Home / Сім'я / Як помиритися з дівчиною. Способи примирення

Як помиритися з дівчиною. Способи примирення

Цікаво, чи існують взагалі пари, які не сварилися ніколи. Напевно, так, але все ж для більшості властиво час від часу з’ясовувати стосунки. І це цілком нормально, адже емоції можуть проявлятися різнопланово. Тому питання, як помиритися з дівчиною, є цілком актуальним і нерідко вводить в ступор представників чоловічої статі.В першу чергу поведінка хлопця буде залежати від причини сварки, її масштабів і розстановки ролей – хто правий, а хто винен.

Як помиритися з дівчиною: з’ясування причини сварки

Як помиритися з дівчиною. Способи примирення

Здавалося б, привід відомий обом учасникам ворожнечі – це, наприклад, розкидані по всьому будинку шкарпетки. Але розумний хлопець зрозуміє, що корінь напевно набагато глибше. Тому як жінки в більшості намагаються гасити свої негативні емоції, щоб не провокувати конфлікти, але до певної точки. Коли розчарувань накопичується занадто багато, вони вихлюпуються і виходить грандіозна сварка «через шкарпетки».

Отже, важливо відшукати корінь зла. Бути може, щось часто досаджало другу половинку і вона робила зауваження з цього приводу. Якщо причина стане зрозумілою, то перед тим, як помиритися з дівчиною, потрібно бути готовим усунути привід конфлікту, якщо це можливо. Так, якщо вона засмучена через те, що ви мало часу проводите удвох, варто постаратися приділяти їй більше уваги, навіть при високій завантаженості іншими справами.

Як помиритися з дівчиною – усвідомити, хто винен

Трапляється, що причина конфлікту начебто ясна, але винуватим себе почувати ніяк не виходить. Можливо, дівчина дійсно неправа. А ймовірно, обоє вклалися добре в сварку. Тоді тактика повинна відрізнятися від варіанту, де винен хлопець цілком і повністю.

Отже, якщо винна вона, то не варто нагнітати себе і далі цією думкою. Слід спробувати зрозуміти, чому дівчина так себе повела. Ну і ще залежить від самого вчинку. Все подальше має сенс лише, якщо він прийнятний для ваших спільних відносин.

Не дарма кажуть, що чоловіки і жінки з різних планет. Добре б спробувати подивитися на те, що відбувається її очима. Зрозуміти її точку зору. І якщо не погодитися з нею, то визнати, що такий погляд теж може існувати. Це важливо перед тим, як помиритися з дівчиною, адже інакше з цього ж приводу вже зовсім скоро відбудеться новий конфлікт.

Винні обоє – важливо знайти компроміс. І не перетворювати примирення в пінг-понг, кидаючи знову звинувачення один в одного. На той час, як бесіда відбудеться, обидва її учасники вже повинні охолонути. Тому миритися з дівчиною якомога швидше не завжди вірно.

Якщо вина все ж цілком на хлопцеві, то тут ініціатива примирення повинна бути повністю на ньому. І способи вибачення варто вибирати в залежності від масштабу провини.

Головне, засвоїти, незалежно від того, хто все ж винен, гордість не повинна вставати на перше місце. Звичайно, в тому випадку, якщо є намір продовжувати відношення. Тому як саме через неї розходяться безліч пар.

Якщо хлопець винен, то йти на примирення першим природно. Але і якщо винна вона чи обоє, то нічого поганого не трапиться, коли хлопець також проявить першим готовність усунути конфліктну ситуацію. Адже зробити початковий крок у цьому випадку гідно поваги.

 Але і не можна перегнути палицю. Перед тим як помиритися з дівчиною, подумайте, чи не здастеся ви нав’язливим. Це явно не виграшно. І якраз це принижує. Дівчата і самі не особливо люблять тих, хто готовий стелитися перед їх ногами. Чоловік повинен залишатися чоловіком за будь-яких обставин. Словом, важливо дотримуватися балансу.

Способи як помиритися з дівчиною

В першу чергу обоє учасників конфлікту повинні охолонути, а тому оптимально почекати якийсь час, перш ніж замислюватися, як миритися з дівчиною. За час цієї паузи важливо розібратися в причинах і об’єктивно оцінити сварку. За винятком випадків, коли чоловік дуже-дуже винен, краще почекати три дні.

Цей термін обраний неспроста. У перший день дівчина чекає якоїсь уваги, щоб виплеснути негатив. У другий день дівчині вже хочеться, щоб чоловік з’явився, але скучити сильно вона ще не встигла. Ну а якщо затягнути довше, то дама серця може почати вживати заходів з пошуку об’єкта для помсти «колишньому». Тому на третій день миритися з дівчиною, як правило, вже пора.

Причому, якщо своєї провини відшукати в конфлікті все ж не вдалося, а дівчина ніяк себе не проявляє, то варто взяти ініціативу в свої руки, щоб її гіпертрофоване почуття гордості не погубило вкрай ваші відносини. Втім, можливо, у неї інший погляд на сварку і вона бачить винуватим саме свою другу половинку.

У будь-якому випадку добре б підлаштувати випадкову зустріч. А під час неї, швидше за все, і стане все ясно. Важливо доброзичливо поговорити про те, що трапилося, визнати свої огріхи, якщо вони були, викликати її посмішку. Ну і якщо вина все ж була за нею, то все ж таки дати зрозуміти, що готові були розлучитися з нею, якби не ця непередбачена зустріч.

Коли ж вина цілком на чоловікові, то вибачення повинно бути красивим. Важливо зробити це особисто. Численні смс безликі і нав’язливі. А очима завжди можна сказати набагато більше. Букет не опиниться лішнім.

Як помиритися з дівчиною романтично? Якщо хочеться, то можна кожен день залишати квіти біля її дверей. Так, до речі, допустимо протягнути з безпосереднім вибаченням і більш тих днів. Дівчині, з одного боку, буде приємно, а з іншого – вона буде жадати висловити все, що думає, а вух поблизу не виявиться. Така композиція емоцій чоловікові на руку.

Хороший букет можна надіслати і на навчання-роботу. З запискою і запрошенням сходити кудись. Навіть якщо сама дама серця не думаючи відмовила б, то її подруги-колеги напевно її переконають.

Причому, якщо дівчина емоційна, то добре б її здивувати чимось, влаштувати, наприклад, незабутній день або просто невеличкий сюрприз. З тими ж дамам, що мають раціональний підхід до життя, відповідь на питання, як помиритися з дівчиною, криється в практичному подарунку. Серенади, свічки, повітряні кулі та море шоколаду – вибрати те, що дійсно сподобається дівчині. І діяти. Головне, визнати свою провину і дати обіцянку не повторювати помилку. І тоді в стосунках знову настане світла смуга.


Check Also

Традиції на 14 лютого 2021 року – день святого Валентина

День Святого Валентина, який відзначається 14 лютого, з кожним роком стає все популярнішим у нашій …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *