Home / Твоя краса / Догляд за руками / Точковий масаж кистей рук – Су Джок терапія

Точковий масаж кистей рук – Су Джок терапія

Су Джок або точковий масаж рук – це корейський метод лікування, завдяки якому можна поліпшити своє самопочуття без допомоги ліків. В основі популярної у всьому світі терапії лежить метод акупунктури: вплив на точки людини, які зв’язані з усіма внутрішніми органами. Згідно Су Джок наші кисті рук і стопи ніг являють собою проекцію тіла людини: так долоня і стопа – це тулуб, а п’ять пальців – це руки, ноги і голова.

Фахівцю Су Джок терапії не складе труднощів поставити точний діагноз, йому достатньо подивитися на пальці ніг і рук. Однак, ви й самі можете спробувати себе продіагностувати. Для цього потрібно взяти сірник і почати натискати верхом сірника на точки, відповідні проекції внутрішніх органів. Якщо в якійсь із точок буде відчуватися біль, швидше за все орган, з нею пов’язаний, не в порядку.

Точковий масаж кистей рук

При підвищеній втомлюваності, нервової роботі, зняти напругу допоможе масаж кистей обох рук, який не зажадає у вас багато часу і що найприємніше, його можна виконувати навіть під час роботи або по дорозі додому.

1. Обхопіть мізинець лівої руки великим і вказівним пальцем правої руки і надавлюючими рухами просувайтеся спочатку від фаланги з нігтем на середню, а далі на третю фалангу мізинця.

Зняти втому після напруженої розумової роботи, можна енергійно помасажувавши великі пальці рук.

2. Візьміть правою рукою великий палець лівої руки і добре розімніть його починаючи рухатися від фаланги з нігтем до самої основи.

Крім зняття втоми і напруги за допомогою точкового масажу рук ви можете підлікувати хворий орган.

3. Знайдіть на долоні точку, яка відповідає проблемному органу і почніть натискати на неї до терпимого болю. Потім помасажуйте цю ж точку 7 разів за годинниковою і далі 7 разів проти годинникової стрілки.

Прийшовши додому, якщо у вас є час, ви можете аналогічну процедуру точкового масажу виконати і зі стопами ніг – тоді оздоровчий ефект посилиться.

Коли ви намащуєте на руки крем, не забудьте пройтися по проблемних точках на кистях рук.

Масаж і лікування за допомогою зерен рослин

Ви також можете зробити вдома більш енергійний масаж рук, якщо помістите між долонь кілька зерняток проса або пшона і почнете з силою потирати долоні рук одна об одну.

Ви запитаєте чому саме насіння рослин? Як стверджують Су Джок терапевти, саме насіння рослин несуть в собі колосальну життєву енергію, оскільки з них потім виростає ціла рослина. Тому насіння здатні передавати її хворому органу і тим самим виліковувати його. Ви за допомогою зерен рослин можете не тільки робити енергійний масаж рук, впливаючи ними на всі точки, а й, закріпивши насіннячко рослини лейкопластиром до відповідної точки на долоні, вилікувати хворий орган. Головне, щоб насіння рослини були цілими і не мали ушкоджень. З них міг би вирости паросток. Для лікування підійдуть насіння: льону, яблук, винограду, перцю, гороху, квасолі, гречки, калини, гарбуза. Під час лікування насіння потрібно замінювати на нові щодня.

Кольоротерапія

Су Джок терапія лікує хвороби не тільки точковим масажем рук, зернами рослин, а й кольором. Для цього потрібно різними кольоровими фломастерами наносити на долоню точки, які відповідають хворому органу. Так при сильних болях постійного характеру допоможе жовтий колір.

При слабких, періодичних болях, свербінні, припухлості – наносити точку відповідності на кисть руки потрібно зеленим фломастером.

При сильних, але не постійних болях, при різних ерозіях – допоможе червоний колір.

Замість фломастера ви можете на точку-проекцію приклеїти до поверхні шкіри долоні вирізаний з кольорового паперу кружечок.


Check Also

Місячний календар манікюру на листопад 2018 року

Будь-яка жінка хоче виглядати гарною і доглянутою. А доглянуту жінку неможливо уявити без доглянутих рук. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *