Home / Активний спосіб життя / Користь східних танців для здоров’я

Користь східних танців для здоров’я

Танець, як вид мистецтва з’явився ще в давнину. Наші пращури танцювали, поклоняючись Богам, виконуючи різні ритуали, такі, як народження і проводи в загробний світ. Про користь східних танців піде мова в даній статті.

Користь східних танців для здоров’я жінок.

Користь східних танців для здоров'яЕндокринологи відзначили, що, при правильному підході, фізичне навантаження допомагає при такому серйозному захворюванні, як цукровий діабет. Воно сприяє схудненню і поліпшенню роботи інсуліну. А найкращою і рівномірною для всього організму фізичним навантаженням вони назвали заняття східними танцями! Бували навіть такі випадки, коли, при правильному фізичному навантаженні, у хворого на цукровий діабет повністю зникала потреба в прийомі цукрознижувальних таблеток!

Хворим на цукровий діабет перед початком занять східними танцями, слід проконсультуватися зі своїм лікуючим ендокринологом і пристосувати дієту і дозу цукрознижувальних таблеток (або інсуліну) до регулярних фізичних навантажень. Також не можна не відзначити сприятливу дію східних танців на щитовидну залозу.

Хірурги рекомендують заняття східними танцями для зміцнення глибоких м’язів спини та масажу хребта, що вирівнює поставу, вирішує проблему остеохондрозу, перешкоджає відкладенню солей і служить хорошою профілактикою грижі міжхребцевих дисків. Навчитися танцю живота слід практично всім жінкам – це головна порада медиків!

Терапевти теж знайшли користь східних танців у своїй галузі. Тренування і масаж м’язів та органів в черевній Польза порожнині і області тазу допомагають при лікуванні запорів і багатьох захворювань нирок. Такі фізичні навантаження зміцнюють серце, впливають на процес кровотворення, відновлюють кровопостачання всього організму, що якраз і корисно для серцево-судинної системи. Погане кровопостачання викликає такі захворювання, як варикоз, атеросклероз, тромбоз, згущення і погана циркуляція крові при цукровому діабеті, гіпертонія, гіпотонія, мігрень та ін. Заняття східними танцями допомагають при лікуванні та профілактиці цих недуг.

У гінекології відзначається саме благотворний вплив занять східними танцями. Так як арабські танці живота тренують м’язи черевного преса і малого тазу, тим самим нормалізуючи життєдіяльність всіх органів в черевній порожнині і в області таза.

Протипоказання. Вплив східного танцю на організм м’який і дбайливий, ніяких перевтом, розтягувань, забитих місць, великих навантажень, травм. Простіше кажучи, ці танці не насильство над організмом, не заставляють його працювати за межею можливостей.

Але, як і будь-яке лікування (із застосуванням лікарських засобів або альтернативними методами), заняття східними танцями мають свої протипоказання. Шкоди від східних танців немає. Але! Арабські танці живота заборонені при вагітності, плоскостопості, гнійних і запальних процесах, будь-яких онкологічних захворюваннях, туберкульозі легень.

Жінкам із захворюваннями серцево-судинної системи та хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту заняття східними танцями можливі тільки після консультації з лікарем.

Східні танці допомагають при лікуванні та реабілітації після лікування таких бичів сучасного суспільства, як алкоголізм і наркоманія! Так як лікування цих хвороб зазвичай важке і тривале, його проводять комплексно, застосовуючи потрібні лікарські препарати, психологічний вплив та фізичні навантаження.

Гарний танець зачаровує сьогодні і стає все популярнішим. Завдяки йому, Ви зможете створити собі ідеальну фігуру і з користю для себе використовувати вільний час. Все більше дівчат і жінок хочуть навчитися танцю живота та долучитися до східних танців, які дійшли до нас через століття, як безцінний подарунок красунь Стародавнього Сходу! Зараз це не тільки корисно для душі і тіла, а й модно, причому в будь-якому віці.

Відеоурок східного танцю:


Check Also

Як накачати швидко попу вдома. Поради спеціаліста

Кожна дівчина мріє про велику, круглу і пружну попу. «Сідничний бум» почався ще з попи …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *