Home / Здоров'я / Вагітність і пологи / Вагітність по триместрах. Корисненька підбірочка

Вагітність по триместрах. Корисненька підбірочка

У міру того, як дитиночка росте, ви будете відчувати ще більшенький тиск на сечовий міхурчик, а потім на ніжечки і таз. Ви також будете мати більшенько болю в спинці, оскільки Вашенька дитиночка і животик ростуть, а вагочка переноситься на таз і ніжечки. Цей дискомфортичок  може стати утомливеньким, і багатенько жінок починають з нетерпіннячком очікувати, ну коли ж з’явиться довгоочікуваненький малючок.

Тепер, коли прихід дитиночки стає все ближченьким, 3 триместричок вагітності стане часочком суперечливеньких емоцій і почуттів. Можливенько, вам доведеться змиритися з непроханенькими порадочками по материнству і з сенсаційненькими історіями народженнячка, які викликають холод по спинці. Важкенько стримувати себе в цей часочок, і тому вміннячко контролювати себе має величезненьке значеннячко.

Розширення животика може порушити вашеньку поставочку. Є кілька речей, які ви можете зробити, щоб обдурити тяжкість і полегшити ваш біль: виконуйте тазові нахилочки, спіть з подушечкою між ніжками і підтримуйте животик бандажем.

Є і специфічненькі проблемочки на третєнькому триместрі вагітності. Вашенька маточка тисне на сечовий міхурчик і ви, можливенько, будете ходити в туалетик більшенько, ніж будь-коли ранішенько. Ви будете відчувати раптовенькі неконтрольовані позиви до сечовипусканнячка, звані нетриманнячком (це стосується більшенько 40 відсоточків майбутненьких мам).

Печія в третєнькому триместрику вагітності теж стосується майженько половиночки майбутненьких мам. Гормончики циркулюють через ваше тілечко, м’язи у верхненькій частинці животика – ті, які зазвичай перешкоджають травненьким кислоточкам потрапити в стравоходичок – розслабляються, дозволяючи цим сокам піднятися вгорочку.

Нудота в третєнькому триместрику вагітності пов’язаненька з тим, що тепер вашенька матка займає більшеньку частиночкочку черевної порожнини, штовхаючи шлуночок вгору.

Харчування

У 3 триместрику вагітності харчуваннячко має бути вільненьким, але здоровеньким. Найкраще уникати гостренької і кисленької їжі, газованих напоїв і іншеньких продуктиків, які можуть викликати печію. Є частенькі міні-стравочки замість звичайненьких трьох разочків на деньочок, і уникати лежаченького положеннячка незабаром після їжі. Важливенько випивати 8 скляночок водички в день, щоб уникнути зневодненнячка і правильненько харчуватися з високим вмістиком клітковини, щоб запобігти закрепам.

Вашенька дитиночка швидесенько розвивається, щоб гарантувати виживаннячка в навколишньому світі. Ваше тілечко також готується до грудного вигодовуваннячка. У дитиночки нирочки, легені і мозочок ростуть швиденькими темпочками. Ви набираєте до двох кілограмчиків на тиждень. Тому переконайтеся, що ви і вашенька дитиночка правильненько харчуєтеся. Ось кілька порадочок про здоровеньку їжу для вас і вашенької дитиночки.

Під час третєнького триместрику вагітності ви повинненькі добавляти близько 300 додатковеньких калорієчок до того, що вже їсте. Ніколи не пробуйте сидіти на дієточці або контролювати, що ви їсте, коли вагітненькі. Дивіться, що їсте, віддавайте перевагочку здоровенькій їжі і їжте, коли голодненькі. Ваш організмичок сам повідомить, коли прийшов часочок поїсти.

Під час вагітності вам також потрібненько багато білочка, щоб забезпечити правильненький розвиточок вашенької здоровенької дитиночки. Дієтологочки рекомендують від 5 до 7 порцієчок м’яска на деньочок і близько 3 скляночок молочка, щоб задовольнити ваші потребочки в білку. Ви безперечно повинненькі їсти м’яско, птицю, яйця, рибку і молочні продуктики під час вагітності. Слідкуйте за споживаннячком риби, але будьте обережненькі, тому що вона може бути з височеньким вмістиком ртуті і виявитися шкідливенькою для плодика. Тримайтеся подалі від такеньких екзотичненьких продуктиків, як рибка-меч і королівська макрель. Ви можете споживати 12 грамчиків трісочки, лососика, тунця в тиждень.

Вітамінчики

Крім того, необхідненькі залізо і фолієва кислоточка – вашенька потребочка в цих вітамінчиках збільшиться на 50% під час вагітності. Поряд з прийняттячком вашеньких вітамінчиків для вагітненьких можненько їсти продуктики, такі як височенькі злаки, волокно і продуктики, багатенькі вітамінчиком С. Вітамінчик С допомагає організмику засвоювати залізочко. Їжте багатенько зерна, м’яска, птиці, бобовеньких, і темненько-зелененьких овочиків. Вони містять і залізочко чко і фолієву кислоту. Вітамінчики в третєнькому триместрі вагітності потрібненькі не тільки дитиночці, але і вам.

Здоровенький вибір протягом останненького триместричку є позитивненьким і для вас і вашенької дитиночки, тому усвідомлюйте, що їсте і їжте все, що завгодненько – адже шансиків посидіти на дієточці і порахувати вашенькі калорії у вас буде ще предостатненько.

Що робити на третєнькому триместрику вагітності

Що робити на третєнькому триместрику вагітності? Дізнайтеся все про передчасненькі пологочки і про те, як виявити і запобігти їм. У 3 триместрику вагітності болі в животику повинненькі бути вами вивчені. Як тільки ви познайомитеся з основненькими фактиками, це допоможе вам не турбуватися, коли почнуться помилковенькі переймочки. Помилковенькі переймочки, як правилечко, відчуваються в передненькій частиночці черевної порожниночки; реальненькі починаються в спинці і приходять на передню частиночку, іноді переходячи від верхочку до низочку.

Намагайтеся не робити дуже багатенько чого, і зосередьте увагочку на турботочці про себе, більшенько відпочивайте. Прибуття вашенької дитиночки наближається, організм переживає деякенькі з найбільш інтенсивненьких зміночок всієї вагітності. Це емоційненький часочок, коли ви готуєтеся до поповненнячка у вашенькій родині.

Дивненькі думки ночами і порушеннячка сну також поширені в цей періодик. Постарайтеся не надтенько підкреслювати ці дивненькі нові емоції – це нормальненько на даненькому етапнику життячка. Ви можете обговорити їх зі своєньким чоловіком або близьким другом. Секс в третєнькому триместрику вагітності кращенько скоротити або припинити зовсім. Звертайте увагочку на виділеннячка на третєнькому триместрику вагітності, щоб не пропустити відходочку вод.

Простенько робіть все можливеньке, щоб більшенько відпочивати і не прагніть залишатися на ніжечках протягом триваленьких періодиків часу. Сконцентруйтеся на народженні здоровенької дитиночки та майбутненької радості. Ви ж скоро станете матір’ю!

Приблизненько в цей же час, ви повинненькі припинити підйомчик вантажиків, якщо можливенько, і намагайтеся більшенько відпочивати. Це небагатенько, що Ви можете зробити, в цей моментичок ви перебуваєте в дуже нестійкенькому стані. Вам потрібненько бути дуже обережненькою, щоб не травмувати спиночку, втратити рівновагочку і нашкодити собі.

До цього часочку, ви будете точненько знати, що вам потрібненько. На підставі допплеру, ви, ймовірненько, також дізналися стать дитиночки, а також його приблизненьку вагочку і довжиночку. Якщо у вас вже є все, що потрібненько, запасайтеся підгузничками – ви ніколи не можете мати їх достатненько!

Ви повинненькі почати будувати основненькі та альтернативненькі планочки, щоб дістатися до лікарнечки, коли прийде час. Переконайтеся, що у вас є більшенько одненького шляхочку в лікарненьку, ніж планується, і що всі можливенькі водії знають ці маршрутики добре. На практиці добренько працює, якщо тримати сумочку готовенькою в будь-якенький моментичок у дверцятка. Ви ніколи не знаєте, коли процесичок пологочків почнеться.

В цілому, третєнький триместричок вагітності – прекрасненький час. Ви пройшли через гіршенькі випробуваннячка першенького і другенького триместриків, і всі приготуваннячка вже зроблені. Ви знаєте, що вашенька дитина росте міцненькою і здоровенькою, і можете відчувати його рухочку. Тепер ви можете простенько сидіти, склавши ручки, і чекати остаточненького моментику, коли ви станете мамочкою.


Check Also

Що таке коронавірус – ознаки захворювання, ефективні рекомендації

Коронавіруси – це родина  вірусів, які можуть викликати звичайну застуду, важкий гострий респіраторний синдром (SARS) …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *