Home / Твоя краса / Тіло / Як приворожити хлопця за 1 день самостійно, ефективно

Як приворожити хлопця за 1 день самостійно, ефективно

Все частіше і частіше можна побачити рекламу подібного роду – «Закохай в себе за один день». Але, чи можливо це? Ось в чому питання. Приворот за один день – чи можливо? Так можливо. Але потрібно розуміти, що ви чекаєте від такого ритуалу, який вам потрібен результат від привороту як приворожити хлопця за 1 день? Сам ритуал, обряд не займе багато часу, а результат не змусить себе чекати.

Як приворожити хлопця за 1 день

Як приворожити хлопця за 1 день самостійно, ефективно

Приворот як приворожити хлопця за 1 день  підійде, якщо ви хочете швидко домогтися взаємності в любові і більше ніколи не відчувати самотності, значить ви не випадково опинилися тут.

Приворот це невидима для очей дія, яка відбувається на енергетичному рівні, за допомогою того чи іншого магічного ритуалу. Як наслідок заворожена людина починає відчувати до вас почуття. Але, не чекайте результату до вечора, як мінімум – три дня. Це мінімальний термін для настройки ваших енергій. І звичайно обряд за один день це, по-перше: особиста сила майстра, по-друге: міцний зв’язок з чорною магією і нарешті: сам ритуал. Від того яким саме приворотом ви вирішите влаштувати своє щастя, залежить і результат, і швидкодія, і зв’язок з об’єктом вашого бажання.

Безсумнівно, найшвидший результат дають такі любовні прив’язки:

Як приворожити хлопця за 1 день чорним приворотом

Приворот, як приворожити хлопця за 1 день зазвичай відбувається на кладовищі, з застосуванням всіх законів і правил для даного ритуалу. Дія його має дуже велику силу, його дуже важко зняти. «Жертва» привороту відчуває сильну прихильність і тугу, не може спокійно спати і їсти, поки не знайде контакт з вами.

Як приворожити хлопця за 1 день на крові

– Один з найбільш потужних. Він також діє швидко, часом стрімко. Як результат: любовна ейфорія, пекуче бажання володіння вами і ревнощі.

Як приворожити хлопця за 1 день. Приворот Вуду

Цей приворот Вуду, як приворожити хлопця за 1 день, іноді застосовують навіть у найзапущених випадках. Приворот Вуду працює безпосередньо через підпорядкування духу. Так що об’єкт поза своєю волею і бажання прив’язується до вас.

Ритуал за один день дає найбільш стійкі результати, якщо ви досить часто контактуєте з тією людиною, що причаровує. Природно, якщо ви не будете спілкуватися, нічого не вийде.

Ще одна умова – у вас повинна бути фотографія, через яку працювати з енергією людини. Саме фото несе в собі необхідний сполучний заряд між образом і самим об’єктом. У деяких випадках (особливо для подружніх пар і розлучених партнерів), може знадобитися і ваше фото.

Приворот, як приворожити хлопця за 1 день  вимагає колосального викиду енергії.

Як приворожити хлопця за 1 день за допомогою голубів

Розсипати у дворі корм для голубів. Для цього підійде хліб, зерно, насіння або будь-яка крупа. Якщо ви проживаєте не в приватному будинку, і вам незручно підгодовувати голубів близько висотного будинку, то можна це зробити на площі міста, біля. Коли на їжу злетяться кілька голубів, скажіть наступну змову:

Голубка з голубком мило на сонці воркують, а моя любов (називаєте ім’я коханого хлопця) поки почує.

Сам він скоро цією любов’ю заразиться, та спекотною пристрастю його серце скоро розгориться.

І буде він тільки на мене – красу задивлятися, як голубок красуні голубці щиро радіти.

Чи захоче він зараз же мене зацілувати, та до себе дуже ніжно притискати.

Ми на століття з ним свої серця з’єднаємо і від щастя прямо до високих небес удвох здійнялися.

Ще один старовинний спосіб, як приворожити хлопця за 1 день.

Для цього нам знадобиться клубок ниток, бажано різнокольорових. Їх нам знадобиться два. Можна взяти і однакового кольору, але тоді різних розмірів. Візьміть кінці ниток і, переплітаючи між собою, починайте змотувати в один клубок, при цьому, вимовляючи наступний наклеп:

В’ється ниточка моя і заплітається, а серця наші з (ім’я хлопця) навік з’єднуються.

Як дві ці нитки в один клубок міцно сплетуться.

Так і наші дві долі в одну долю незабаром зійдуться.

Як клубок цей вже нікому не розплести, і не порвати,

Так і нас з (ім’я улюбленого) вже нікому повік не розняти.

Буде наша з ним любов, як ця нитка довга, як ця нитка міцна. Амінь.

Потім, отриманий з двох, один клубок сховайте, щоб ніхто, навіть найкраща подруга, а тим більше сам хлопець, не змогли його знайти. Це буде оберегом для вашого щастя і любові.

Як приворожити хлопця за 1 день з дзеркалом і свічкою

Для обряду як приворожити хлопця за 1 день знадобиться:

дзеркало

будь-яка особиста річ коханої людини

свічка червоного кольору

Якщо ви хочете зробити приворот за один день, то слід не полінуватися встати до сходу сонця. Їсти нічого не можна, розчісуватися теж не слід. Роздягніться по пояс і розпустіть волосся, запаліть червону свічку. Порядок предметів повинен бути таким: перед вами стоїть свічка в свічнику, а за нею – дзеркало. Візьміть в руки особисту річ улюбленого і, дивлячись собі в зіниці, відображені в дзеркалі, скажіть слова заклинання: «Не на себе дивлюся в дзеркало, а на тебе (улюблений). Не себе бачу в дзеркалі, а тебе (улюблений). Мене не забувай! Про мене згадуй!».

Слова заклинання потрібно вимовляти стільки разів, поки не відчуєте, що він їх почув! При цьому якщо у вас вийде побачити в дзеркалі обличчя коханого, значить, миттєвий приворот почав свою дію! Ви повинні бути абсолютно впевнені в тому, що в дзеркалі бачите його, і що він чує слова вашого призову. Загасити свічку своїми пальцями і залиште до вечора. Це найшвидший і дієвий приворот, який є. Чоловік приходить вже на наступний день після обряду. Тільки вам потрібно буде повторити цей миттєвий приворот ще раз на вечірній зорі того ж дня.

Як приворожити хлопця за 1 день з волоссям

Цей обряд викликає швидкий ефект за рахунок використання сили вогненної стихії. Вам потрібно буде самостійно виготовити червону воскову свічку, додавши в неї біо компоненти, що належать вашому коханому: слину (вона зберігається на недокурках сигарет), волосся або щось інше. Коли будете топити віск на водяній бані, просто покладіть в нього ці добавки і відлийте в форму, не забувши про гніт. Цей миттєвий приворот спрацьовує вже на наступний день, якщо ви нічого не переплутати в обряді. Відкрийте кватирку, покладіть на підготовлений стіл фотографію коханого, поставте на неї свічку в свічнику і запаліть від сірника.

Тепер вам потрібно буде спалити на полум’ї свічки пасмо свого волосся і зберегти попіл. При спалюванні скажіть такі слова: «Мій дух, мій сон тобі (ім’я улюбленого) в руку. Тобі (ім’я улюбленого) в серце! Тобі (ім’я улюбленого) в стегна! Тобі (ім’я улюбленого) в муку! Тобі (ім’я улюбленого) в спрагу!». Коли скажете ці слова достатню (за своїми відчуттями) кількість разів, розвійте попіл від свого волосся за вітром, сказавши: «Амінь!».

Свічка повинна повністю догоріти. Цей обряд як приворожити хлопця за 1 день  допоміг багатьом закоханим налагодити відносини.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *