Home / Активний спосіб життя / Аеробіка / Танцювальна аеробіка – ефективна для схуднення

Танцювальна аеробіка – ефективна для схуднення

Танцювальна аеробіка для схуднення – це, перш за все інтенсивні і регулярні тренування, які проходять під ритмічну або швидку музику. До слова сказати, танцювальна аеробіка стає панацеєю в боротьбі  із надлишковою вагою і невпевненістю в собі. Все більше жінок віддають перевагу цьому виду фітнесу і відзначають не тільки ефект схуднення від занять, а й значне поліпшення емоційного здоров’я.

Чому ж хороша танцювальна аеробіка  і які цілі вона переслідує

Танцювальна аеробіка - ефективна для схуднення

Отже, в основі танцювальної аеробіки лежить фізичне навантаження, яка інтенсивно витрачає калорії, а значить, позбавляє від зайвої ваги. Однак крім ефекту схуднення, при заняттях танцювальною аеробікою також значно поліпшується серцево – судинна система, а фігура стає красивою, спортивної форми.

Аеробіка танцювальна для схуднення підійде тим, кому нудно виконувати прості повтори звичайних рухів. Танцювальна аеробіка заснована не тільки на спортивних вправах, а й включає в себе елементи хореографії.

Аеробіка танцювальна – це комплекс ритмічних танцювальних вправ, виконуваних під різні напрямки музики. Як і всі види аеробіки, танцювальна аеробіка допоможе зміцнити дихальну та серцево-судинну системи, зміцнити практично всі групи м’язів, скинути зайву вагу, розвинути пластичність і грацію, поліпшити поставу і координацію рухів.

Танцювальною аеробікою можна займатися як у спортзалі, так і вдома. Існує чотири основних напрямки: вступна аеробіка, степ-аеробіка, заняття з високою інтенсивністю навантаження і конкретно танцювальна аеробіка.

Заняття цим видом аеробіки приносять не тільки фізичну, а й психологічну корист . Вони дозволяють розслабитися і розкріпачитися, забути про проблеми, зняти стрес і позбутися комплексів. Танцювальна аеробіка дарує море позитивних емоцій і позитивний настрій. Вже з першого заняття ви вийдете з посмішкою і будете посміхатися до кінця дня.

Аеробіка танцювальна – безпечний і досить легкий вид фітнесу. Цим видом фітнесу можуть займатися люди, які мають проблеми зі здоров’ям, літні люди та діти. Деякі напрямки підходять навіть вагітним жінкам.

Основна частина вправ виконується з розставленими на ширині плечей ногами, вага черзі переноситься на кожну ногу. Руки можуть лежати на поясі, бути опущеними вздовж тіла або підніматися над головою. Також включаються присідання, повороти, обертання стегнами і інші вправи.

Існує безліч напрямків танцювальної аеробіки, але ми виділимо основні та найпоширеніші.

Танцювальна аеробіка- белліданс, або танець живота

Белліданс, або танець живота. Розвиває гнучкість, пластику, покращує поставу, робить стрункішою талію і взагалі допомагає придбати більш жіночну фігуру. Белліданс рекомендують при проблемах з травною і жіночої репродуктивної системою. Також, вивчивши всього кілька основних рухів, ви зможете уявити себе східною красунею і вразити кохану людину витонченим танцем. Головне – підійти до справи з фантазією.

Танцювальна аеробіка -стрип-денс

Стрип-денс, або стрип-пластика. Також допоможе не тільки поліпшити фігуру, а й пожвавити стосунки з хлопцем або чоловіком. Не варто плутати стрип-пластику зі стриптизом, цей вид аеробіки не має на увазі знімання одягу. Стрип-денс розвиває гнучкість, плавність рухів і граціозність, вчить відчувати своє тіло і додає упевненість в собі.

Танцювальна аеробіка – латина

Латина. Дуже активний і запальний вид танцювальної аеробіки, заснований на латиноамериканських танцях. Спалює багато калорій і активно сприяє схудненню.

Танцювальна аеробіка – фанк-аеробіка

Фанк-аеробіка. Менш активний вид аеробіки, ніж всі інші. Підходить початківцям. Для неї характерні повороти, перебіжки і пружні руху ніг.

Танцювальна аеробіка – хіп-хоп аеробіка

Хіп-хоп аеробіка. Схожа на фанк-аеробіку, але тут руху більш різкі й інтенсивні.

Танцювальна аеробіка – джаз-модерн

Джаз-модерн. Один з найскладніших видів танцювальної аеробіки, а й, напевно, найкрасивіший. Включає в себе елементи класичної та сучасної хореографії.

Якщо займатися регулярно і з задоволенням, вже через кілька тижнів ви помітите результати.


Check Also

Вправи на степ платформі: спалюємо жир вдома

Аеробні вправи необхідні для всебічного розвитку тіла і схуднення. Степ аеробіка-, придумана в 1980-х роках, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *