Home / Здоров'я / Кращі ректальні свічки від геморою – які застосовувати?

Кращі ректальні свічки від геморою – які застосовувати?

Найефективнішим лікарським засобом є свічки від геморою. Лікування із застосуванням ректальних супозиторіїв допомагає швидко зняти свербіж та інші неприємні симптоми хвороби майже моментально, оскільки після введення в задній прохід вони починають відразу ж танути, забезпечуючи місцеву дію, проникаючи в тканини і слизову оболонку прямої кишки.

Свічки від геморою: список найбільш рейтингових ліків

Кращі ректальні свічки від геморою - які застосовувати

Сучасний фармацевтичний ринок пропонує великий вибір супозиторіїв для лікування проктологічних патологій, але які свічки від геморою вибрати повинен вирішувати тільки лікуючий лікар, виходячи з результатів огляду та клінічного аналізу. Склад цієї групи ліків має відмінні риси за принципом фізіологічного впливу. Свічки для лікування геморою бувають різного тактичного призначення, а саме:

Болезаспокійливі – це супозиторії з вмістом анестезуючих компонентів, які призначаються в комплексній терапії при загостренні геморою. діючою речовиною є лідокаїн або бензокаїн;

Протизапальні – це перелік супозиторіїв з гідрокортизоном або преднізолоном;

Гемостатичні – запобігають анальній кровотечі при тріщинах заднього проходу;

Венотонізуючу – свічки на основі венопротекторів, наприклад, з екстрактом кінського каштана, який підвищує еластичність судин і забезпечує трофіку;

Антикоагулянти прямої дії – свічки гальмують зростання тромбів і запобігають застою крові.

Є свічки від геморою лінії Реліф, які на сьогодні вони визнані як найкращі засоби для лікування неприємної хвороби і при зовнішніх, і при внутрішніх вузлах. Основні діючі компоненти – фенілефрин і акуляча печінка, які позитивно впливають на судинну недостатність, знімають набряк шишок, загоюють тріщини і купірують запальний процес. Фенілефрин шляхом редукування кровотоку запобігає кров’яним виділенням, а масло печінки акули пом’якшує тканини, живить їх вітамінами і макроелементами. Супозиторії Реліф Адванс доповнені анестетиком – бензокаін, який пригнічує чутливість нервових закінчень в періанальній зоні і знімає гострий біль. Як правило, їх призначають при хронічній формі хвороби з періодичним загостренням. Ректальні супозиторії від геморою Реліф Ультра підходять для лікування запалених зовнішніх і зовнішніх вузлів, загоюючи і підсушуючи тріщини.

У цьому списку представлені назви свічок, які найчастіше застосовують при комплексному лікуванні геморою:

Прокто Свічки-глівенол, Нігепан і Анестезол – призначають в основному при зовнішніх шишках для зняття больового синдрому після спорожнення кишечника. Ректальні супозиторії надають антисептичний догляд, покращують відтік крові, забезпечують підсушуючи і виступають в якості профілактики тромбування вен. Засоби протипоказані при наявності вже виниклого тромбозу шишок.

Ректальні супозиторії на основі рослинних компонентів – Анузол або Бетіол, в складі яких присутній екстракт беладони, забезпечують протизапальний і спазмолітичний ефект за короткий час, і тривало діють в організмі. Перед їх застосуванням обов’язково потрібно порадитися з лікарем, оскільки вони протипоказані чоловікам з проблемами передміхурової залози. Менш небезпечні супозиторії на основі обліпихи, календули, ефірних масел алое або чайного дерева і інших лікарських трав. Олестезін, Гінкор Прокто, з екстрактом гінкго білоба, Натальсід, в складі яких витяжка з морських водоростей. Ці препарати, завдяки своїй натуральності, ефективно справляються з проктологічною патологією.

Гліцеринові свічки. Їх призначають для усунення запорів і пом’якшення тканин навколо ануса. Вони повністю нешкідливі і можуть призначатися в період вагітності і для лікування дитячого геморою.

Проктоседил М, Гепазолон, Гепатромбін Г, Ауробін, Ультрапрокт і Нео-Анузол – це ректальні свічки від геморою, які одночасно впливаю на всі системи організму, і мають в своєму складі протизапальні гормони. Фахівці призначають їх з обережністю, тому самостійний прийом даних ліків заборонений. Місцеву комплексну дію забезпечує і анестезію, і протизапальний догляд, надає венотонізуючий ефект, запобігає тромбоутворенню, а Гепатромбін Г, в деякій мірі, навіть склерозуючі розширені вени.

Метилурацилові ректальні супозиторії призначають для зняття запалення періанальної зони і загоєння тріщин.

Свічки з прополісом показані для зупинки кров’яних підтікань та зняття запалення заднього проходу.

Іхтіолові свічки. Ефективні і безпечні ліки для купірування ознак геморою на початковому етапі розвитку венозної патології.

Як визначити, які кращі свічки від геморою?

Як зробити правильний вибір на користь найкращих засобів від геморою? Це, мабуть, питання, яке хвилює кожного пацієнта, що зіткнувся з підступним захворюванням. І відразу потрібно уточнити, що подібний вибір повинен робити лікар і не варто орієнтуватися на відгуки інших пацієнтів. Насправді не існує хороших і поганих ліків, свічки від геморою  призначають виходячи з симптоматики, індивідуальних особливостей організму і стадії захворювання. Вибір не залежить ні від ціни, ні від багатокомпонентного складу. Кращі свічки проти геморою – це ті, які призначені відповідно до поставленого діагнозу.

Наприклад, ректальні супозиторії на основі рослинних компонентів вважаються кращим варіантом для лікування проктологічної патології на перших стадіях розвитку хвороби і як ефективний засіб профілактики розширення вен. Хоча гомеопатичні препарати і не мають великого переліку протипоказань, як фармакологічні засоби на основі хімічних сполук, все ж вони можуть викликати алергію за рахунок індивідуальної непереносимості, або бути марними в конкретному випадку. Деяким пацієнтам вдається позбутися від патології тільки завдяки сильнодіючим кортикостероїдним гормоном.

Найефективніші свічки від геморою

Ректальні супозиторії Вибуркол давно визнані ефективними протизапальними ліками. Їх призначають дітям, жінкам під час вагітності і чоловікам. Свічки для геморою не роблять негативних наслідків на інші органи і системи, тому як мають повністю рослинну основу. Вони здатні усунути не тільки запалення і набряк періанальної зони, але і допомагають при захворюваннях статевої системи, особливо простатиту. Вибуркол підвищує імунітет і відновлює функції всіх органів, діяльність яких була дезорганізована хворобою.

Ще одними ефективними ліками від геморою є Фіторові свічки, завдяки біологічно активним флавоноідам і дубильні речовини, геморой і тріщини заднього проходу можна вилікувати за досить короткий термін, від 10 до 20 днів, в залежності від індивідуальних особливостей організму. Вони також успішно справляються і з запорами.

Свічки Гамамеліс ефективно зміцнюють судинну стінку. У складі ліків присутні ефірні масла кори гамамелісу і флобафени, які відмінно підтримують тонус вен нижнього відділу прямої кишки.

Свічки від геморою марки Проктозан, давно визнані найкращими і універсальними ліками з протизапальною, терпкою і дезинфікуючою властивістю. Вони підходять для кожної вікової категорії. Як такі, побічні ефекти після їх застосування відсутні, за винятком індивідуальна непереносимість.

Інструкція до застосування свічки від геморою

Кожний лікарський засіб містить в упаковці детальну інструкцію застосування препарату. Але все-таки існують деякі нюанси, які значно спростять процедуру введення ректального супозиторію і підвищать ефективність лікування.

Перед тим як ставити свічку від геморою, необхідно спорожнити кишечник і зробити очисну клізму. Ці маніпуляції дозволять звільнити стінки прямої кишки від калових мас і забезпечать кращу проникність діючих субстанцій в тканини. Для зручності самостійного введення супозиторію, необхідно прийняти позу лежачи на лівому боці, щоб права рука була вільна. Анальний вкладиш витягується з індивідуальної упаковки і швидко, поки не почав танути в руках, вставляється неглибоко в анус. Після цього потрібно відразу ж перевернутися на спину, і лежати в такому положенні 30-40 хв. Краще проводити цю процедуру безпосередньо перед сном. При наявності зовнішніх гемороїдальних вузлів, вводити ліки необхідно акуратно, щоб не пошкодити шишок.

Кращі ректальні свічки від геморою - які застосовувати 1

Чи допомагають свічки від геморою зовнішнього?

Однозначно, так! Хоча вони і вводяться всередину прямої кишки і впливають більшою мірою на внутрішні шишки, проте, свічки від геморою допомагають впоратися і з зовнішніми вузлами. Місцево ректальні ліки швидко усувають яскраво виражений больовий сидром та розслабляють сфінктер, що в свою чергу запобігають здавлювання запалених судин і повертають функцію кровотоку. Потім, після попадання в замкнуту кровоносну систему, лікувальні компоненти починають діяти вже всередині організму, покращуючи кровообіг, прискорюючи процес загоєння тріщин і активуючи фізіологічні процеси для боротьби з недугою.

А головне, на відміну від таблеток, свічки від геморою допомагають зняти запалення і зменшити вираженість гемороїдальних вузлів без шкоди для травної системи.

Які використовувати свічки від геморою гострого?

При хронічному геморої з періодичним загостренням хвороби призначають свічки Гепатромбін Г, в складі яких присутній гепарин і речовина натурального походження – алантоїн. Ці лікувальні засоби сприяють поліпшенню кровотоку, тим самим забезпечуючи розсмоктуючу дію щодо збільшених вузлів. Вони ефективно знімають біль і свербіж, зменшують набряк періанальної зони і знімають запалення, тому їх застосовують і перед хірургічним втручанням. Саме алантоїн прискорює регенерацію тканин, сприяє загоєнню тріщин. Ректальні супозиторії справляються і з гострим тромбозом гемороїдальних шишок.

Свічки Ультрапрокт забезпечують виражену антикоагулянтну дію, зменшують подразнення і свербіж, добре знімають набряки. До складу препарату входить флуокортолон і касторове масло, вони зменшують розширені вени і знижують ступінь ущільнення пошкоджених судин, відновлюючи їх еластичність. Таким чином, виключається ймовірність виникнення кровотеч і відбувається регенерація уражених тканин.

Потрібні при геморої і комбіновані препарати з антибактеріальною, протизапальною і аналгетичною дією. Свічки Нігепан з гепарином і бензокаїном сприяють розсмоктуванню вже наявних тромбів і запобігають утворенню нових, а також усувають больовий синдром. Ліки здатні пригнічувати ріст патогенної мікрофлори і відновлювати слизову оболонку прямої кишки. Гепарин стабілізує кровообіг, що особливо важливо при загостренні геморою.


Check Also

Що таке коронавірус – ознаки захворювання, ефективні рекомендації

Коронавіруси – це родина  вірусів, які можуть викликати звичайну застуду, важкий гострий респіраторний синдром (SARS) …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *