Home / Активний спосіб життя / Гімнастика / Вправи для схуднення рук – краса в будь-якому віці

Вправи для схуднення рук – краса в будь-якому віці

 Красиві і витончені форми притягують до себе погляди, а слабкій статі дозволяють відчувати себе «на висоті». Однак, до красивої фігури відносяться не тільки пропорції 90-60-90, сильним аргументом є ще й руки дами, хоча про них завжди забувають. Фізичні вправи для схуднення рук не менш важливі, ніж навантаження на «потрібні місця». Причому, найкраще підходять тренування із застосуванням гантелей. Правда, тут потрібно все робити правильно, адже ми хочемо зробити так, щоб схудли руки, а не накачалися. Про ефективні вправи для схуднення рук піде мова в даній статті.

Необхідні вправи для схуднення рук

Вправи для схуднення рук - краса в будь-якому віціСпочатку без гантелей:
Стійте у вихідному положенні – ноги поставте разом, а руки опустіть вздовж тіла. Потім починайте піднімати руки до рівня грудей, розводячи їх в сторони, потім повертаючи у вихідне положення. За один підхід руки потрібно підняти 30-40 разів;
Тримайте зігнуті руки перед грудьми, потім починайте махи руками вправо- вліво з розворотом всього корпусу. Повторіть рух 35 разів;
Початкове положення – піднята права рука вгору, ліва внизу. Потім починайте махи руками назад, міняючи руки місцями через кожні 2 рахунки. Зробіть 20 махів .
Початкове положенняі. Починайте обертання прямими руками. Робіть рухи інтенсивно, не збиваючи дихання. Робіть 10 обертань вперед, 10 обертань назад.

Вправи для схуднення рук – віджимання.

Вони добре допомагають схуднути в плечах. Вам буде складно відразу почати віджиматися від підлоги, тому цю вправу варто робити від стільця, дивана або, якщо тренування проходять на вулиці, від лавки. Зовсім від нього не відмовляйтеся, тому що воно дуже дієве. Цю вправу варто робити підходами по 10 разів, з перервою в 5 хвилин. Робіть мінімум 3 підходи.

Коли закінчите перший комплекс вправи для схуднення рук відпочиньте 10 хвилин, але ні в якому разі не сідайте і не лягайте. Краще походіть або можете потанцювати, справа смаків.

Вправи для схуднення рук – потім приступайте до тренувань з гантелями

Початкове положення. Вправу починаємо з гантелями з опущеними вниз руками. Згинайте руки на вдиху і разгинайте на видиху.

Вправи для схуднення рук – для схуднення плечей.

Руки підніміть вгору. Згинаючи в ліктях, опускайте їх за голову на вдиху і повертайте їх у вихідну позицію на видиху;
Навантажуємо всі види м’язів. Візьміть гантелі і встаньте у вихідне положення – ноги поставте разом, руки опустіть вздовж тулуба. Піднімаємо руки на рівень грудей, розводимо в сторони, потім наводимо у вихідне положення. При цьому, стежте, щоб лінія рук і плечей повинна бути рівною.

Вправи для схуднення рук – тепер поговоримо про плечі

Якщо ви переконані, що для них нічого не потрібно робити і вправ на руках буде цілком достатньо, то це не так. Гарного результату можна досягти тільки вдаючись до комплексногої навантаженнія. Фітнес – зал має перевагу перед домашніми тренуваннями. Крім гантелей, ви можете скористатися біговою доріжкою і тренажерами з підняттям ваги, які розвивають плечі. До слова, не потрібно витрачати години на ці вправи. Досить буде півгодини тренувань, головне робити це регулярно. А відкладання це на «потім» не допоможуть вам виправити або поліпшити ситуацію. Пам’ятайте, щоб досягти гарного результату, пожертвуйте півгодинним сном для своєї краси.

Ефективні вправи для схуднення рук можна переглянути на відео:


Check Also

Ранкова зарядка. Ефективні вправи для виконання вдома

Дізнайтеся, як правильно проводити тренування вранці, щоб відчути приплив бадьорості на весь день і підтримувати …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *