Home / Твоя краса / Тіло / Як приворожити хлопця місячними: результат і наслідки

Як приворожити хлопця місячними: результат і наслідки

Бажання отримати що-небудь, не докладаючи для цього трохи зусиль, тяжіє над людством протягом всієї історії цивілізації. Для цього використовувалися різні методи – купити, вкрасти, обміняти, завоювати. Але найжаркіші баталії ведуться на грунті міжособистісних відносин. Адже дюбов – це рулетка. Ти вибираєш, тебе вибирають – як це часто не збігається – співала героїня фільму «Зміни». Кращий спосіб для вирішення проблеми нерозділеного кохання – плюнути, забути і рухатися далі. Але іноді бажання володіти забирає залишки розуму і самоповаги. Деякі відчайдушні дівчата намагаються завоювати хлопця за допомогою змов. Приворожити, зачарувати і володіти – це їм здається найпростіший і сильний спосіб отримати бажаного чоловіка. Як приворожити хлопця місячними дізнаємось далі.

Як приворожити хлопця місячними. Магічні ритуали на крові

Як приворожити хлопця місячними результат і наслідки

Кров вважають найпотужнішим компонентом магічних обрядів. А змова на менструальній крові вважається найпотужнішим приворотним засобом. Перед тим, як приворожити хлопця місячними, необхідно дізнатися всі особливості і правила проведення обряду.

Будь-яка сильна змова має як позитивні, так і негативні моменти. Потрібно розуміти, що той, хто робив приворот на хлопця, повинен буде відповідати за свої дії. Іноді результат може бути зовсім непередбачуваний і дістати за допомогою магії чоловіка або хлопця не вийде.

Для проведення ритуалу часто використовуються додаткові предмети – наприклад, фото чоловіка.

Як приворожити хлопця місячними. Плюси і мінуси магічного ритуалу

Як приворожити хлопця місячними  має такі позитивні сторони медалі:

 Зробити простіше простого;

Змова – в фінансовому плані річ недорога. Магічний компонент можна збирати із завидною регулярністю. Він доступний будь-якій дівчині щомісяця;

Змова як приворожити хлопця швидко  починає працювати, особливо якщо використовувати особисті речі або фото;

 Сильний і довготривалий змова не вийде, але для короткочасних відносин цілком підійде.

На перший погляд створити приворот на місячні дуже просто і необтяжливо. Давайте подивимося на зворотний бік медалі.

Як приворожити хлопця місячними  має такі негативні сторони:

 Відсутність гігієнічних норм під час взяття матеріалу. До того ж кров має властивість розкладатися і володіє певним запахом;

 Змова діє недовго. Через місяць – півтора потрібно зробити новий магічний вплив;

 Приворот на місячні вважається грубою формою магічного втручання в ауру чоловіка або хлопця;

 Змова обов’язково вдарить по тому, хто її робив. Це називається магічний відкат;

 Приворот за допомогою місячних – це короткочасна ілюзія нормальних відносин між чоловіком і жінкою.

Як приворожити хлопця місячними – ефективність обряду

Якщо все-таки ви вирішили пограти в магію, то потрібно знати чи ефективно спрацювало чаклунське втручання.

Що кажуть ті, хто робив цей ритуал на чоловіка або на хлопця? У чоловіка підвищується сексуальний потяг до жінки, чия менструальна кров послужила основою для проведення обряду. Особливо це відчувається в перші кілька днів. Чоловік непросто сексуально активний, а схиблений на сексі. Пристрасть настільки велика, що окрім цієї складової його нічого більш не цікавить.

Обряд слід проводити в нічний час – це підвищить його ефективність. Змовуробити тільки на крові, яка взята на 2 або 3 день кровотечі. В інший час магічний вплив буде малоефективним.

Отже, починаємо чаклувати

Чаклуй баба, чаклує дід – про стрільця мені дай відповідь. Приворот на місячні можна зробити і, не використовуючи спеціального магічного обладнання.

Потрібно на шматочок натуральної білої тканини – бавовняної або лляної нанести кілька крапель менструальної крові. Висушити і спалити.

Попіл додавати в їжу або пиття чоловіка. Змова починає діяти негайно.

Як приворожити хлопця місячними. Магія і технічні новинки

Вважається, що фотографії – це своєрідна склепка аури людини. І що за допомогою фото можна надавати магічний вплив на хлопця або чоловіка.

Прилади й матеріали:

 Свіжі фотографії чоловіка;

 14 свічок, каструля, 7 чайних ложечок кухонної солі;

 7 крапельок свіжої крові.

Додаткові умови для проведення обряду по фото – ніч, повна тиша, чоловік – спить, наявність ванни і умивальника.

Встановити свічки в кухні і ванній кімнаті. Фото чоловіка покласти на умивальник. Налити в каструлю 3 літри водички, додати сіль і довести до кипіння. Розсіл повинен кипіти рівно 7 хвилинок.

Всі погляди тільки на фото, всі думки тільки про чоловіка. Зняти з вогню і додати кров. Закрити корком умивальник і вилити в нього ритуальне вариво. Стати над умивальником і пильно дивитися на воду і фото чоловіка.

За магічною інструкцією – стояти, вивчати фотографії жертви до стану легкого трансу. Водичка зливається, фото спалюється, змову завершено.

Обряд на фотографії – це сильна і дієва змова в арсеналі любовної і приворотної магії. Так що чоловіки, зберігайте свої фото подалі від чіпких жіночих рук!

Як приворожити хлопця місячними. Ритуал з кулінарним ухилом

Можна приворожити чоловіка за допомогою приготованої страви. Потрібно зібрати менструальну кров, приготувати що-небудь смачне і цікаве.

Додати кілька крапель крові в страву зі словами «Мій шматок відійшов, а до раба Божого (ім’я) прийшов».

Це сильна змова. Щоб зробити її ще більш ефективною страва повинна бути приготовлена з любов’ю і думками про об’єкт ритуалу.

Кулінарним вишукуванням пригостити чоловіка. Той, хто робив цей ритуал, відзначають, що результат буває практично миттєвим.

Як приворожити хлопця місячними. Мало пристрасті? … Додайте крові

Іноді наші дами скаржаться, що чоловік в ліжку став холодний. Або, навпаки, хочеться запалити вподобаного чоловіка на одну ніч. Як приворожити хлопця швидко  і за короткий час?

Потрібна менструальна кров – кілька крапель і будь-який алкогольний напій. Кращий результат дають шампанське, слабоалкогольні напої. У них крім алкоголю міститься вуглекислий газ, який дозволяє складовим напою швидше всмоктуватися в кров.

Капнути кілька крапель в келих і пригостити потенційну жертву. При цьому слід повторити про себе «ця кров повинна бути в мені, а ти зі мною».

Улюблений випиває – чи вийшло приворожити, ви дізнаєтеся дуже швидко. Ті, хто робив цей ритуал, стверджують, що результат настає блискавично.

Але постає делікатне питання – як бути? Лікарі наполегливо не рекомендують займатися постільними ігрищами під час місячних. Так що приворожити може і вийти, але ось результат спірний.

Ще один аналогічний обряд. Буде потрібно 3 зернятка пшениці, будь-який алкоголь і наш секретний магічний інгредієнт. Змішати і дати коханому. І що б чоловік не робив – прийде додому як миленький.

Як приворожити хлопця місячними. Магічні ритуали, розплата

Зважившись приворожити чоловіка (або жінку) – в принципі без різниці – потрібно бути готовим до розплати за свої діяння. Різниця полягає лише в тому, що чоловіка заговорюють на жіночу менструальну кров, а жінку на чоловічу сперму. Але розплата буде однакова.

Приворожити – легко, а виплутатися – дуже важко. Не грає ролі, що ви використовували для змови – фотографії, зерна, свічки або просто шматочок тканини з кров’ю.

Відкат б’є і по тому, хто робив обряд, і по тому, хто дістав фото, і по потенційній жертві. Якщо ж ритуал проводила вагітна жінка, то страждає і невинне дитя.

У чоловіка з часом начинаються проблеми з потенцією. Його починають переслідувати хвороби шлунково-кишкового тракту. Людина стає агресивною, може доходити до рукоприкладства. Такому чоловікові не поясниш, що захворіла, не хочеш або не можеш. Дуже часто чоловіки після привороту починаю пити і спиваються. Причому перешкодити цьому неможливо!

Але і той, хто робив приворот, починає страждати. У жінки починаються різні захворювання крові. Якщо обряд проводила вагітна, то у неї може статися викидень або почнуться кровотечі.

Що хочеться сказати наостанок і тим, хто вже робив обряд присушка, і тим, хто тільки планує провернути ритуал з менструальною кров’ю.

Виникає питання – навіщо?

По-перше, народна мудрість говорить – на милування нема силування.

По-друге, використання менструальної крові не гігієнічно. Недарма ж гінекологи проводять огляд тільки в рукавичках. І не тільки щоб вам інфекцію не занести, а в першу чергу, щоб від пацієнтки чого-небудь не підхопити. Та й засоби гігієни придумані з аплікатором, щоб зайвий раз не забруднитися.

По-третє, будь-яка офіційна релігія забороняє подібні дії. Той, хто робив обряди на крові, вчинив гріх.

І нарешті! Дорогі жінки перед тим, як приворожити хлопця місячними, подивіться навколо! Може ось той спокійний хлопець і є ваша доля, а не той вітряний красень, якого ви готові приворожити!


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *