Home / Твоя краса / Тіло / Як приворожити хлопця за допомогою сигарети та на відстані

Як приворожити хлопця за допомогою сигарети та на відстані

Як приворожити хлопця за допомогою сигарети – один з найпоширеніших способів привернути до себе людину. проте, як і інші привороти є вкрай небажаним ритуалом. До того ж, використання негативного предмета, джерела залежності, робить обряд ще більш небажаним. Проте, якщо ви повні рішучості, то ми готові розповісти вам про  те, як приворожити хлопця за допомогою сигарети та на відстані. В підсумку ви отримаєте те, що хотіли, досягнете мети. Але контакт з поганими силами не зникне без сліду у вашому житті. За ваші помилки платити вам. Але справді, що може зупинити люблячу людину, до того ж якщо його любов не розділена? Мабуть нічого. І приворот на сигарети може дати йому те, що він хоче.

Як приворожити хлопця за допомогою сигарети – дружній

Як приворожити хлопця за допомогою сигарети та на відстані

Почнемо з менш сильних чар, але і результат буде лише слабка прихильність, яка максимум закінчиться дружбою або невеликою близькістю.

Отже, дружній приворот з сигаретою можна застосовувати, коли ваша дружба охолола або починає руйнуватися, і навіть коли дружби зовсім не було. Це буде невеликий перепочинок для вас, момент знову зміцнілого зв’язку або новоствореного зв’язку. У цей можливо невеликий період ви зможете знову зміцнити ваші відносини, але якщо ви не скористаєтеся шансом всі зусилля будуть марними. Добре продумайте свої дії на кілька кроків наперед. Крім того, якщо ваша сварка перейшла на серйозну стадію, то приворот може не дати ніякого ефекту.

Обряд, як приворожити хлопця за допомогою сигарети необхідно виконувати лише на молодий місяць місячного календаря або в повний місяць, але тільки в п’ятницю.

Зробіть хлопцю невеликий подарунок

У цей день зробіть хлопцю невеликий подарунок, який завжди буде при ньому. Наприклад брелок, значок або стрічку. Відмінно підійде браслет або ланцюжок. Важливо, щоб ця річ часто була з ним в наступні дні.

Забиваємо сигарету

Візьміть сигарету і витягніть з неї тютюн. Його змішайте з невеликою кількістю цукру і солі (по щіпці буде достатньо). Після чого суміш забийте назад в сигарету. Зі словами “Дружба наша розгориться знову, як ця сигарета від вогню. Сіль і цукор зроблять нашу дружбу сильною і міцною” запалюйте сигарету.

Далі доведеться потерпіти

Сигарету потрібно викурити всю. Попіл з сигарети необхідно струшувати на долоню. Кожен раз, струшуючи, потрібно розтирати попіл зі словами “зітреться попіл – зітреться і образа”. Попереджаємо, може бути боляче. Але опіків не залишиться, якщо не затягувати з розтиранням. Частина попелу, зазвичай невелика, повинна бути посипана на майбутній подарунок.

Як приворожити хлопця за допомогою сигарети – любовний

Переходимо до більш сильним заклинанням. І наслідки будуть більш серйозними. Розташувати людину до себе – це одна справа, а закохати або повернути любов – інша. “Проси мене про що завгодно, але не проси впливати на почуття людей,” – так по легендам говорили джини. Отже, любовний приворот, як приворожити хлопця за допомогою сигарети.

Кращий час для ритуалу – п’ятниця в молодий або в період молодого місяця.

Пускаємо кров

Так, ви не помилилися. Але ж і завдання у нас серйозне. Краще приготуйте заздалегідь ватку з перекисом і пластир. Зробіть невеликий неглибокий надріз на зап’ясті лівої руки. Для цього найкраще використовувати лезо бритви або голку. Повинна піти кров. Насправді нам знадобиться стільки крові, щоб написати ім’я коханої людини на сигареті. Розрахуйте кількість самі.

Пишемо кров’ю на сигареті

Голкою або зубочисткою нанесіть ім’я коханого на сигарету кров’ю. Обробіть рану за допомогою перекису і притисніть її, поки кров не зупиниться. Товщина лінії і положення букв не важливі. Просто на сигарети має виявитися його або її ім’я.

Знову доведеться потерпіти.

Запалювати сигарету і курити потрібно в повній тиші. Всі думки повинні бути тільки про людину. Курите правою рукою, а попіл збирайте лівою. І найстрашніше, в кінці необхідно загасити сигарету об попіл в лівій руці. Тут вже не обійтися від невеликого опіку. Але ви знали, на що йшли.

Попіл за вітром

Відкрийте вікно або вирушайте на балкон. Недопалок і попіл розсипте по вітру зі словами “поки все не збереш, будеш зі мною!” Як тільки біль від ран на руках вщухне, почне діяти приворот, як приворожити хлопця за допомогою сигарети.

Як приворожити хлопця на відстані?

Чоловіки справедливо відзначають: дівчата люблять чоловіків, які не балують їх увагою. Виявляється, це можна виправити. Досить тільки захотіти, щоб хлопець перестав взагалі представляти своє існування без коханої. Для отримання бажаного допомагають різні методи, однак найбільш дієвим вважається гарний макіяж разом з магічним приворотом, про який ви зараз дізнаєтеся.

Присушка як приворожити хлопця на відстані  дозволяє змусити улюбленого по-справжньому закохатися. Після завершення обряду залишиться лише набратися терпіння, поки чоловік самостійно прийде до вас і зробить пропозицію. Бували випадки, коли хлопці буквально на голову з даху падали, намагаючись дістатися до коханої. Травматизму вдавалося уникнути не завжди: у щастя є своя ціна.

Завдяки цьому стародавньому ритуалу століттями створювалися сім’ї, народжувалися діти, і шлюби славилися міцними, бувало, і щасливими. Його можуть використовувати навіть хлопці, які не знають, як приворожити дівчину на відстані. Просто дотримуйтесь вказівок, результат скоро буде після цього.

Як приворожити хлопця на відстані – результат

Коли  дівчина дізнається, як приворожити хлопця на відстані, у неї виявляється секретна зброя, здатна вразити будь-яке чоловіче серце. Для цього буде потрібна чимала мужність, адже подібний ритуал потребує певної плати, однак це того варте. Особливо сильна розплата буде в тому випадку, якщо він застосовувався по відношенню до одруженого.

Сильний приворот на відстані дозволяє здорово заощаджувати час, чекаючи у відповідь реакцію коханого на ваші погляди. Відомо, чоловіки відрізняються неповороткістю думки і часто відволікаються. Однак після цього обряду улюблений обов’язково сам кинеться в обійми. Свідоцтв чудесного впливу на свідомість людей за допомогою представленого обряду, величезна кількість в інтернеті.

Дізнавшись, як приворожити хлопця на відстані, здійснити обряд, перебуваючи вдома за багато кілометрів від коханого. Улюблений згадає про вас відразу після завершення ритуалу. Однак перш подумайте про можливі наслідки.

Приворот є насильство над силами природи. Можливо, що долею ні вам, ні коханому не було уготовано бути разом? Через те, що ви змушуєте вищі сили змінити наміри, вам доведеться заплатити дорогу ціну, рівнозначну придбанню. Перед тим, як здійснювати ритуал, згадайте, що вас можуть забрати вищі сили. Можливо, ви вирішите вдатися до абсолютно інших, не магічних методів впливів на коханого. Однак якщо все-таки зважилися скористатися таємним знанням, дізнайтеся, як захистити себе і близьких від плати за гріх.

Як приворожити хлопця на відстані. Що потрібно для ритуалу?

Важливо строго слідувати написаному, щоб ритуал привороту улюбленого на відстані подіяв. Щоб все зробити правильно, вам будуть потрібні:

Повна тиша, абсолютна самота;

Дві воскові церковні свічки;

Три вовняних червоних нитки одного розміру;

Жива уява;

Уміння плести просту косичку;

Віра, що обряд допоможе.

На годиннику повинна бути опівночі, а бажання роздобути хлопця – сильним. Не знадобиться вимовляти складні слова з листа паперу або запам’ятовувати величезний текст. Просто будьте впевнені в тому, що бажання збудеться зі змовами.

Як приворожити хлопця на відстані. Отримайте – розпишіться

Сам ритуал, як приворожити хлопця на відстані, є гранично простим. Все, що потрібно – дочекатися півночі і, забезпечивши повну тишу, усамітнитися в кімнаті. Запаліть церковну свічку, поставивши її перед собою. Більше ніякого світла в приміщенні бути не повинно.

Далі – візьміть приготовлені три нитки, зав’язавши на одному їх кінці вузлик. Після – почніть плести косичку, уявляючи собі коханого так яскраво, як ніби він знаходиться зовсім поруч і дивиться на вас люблячими очима. Уявляйте собі, як будете разом радіти щастю володіння любові одне одного, і плетіть косу до кінця.

Коли косичка буде закінчена, зав’яжіть на кінці вузлик, поцілувавши його. Покладіть косичку під подушку і тут же лягайте спати, продовжуючи представляти обличчя коханого. Постійно носіть разом з собою косичку, поки улюблений сам не прийде до вас, звичайно ж, не забуваючи надавати звичайні знаки уваги йому. Якщо хлопець не одружений, негативних наслідків обряду можна не боятися.

Тепер ви знаєте, як приворожити хлопця на відстані. Зробити це просто, головне – вірити в результат, не припиняючи надавати звичайні знаки уваги хлопцеві. Запасіться терпінням, за свідченнями багатьох дівчат, ритуал подіє вже через тиждень.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *