіночої статі трапляються «безплідні цикли». Їх кількість дорівнює 1-2, а у деяких може бути більше. Завдяки вимірам температури такі періоди виявити зовсім не складно.

Тести є одні з найбільш популярних способів, як зачати дитину з першого разу, визначити овуляцію. Вони дуже зручні у використанні і схожі з тестами на вагітність. Скоріш за все, зробити тест треба буде протягом декількох послідовних днів. Як тільки ви побачите 2 смужки, можна приступати до наступного етапу.

Знайте, що причиною вагітності можуть стати сперматозоїди, що  «проникли» до періоду овуляції, тому що статеві шляхи жінки є комфортною зоною для їх існування.

Як зачати дитину з першого разу.  Як швидко завагітніти за допомогою оральних контрацептивів.

Як би це не здалося дивним, але ці контрацептиви застосовуються не тільки для уникнення вагітності, але також для невеликої стимуляції овуляції. При використанні контрацептивів яйцеклітина не виходить і яєчники «можуть розслабитися». Після закінчення курсу (3-4 місяці) вони активізуються і починають виконувати роботу посилено. Лікарі добре знають про ці якості оральних контрацептивів і зможуть порекомендувати цей спосіб безплідним сім’ям.

Як зачати дитину з першого разу. Інтимні подробиці

Існує пара  маленьких хитрощів, які допоможуть швидко завагітніти. Відсутність довгоочікуваної вагітності у пари може бути пов’язана з можливими гінекологічними відхиленнями або з патологією сильної статі. Однак при незначних дисфункціях вагітність відбувається швидше, якщо вибрати правильну позу при статевому акті.

Від того скільки сперми «проникне всередину» залежить результат. Отже, краще, коли її більше. Найбільш підходяща поза, коли жінка знаходиться на животі, розташувавши що-небудь м’яке під таз, наприклад подушку. Рекомендується не підніматися з ліжка протягом 15 хвилин.

Якщо у шийки матки є відхилення, то це може позначатися на «вдалій» позі. Про дані особливості вам повинен повідомити лікар при огляді.

Якщо запитати у тих, хто народжував, як зачати дитину з першого разу, то вони можуть порекомендувати спринцювання содою. Слабкий розчин слід вводити безпосередньо перед близькістю. Даний спосіб надає допомогу при кандидозі і формує сприятливе середовище для існування чоловічих статевих клітин.

Відмова від значних фізичних навантажень і стресових ситуацій дозволяє швидше домогтися успіху. Дослідження показали, що ці умови негативно позначаються на дітородній функції. Отже, перед плануванням малюка, парі слід відпочити і зарядитися позитивними емоціями.

Як зачати дитину з першого разу – народні  засоби

Щасливі ті сім’ї, де лунає дитячий сміх, – така народна мудрість. Це дійсно так. Що ж робити тим, у кого не спостерігається явних проблем зі здоров’ям, однак жінці не вдається завагітніти з першого разу? Зустрічаються сім’ї, де здорові по всі медичними показниками пари протягом декількох років намагаються безуспішно зачати дитину. У таких випадках можна скористатися народними засобами, про які знали ще наші бабусі. Ці поради насправді прості, але вже допомогли багатьом.

Можливі причини проблем із зачаттям

Дуже часто буває, що надмірні бажання і спроби завагітніти провалюються. Через ці невдачі  подружжя настільки зациклюються на проблемі, що виробляється так зване психологічне безпліддя. Зачаття в подібних випадках відбувається тоді, коли повністю змирившись з проблемою, вони кидають спроби завагітніти. Крім психологічних аспектів проблема може полягати в наступному:

Відсутність овуляції. Відбувається при гормональному дисбалансі. При такому порушенні може бути мізерна або нерегулярна менструація, також спостерігається пігментація або підвищений волосяний покрив на тілі.

Якщо приймати протизаплідні таблетки протягом декількох років, може наступити безплідність. У той же час прийом  пігулок протягом трьох місяців разом з різкою відмовою від них підвищують шанс завагітніти з першого разу.

Непрохідність труб. Виникає при наявності спайок і рубців в маткових трубах. При такому діагнозі крім проблем із зачаттям можлива також позаматкова вагітність.

Чоловіче безпліддя. Якщо жінка повністю здорова, то проблема швидше за все криється в партнері, точніше, в його спермі. Травми яєчок, а також простатити та інші запальні процеси сприяють виробленню сперми з нежиттєздатними сперматозоїдами.

Хірургічні втручання. Кесарів розтин, аборти і будь-які операції на стінці матки позначаються негативно на здатності до зачаття.

Вчені довели, що шанси завагітніти з першого разу є у 11 жінок з 100.

Незважаючи на всі ці серйозні проблеми, шанси завагітніти є у кожної і допоможуть в цьому народні методи. Використовувати їх потрібно, як будь-яке лікування, тільки зі схвалення лікаря.

Які трави допоможуть завагітніти

У давнину бабки-повитухи вміли не тільки пологи приймати, але і знали яку травичку потрібно заварювати, щоб жінка завагітніла. Ці цілющі відвари в першу чергу призначені для того, щоб вилікувати жіночі хвороби, які заважають правильному зачаттю. Якщо не виходить завагітніти, допоможе:

шавлія: відновлює гормональний баланс;

подорожник: підвищує активність сперматозоїдів, бореться з непрохідністю маткових труб і запаленням придатків;

борова матка: стимулює яйцеклітину, знімає запалення статевих органів;

спориш: призначений для усунення спайок і рубців в маткових трубах;

червона щітка: покращує чоловічу потенцію, налагоджує менструальний цикл;

вільха: знімає жіночі запалення.

Щоб завагітніти з першого разу, можна використовувати лікувальний збір. У нього входять мати-й-мачуха, золототисячник, буркун, календула і ромашка. Всі ці трави в подрібненому вигляді продаються у будь-якій аптеці. Кожної  взяти по 50 г і залити крутим окропом (0,5 л). Три години настоювати, приймати 1/3 склянки  раз в день. Пити трав’яний настій близько двох місяців, протягом цього часу потрібно повністю відмовитися від статевого життя.

Як зачати дитину з першого разу.  Народні методи: кращі поради та популярні пози

Більш сприятливого періоду як зачати дитину з першого разу, ніж овуляція, важко придумати. Щоб все вийшло з першого разу, можна незадовго до статевого акту зробити спринцювання піхви слабким содовим розчином. Вважається, що таким способом підвищується лужне середовище, яка більш сприятливе для сперматозоїдів.

Як зачати дитину з першого разу  більшого значення потрібно надати позам, адже деякі з них прямо створені для успішного зачаття. Кращими вважаються пози: місіонерська, коліно-ліктьова і лежачи на боці. При таких позах положення тіл максимально відповідає кращому попаданню сперми в піхву. Для більш глибокого потрапляння сперми при місіонерській позі можна покласти невелику подушку, щоб злегка підняти таз.

Після еякуляції чоловікові краще припинити рухи, щоб вся сперма залишалася в піхвіу. Жінці ж, перед тим як йти в душ, краще півгодини полежати або зробити знайому вправу «берізка». Після статевого акту в душі не користуватися милом, так як воно підвищує кислотність в піхві, а таке середовище згубне для сперматозоїдів.

Ще наші бабусі вважали, що принести в будинок вербу, означає: незабаром з’явиться поповнення в родині.  У народі таких прикмет безліч: завести фікус в будинку і піклуватися про нього, надпити з кухля вагітної або просто погладити їй живіт. Невідомо, чи сприяють ці методи вагітності, але часто такі маніпуляції закінчуються довгоочікуваною вагітністю.

Який метод завагітніти більше підходить – вирішувати вам. Однак потрібно пам’ятати, що жоден з них не може гарантувати результату до тих пір, поки пара не пройде медичне обстеження. Завжди пам’ятайте: народні методи підвищують шанси завагітніти, але все ж не є панацеєю.

Як зачати дитину з першого разу. Як завагітніти другою дитиною

Є такий стереотип, що якщо парі вдалося завагітніти однією дитиною, то друга вагітність настане швидко, але це не завжди так. На практиці спостерігаються випадки, коли між народженнями дітей стоять цілі роки і десятиліття. Тому поради про те, як зачати довгоочікувану дитину з першого разу в даному випадку стануть дуже корисними.

По-перше, після перших пологів необхідно дати організму відновитися. На це  може піти кілька місяців, поки органи не прийдуть в норму, і гормони не зміняться.

По-друге, необхідно продовжувати вести здоровий спосіб життя, відмовитися від шкідливої їжі, алкоголю, паління і так далі.

По-третє, вагітність настане швидко тільки тоді, коли обоє батьків будуть до цього готові, тому і батько, і мати повинні пройти обстеження та підготувати все для зачаття.

Як зачати дитину з першого разу.  Як швидко завагітніти після вагітності, що завмерла

Це питання є актуальним серед багатьох пар, оскільки несе в собі багато нюансів. Знову ж – корисними стануть поради про те, як зачати дитину з першого разу. А допоможе в цьому тільки фахівець, який допоможе досліджувати стан здоров’я обох батьків і дасть поради щодо планування вагітності.


Check Also

Місячний календар зачаття на березень 2021 року

Зачаття і народження дитини – велике щастя для сім’ї. Якщо ви вирішили стати батьками в …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *