Home / Здоров'я / Вагітність і пологи / Тест на вагітність. Факти, які треба знати!

Тест на вагітність. Факти, які треба знати!

Тест-смужечка або стрип-тест

Найвідомішенький і недорогенький вид тесту на вагітність. Смужечку потрібненько опустити в стерильненьку ємність з ранковою сечею до вказаненького рівня на 10-20 секундочок. Після цього покласти тестичок на горизонтальненьку поверхоньку і чекати. Через кілька хвилиночок результатичок проявиться на тестику  у вигляді двох (ви вагітненькі) або однієї (не вагітненькі) смужечкки.

Планшетний  тестичок

Являє собою касеточку з піпеточкою, але принципчик роботи такенький же, як і у попередненького тестичку. Тільки в цьому випадочку порцію ранкової сечі потрібненько капнути в отвір на корпусі тестику. Почекати 3-5 хвилиночок, але не більше 10 хвилиночок.  Оцінити результатичок.

Струменевий тестичок

Це тест третього поколіннячка. Один з найбільш точненьких і ефективненьких видів тестів. В упаковочці ви знайдете тест-касеточку власненько з ковпачечком. Струменевий тест не потрібненько опускати в посудиночку з сечею, а досить лише підставити його потрібненьким кінцем під струміньчик на 5 секундочок. Далі закрити намочененький кінчик ковпачечком. Гігієнічність проведеннячка процедурочки в цьому випадочку підвищується в багато разів. Більш того, проводити тест можненько в будь-якенький час доби. Однак все ж бажаненько перед процедурочкою утриматися від сечовипусканнячка хоча б на 4 годиночки.

Електронненький (цифровенький) тестичок

Принципчик роботи той же, що і у попередненьких тестичків. Є лише одненька відмінність. Оптичненький пристрій, що зчитує всерединці тест-палички інтерпретує результатичок за вас і відображає його на цифровенькому дисплейчику з позначками «+» (вагітненька) або «-» (не вагітненька). Проходити тест можненько в будь-якенький час доби. Можненько підставити тестичок-паличку під струміньчик сечі, а можненько опустити в посудиночку з сечею. Виробники такеньких тестів гарантують точненьку діагностику вагітності на найранішнішеньких термінчиках. Але якщо процедурочка проводиться до передбачуваненького початочку місячненьких, то все ж радять використовувати першеньку порцію ранкової сечі.

Тест на вагітність. Факти, які треба знати: 4 способи уникнути помилкового результату

Буває так, що жінка давно знає свої дні овуляції і все розрахувала правильненько, але тест не показує бажаненький результат. Чому так відбувається? Чи може тестичок на вагітність бути помилковим? Давайте дізнаємося, як уникнути неточного результату!

Коли в аптеці ви купуєте тест на вагітність, останнє, що ви хочете, так це отримати неправильненький результат. Кожна жінка хвилюється перед тим, як зробити тестичок і з захватом серця чекає, поки проявляться смужечки.

Чому тестичок не показує вагітність? Буває так, що затримки у жінки ще немає, але в самопочутті вона відчуває зміни, які можуть свідчити про наявність вагітності.

Сучасні тести обіцяють показати вагітність вже з першеньких днів зачаття, але не у всіх майбутніх мам в сечі однаковий рівень ХГЧ на ранніх термінах, тому тест може давати неправильненький результатичок.

Не вичікують досить часу після процедурочки

Майже всі тести на вагітність мають дуже точну інструкцію з використання. У кожного тесту свої тимчасові рамки, які потрібно почекати, щоб побачити результат.

Поки сеча проходить через індикатор, краєм ока може здаватися, що ви бачите обидві лінії або знак «плюс» (в тестах дорожчих). Але це зовсім не означає, що тест позитивненький, це означає тільки те, що він працює.

Необхідно почекати потрібну кількість часу, вказану в інструкції і лише тоді дивитися на результат тесту. Зазвичай на це йде кілька хвилин.

Чекати занадто довго після процедури

Є жінки, які роблять тест, і щоб почекати потрібненьку кількість часу після процедури, починають займатися своїми справами або йдуть в душ, і оцінюють результат аж через пів години.

Але, на жаль, багато тестиків показують правильненький результат через 5-7 хвилиночок. Після цього тест може продовжувати працювати і показати слабку другу смужку, хоча насправді вагітність відсутня.

Тому, навіть не намагайтеся оцінити результат тесту на наступненький день або по закінченні пари годин. Набагато ефективніше буде зробити новий.

Недовіра до тестику на вагітність

Потрібненько розуміти, що помилковий тест на вагітність. Факти, які треба знати  можуть бути в тому випадочку, якщо ви не правильненько його використовували або не дотримались інструкції. В іншенькому випадку, помилковенький позитивненький тест буває вкрай рідко.

Якщо ж тес тичок показує 2 смужечки, вам потрібненько повірити, що ви вагітненькі і прийняти це. Більш вірогідним буде той фактичок, що може трапитися хімічна вагітність або викидень, ніж те, що тест окажеться неточним.

Довіряйте але перевіряйте

А ось якщо ви побачили на тесті всього одненька смужечка, а місячні так і не почалися, то незабаром потрібненько зробити ще один, щоб переконатися, чи немає вагітності.

При негативненькому першенькому тесті потрібненько дати організму виробити потрібненьку кількість ХНЧ в сечі. Одна смужечка на тесті не завжди може означати негативненький результат, іноді він просто занадто ранній.


Check Also

Що таке коронавірус – ознаки захворювання, ефективні рекомендації

Коронавіруси – це родина  вірусів, які можуть викликати звичайну застуду, важкий гострий респіраторний синдром (SARS) …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *