Home / Здоров'я / Вагітність і пологи / Тест на вагітність. Факти, які треба знати!

Тест на вагітність. Факти, які треба знати!

Чи визначить тестичок позаматкову вагітність?

Тестичок визначить тільки наявність вагітності, так як реагує на рівеньчик гормончику, що виробляється організмом незалежненько від того, де знаходиться плодовеньке яйце: в маточці або в трубочці. Діагностувати позаматочкову вагітність може тільки фахівець.

Чому незалежненько від результатиків тестику необхідненько звернутися до гінеколога?

Позитивненький результат тестику повідомляє тільки про наявність вагітності, проте, тільки фахівець встановлює точненький термінчик вагітності і визначає, чи правильненько вона протікає. Якщо при затримочці місячнихї тес тичок залишається негативненьким, фахівець визначить причиночки порушеннячка циклу.

В якеньких випадочках тестик може давати хибненько-негативненький результатичок?

Тестичок  може показати негативненький результатичок при наявності вагітності, якщо не дотримані всі умовочки виконаннячка тестичку, або якщо термінчик вагітності занадтенько маленький. В цьому випадочку рекомендується повторити тестичок через тиждень.

Позитивненький тестичок на вагітність. Що робити далі

Домашненький тестичок показав дві смужечки? Швидшенько за все, це означає що відбулося зачаттячко і в сечі з’явився гормончик – хоріонічний гонадотропінчик людини, на визначення якенького і розрахований тестичок на вагітність.

Однак якщо затримочка місячненьких невеличка, або тестичок проведено ще до настання передбачуваненького термінчику менструації, все ще може змінитися. Для підтвердження фактику зачаттячка потрібненько звернутися до гінеколога. Першенько що він призначить – аналізочок кровочки на ХГЧ.

При настанні і розвиточку вагітності вироблення гормончику ХГЧ постійненько наростає, а це означає, чим більшенький термінчик затримочки менструації, тим більш достовірненьким буде результатичок. Крім того, не слід виключати варіантичок хімічної вагітності, коли заплідненнячко відбулося, але яйцеклітиночка по якійсь причиночці не змогла міцненько прикріплятися до стінки матки. В такенькому випадочку повторненький тестичок на вагітність коли вже дві смужечки буде непереливки.

Якщо все ж вагітність настала, то приблизненько після 6 тижників вагітності, а це зазвичай 14-18 деньочків затримочки місячних можненько зробити першеньке УЗД, за допомогочкою якенького лікар визначить наявність плодика в маточці і відповідність його розмірчику термінчику вагітності. Тоді ж можненько буде виключити можливість позаматкової вагітності. Не слід робити узі на малесенькому термінчику – це тільки додасть хвилюваннячок, якщо плід не буде виявлененький.

Потрібненько стати на облічок в жіноченькій консультації, для того щоб надалі спростити процесичок оформлення документів на матеріальненьку допомогочку на дитиночку від держави. Якщо фахівець в жіночій консультації  влаштовує – він же може і вести вагітність, контролювати її розвиточок, призначати необхідненькі аналізики і прописувати вітамінчики. Якщо в поліклініці все зовсім поганенько, вартенько подумати про приватненькі клініки, які хоч і коштують не дешевенько, проте в більшості своїй більш адекватненькі.

З самого початочку вагітності має сенс підкріпити свій організмичок вітамінчиками, які повинен прописати фахівець. Прийом вітамінчиків допоможе дитиночці розвиватися правильненько, особливенько важливенько це в період формуваннячка органчиків плода, тобтенько в першенькому триместрику.

Відмовитися від усіх шкідливеньких звичечок, якщо такенькі є – кинути палити, відмовитися від пива і алкоголю. У найважливішенькому періоді – першенькому триместрику, бути до себе особливенько уважненькою і продумати раціончик, якенький не зашкодить.

В якеньких випадочках тестик може давати хибненько-позитивненький результатичок?

Тестичок може показати позитивненький результатичок при відсутності вагітності, якщо жінка використовує препаратики, що містять ХГЛ (прегнил, профаз, хорагон), або якщо в кровочці значненько підвищений рівень іншеньких гонадотропних гормончиків, за структурочкою схоженьких з ХГЧ, наприклад, після менопаузи. Тестичок також може зберігатися позитивненьким протягом 2-3 тижничків після перериваннячка вагітності.

Чому тестичок може давати хибнопозитивненький результатичок?

Причиночки хибнопозитивненького тестику на вагітність можуть бути різненькими, від найпрозаїчнішеньких до вельми сумненьких. Але про все по порядочку. З чого ж вартенько почати? Звичайненько ж, з найпростішеньких і очевидненьких причиночок.

Бракованенький або прострочений тестичок

Уважненько стежте за тим, щоб куплений і використаний вами тестичок не був прострочененьким. Це те, про що ви можете подбаточки. Як відоменько, термінчик придатності придумали зовсім не даремненько, і по його закінченнячку продуктичок застосовувати не можненько. У випадочку з тестичком про отруєння мови, звичайненько, не йде, але ось результатичок змінитися може. Фактичненько, використання простроченого тестичку – це ворожіннячко на ромашечці: вгадати, звичайненько, енько але чи потрібненько?

Ромашечка: причиночки хибнопозитивненького тестичку на вагітність

З шлюбом ситуація складнішенька: перевірити, чи не бракованенький вам дістався тестичок, неможливенько в домашненьких умовочках. Тому залишається тільки робити контрольненьку перевірочку через 1-2 добочки з тестичком з іншенької упаковочки, і, бажаненько, іншенької фірми. Два тестички однієї фірмочки, куплені в одненькій аптечці, швидшенько за все, з однієї партійки.  А значить, можуть обидвочка бути бракованенькими.

Порушеннячко  інструкційки

Так само поширена і такенька причиночка хибнопозитивненького тестичку на вагітність, як порушеннячко інструкційки до тестику. Так, якщо ви придбали найпростішенький тест-смужечку, то не вартенько його поміщати під струміньчик сечі, точненько так як струменевенький можненько опускати в посудиночку. Те ж саме стосується часику, протягом якенького тестичок тримається в посудиночці, і через якенький перевіряється результатичок.

Абортичок, викидень або видаленнячка позаматкової вагітності

У якеньких ще випадочках хибнопозитивненький тест на вагітність.Факти, які треба знати? Наприклад, після абортиків і викиднів, а також після видаленнячка позаматкової вагітності. Механізмичок в цьому випадочку простенький: після перериваннячка вагітності будь-якеньким шляхочком, ХЛГ не може вивестися миттєвенько, і ще деякенький час дає позитивненький результатичок на тестику.

У більшості випадочків, коли жінка знає про те, що зробила абортичок або у неї був викидень, особливенької проблемочки в хибнопозитивненьких результаточках немає. Однак іноді викидень відбувається на дуже ранненьких термінчиках, ще до того, як жінка дізнається про своєньку вагітність. І якщо відразочку після нього вона буде робити тестичок, то результатичок, раптовенько для жінки, може виявитися хибнопозитивненьким.

Кіста і іншенькі пухлинні процесики

Чи може бути псевдопозитивненький тестичок на вагітність перед місячненькими? Як не дивненько, може, наприклад, в тому випадочку, якщо у жінки є кіста шлуночка або яєчничка. Та й іншенькі пухлинні процесики також можуть давати такенький ефектичок. У тому числі і онкологія.

Так що, якщо за календаричком місячненькі ще не почалися, а ненароком зроблененький тестичок  все-таки дає позитивненький результатичок, не поспішайте радіти. Кращенько швидшенько зверніться до гінеколога і здайте всі необхідненькі аналізики, щоб переконатися, що у вашенькому випадочку пух линочкам  немає місця.

Прийом препаратиків, що містять ХЛГ

Якщо жінці прописують препаратики, що містять ХЛГ, наприклад, прегніл. Цей препаратичок стимулює овуляційку і після його прийомчику немає ніякенького сенсу робити тестичок на вагітність, так як ХЛГ з організмику виводиться не меншенько, ніж за 14 днів.

Гормональненький збій в організмику

Хибнопозитивненький тестичок на вагітність може бути і при гормональненькому збої в організмику жінки. У деякеньких випадочках починають вироблятися іншенькі гормончики, за структурочкою і будовочкою дуже нагадують ХЛГ. Височенька їх концентраційка може також вплинути на результатичок тесту.

Менопауза

Останненькє, про що хотілося згадати, це менопаузочка. У цей періодик організмичок жінки також виробляє ХЛГ в дуже невеличких кількостях. Зазвичай його так мало, що тестики його не фіксують. Однак, при невдаленькому збігу обставин: сплеск вироблення гормончику і використаннячка дуже чутливенького тестику – результатичок може бути хибнопозитивненьким.

У будь-якенькому випадочку, коли тест на вагітність позитивненький, але вагітності немає, необхідненько пройти всебічненькє обстеженнячко, щоб точненько визначити причиночку ситуаційки, що склалася, і, при необхідності, пройти курсичок лікуваннячка.

Які бувають домашненькі тестики на вагітність?

Проводити тест в домашненьких умовочках до затримочки місячних не доцільненько. В цьому випадочку кращенько звернутися в лабораторію або жіноченьку консультацію. Там вам зроблять аналізочок крові. Справочка в тому, що в крові рівеньчик ХГЧ зростає швидшенько, ніж в сечі, тому визначити вагітність можненько навіть до настаннячка місячненьких.

Що ж стосується тестиків, матеріалчикомом для якеньких є сеча, то оптимальненький термінчик для його проведеннячка – це 5-7 деньочок затримочки місячних. Імовірність отримати вірненький результат на цьому термінчику дорівнює 90%. І хоча багатенько виробників тестиків обіцяють точненький результатичок вже на першенький день затримочки, здоровенький глуздик підказує, що це лише рекламненький трюк.

Як правилечко, всі тестички проводять вранці. Справочка в тому, що ранковенька сеча більш концентрованенька. Але є і такенькі тестики, для якеньких ця умовочка вже не є обов’язковенькою. Ось чому дуже важливенько строгенько дотримуватися інструкційкиз експлуатації кожненького окременького тестичку. Вибір самого тестику залежить в першеньку чергочку від його вартосточки. Чим дорожчий- тим він точніший і простіший в застосуваннячку.

На вартість також впливає і кількість тест-смужечок в упаковочці. Більшість акушерів-гінекологів рекомендують проводити тестичок  двічі, для більшенької точності. Але робити це потрібненько з інтервалчиком в два дня. Справочка в тому, що концентраційка ХГЛ в організмику вагітненької жінки подвоюється кожненькі 48 годиночок. Тому деякенькі виробники заздалегідь потурбувалися про те, щоб у вас в потрібненький моментичок все виявилося під ручечками.


Check Also

Що таке коронавірус – ознаки захворювання, ефективні рекомендації

Коронавіруси – це родина  вірусів, які можуть викликати звичайну застуду, важкий гострий респіраторний синдром (SARS) …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *