Home / Твоя краса / Догляд за ногами / Мозолі на ногах сухі. Лікування сухих мозолів.

Мозолі на ногах сухі. Лікування сухих мозолів.

Один з найбільш неприємних дефектів, який виникає на підошвах стоп і пальцях ніг – суха мозоль. Під цим поняттям найчастіше розуміють потовщення рогового шару і хворобливі нарости, що виникають внаслідок постійного тиску або тертя певних ділянок шкіри на ногах об різні елементи взуття, наприклад, об устілки. Найчастіше, головним чинником що зумовлює розвиток мозолів, є використання в повсякденному житті незручного взуття або зручного, але з неправильно підібраною колодкою. Однак як з’ясувалося, дістати мозолі на ногах сухі набагато легше, ніж його вилікувати. Для цього не достатньо просто замінити взуття. Так як же лікувати сухий мозоль?

Мозолі на ногах сухі – лікування

Найбільш популярні та ефективні методи лікування, що дозволяють усунути сухі мозолі на ногах:

Щотижневе прийняття содових ванн для ніг, в які додається мило. Тривалість таких процедур повинна складати приблизно 25хв. Причому після цієї процедури застосовувати пемзу вкрай не рекомендується. Вже через 5-10 ванночок суха шкіра самостійно почне відділятися.

    Використання різних препаратів зовнішнього застосування. Наприклад, кератолітичних кремів або мазей. Вони допомагають сухій шкірі безболісно відшаровуватися. Одним з найбільш популярних препаратів є 10 %-а саліцилова мазь з додаванням бензойної кислоти.

    Швидко вилікувати мозоль можна за допомогою накладання спеціального пластиру. Перед цим пошкоджену ділянку гарненько розпарюють і ретельно витирають. Потім пластир приклеюють безпосередньо на мозоль і залишають на 3 доби. Практично завжди після його зняття шкіра залишається чистою і здоровою.

Мозолі на ногах – лікування народними засобами

    Для того, щоб позбутися від сухих мозолів на пальцях ніг потрібно прикладати до ураженої ділянки шкіри цибулину, змочену в оцті. Метод дуже ефективний при регулярному використанні.

    Ще можна використовувати лист алое. Необхідно розрізати його і прикласти на ніч до мозоля. Вранці вона значно розм’якшиться і її можна буде безболісно видалити.

    Також досить дієвий метод – компрес з прополісу. З його допомогою можна швидко позбутися від мозолі на ногах, на п’ятах за рахунок прискорення видалення ороговілої шкіри.

    Нерідко використовують звичайну соняшникову олію. Вона розм’якшує мозоль, який з часом пройде сам собою. Для цього потрібно всього пару раз на тиждень робити спеціальний розтираючий, попередньо змастивши уражену ділянку маслом.

Лікування мозолів народними засобами

    Для того, щоб позбутися від сухих мозолів на пальцях ніг потрібно прикладати до ураженої ділянки шкіри цибулину, змочену в оцті. Метод дуже ефективний при регулярному використанні.

    Ще можна використовувати лист алое. Необхідно розрізати його і прикласти на ніч до мозоля. Вранці вона значно розм’якшиться і її можна буде безболісно видалити.

    Також досить дієвий метод – компрес з прополісу. З його допомогою можна швидко позбутися від мозолі на п’ятах за рахунок прискорення видалення ороговілої шкіри.

    Нерідко використовують звичайну соняшникову олію. Вона розм’якшує мозоль, який з часом пройде сам собою. Для цього потрібно всього пару раз на тиждень робити спеціальний розтираючий, попередньо змастивши уражену ділянку маслом.


Check Also

Місячний календар краси на вересень 2018 року

Кожна жінка хоче бути гарною. Тому вона повинна стежити за своїм зовнішнім виглядом, правильно харчуватися …

2 коментарі

  1. Дуже гарна стаття

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *