Home / Твоя краса / Догляд за ногами / Як уникнути подразнення після гоління

Як уникнути подразнення після гоління

Після гоління може виникнути подразнення з різних причин: тупа бритва, сухе гоління ніг ітп. Подивіться, що робити, щоб уникнути подразнення, а також пом’якшити шкіру після гоління. Ось деякі корисні поради та хитрощі!

Як уникнути подразнення після гоління? Підготуйте вашу шкіру!

Перш ніж “підійти під ніж”, підготуйте шкіру до видалення волосся за допомогою бритви. Якщо ви не хочете страждати від болючих і неприємних червоних точок на ногах і не тільки, переконайтеся, що шкіра правильно підготовлена.

Перш за все: час

Подразнення після гоління Ваших ніг, пахв та області бікіні можна уникнути, якщо Ви даєте собі час для депіляції. Швидке та неточне гоління за 5 хвилин до виходу можуть дати вам більше проблем. Щоб зробити волосся більш м’яким і легким для гоління, необхідно добре змочити шкіру в теплою водою. Потім лусочки волосся відкриваються, а гоління протікає без великих проблем.

Друге: пілінг

Скраб! Перш ніж покласти депілятор на ногу або іншу частину тіла, видаліть померлу шкіру . Таким чином, на бритвених лезах залишаться тільки волосся. Пілінг також допоможе вам впоратися з врослим волоссям. Якщо ви любите готувати власну косметику, я рекомендую вам свій рецепт для врослого волосся: Сіль пілінг для врослого волосся після депіляції .

 

По-третє: бритвою

Купити нову машину! Одноразові бритви слід використовувати лише один раз, але … Я думаю, ніхто з нас не дотримує це правило. І це дуже важливо! Якщо ви хочете використовувати бритву другий раз, ретельно почистіть її після першого використання, висушіть і залиште в сухому місці (абсолютно не в душі!). Машина, що утримується в душі, може не тільки притупити, але й покритися іржею, або бактеріями, і мікробами.

Гоління без роздратування – як безпечно епілювати?

Блондинка легше в житті. Ця теза справедлива лише в тому випадку, якщо ви видаляєте волосся з різних частин тіла. Натуральне волосся (звичайно!) На подразнення після гоління впливають не тільки тип і колір видаленого волосся, але, перш за все, тип шкіри.

Манера гоління ніг, пахв і бікіні не повинна теоретично відрізняти себе один від одного. Однак у зв’язку з тим, що шкіра в різних частинах тіла відрізняється схильністю до подразнення після гоління, я обговорюватиму кожну область окремо.

Гоління ніг

Перш ніж голити ноги, нанесіть на шкіру, щоб видалити мертву шкіру, крем для гоління або … кондиціонер для волосся . Хоча живлення волосся на ногах може бути не найкращою ідеєю, я знаю з власного досвіду, що ні гель для піни, ні гель для гоління не перешкодили мені подразнити шкіру ніг, як препарат-кондиціонер від SLS.

Залиште крем або кондиціонер на ногах протягом 1-2 хвилин. В цей час щетина пом’якшиться. Ви можете досягти бездоганної гладкості, голивши ноги “під волоссям”. Однак, якщо у вас чутливі, сухі і сприйнятливі до подразнення шкіри, завжди намагайтеся голити ноги “з волоссям” . Завдяки цьому ви уникнете болісних роздратувань і розірваного волосся.

Відразу після виходу з ванни або під душем нанесіть зволожуючий лосьйон на поголені ноги . Можна також оліювати шкіру маслом для душу.

Пахви для гоління

Під руками шкіра, безумовно, більш ніжна, ніж на ногах. Було б добре, якби ви депілювали пахви після довгої гарячої ванни, яка належним чином пом’якшить шкіру. Під час виконання пілінгу пахви , потім нанесіть на них багато крему для гоління і залиште на деякий час.

Завжди депілювати пахви за допомогою депілятора відповідно до напрямку росту волосся. Це дозволить уникнути проблеми врослого волосся. Після депіляції нанесіть на шкіру живильний крем або оливу.

Гоління бікіні

Видалення волосся з області бікіні не є легкою справою. Лобковий паз – це місце, яке найчастіше впливає на проблему врослого волосся. Тому перед і відразу після депіляції необхідно виконати пілінг (переважно протизапальний пілінг солі). Уникайте скрабів на основі цитрусових – вони можуть дратувати шкіру і залишати відчуття печіння. Коли ви скрабу, будьте обережні, щоб не потрапити в інтимну зону, тому що це може багато боляче.

Завжди видаляйте волосся в області бікіні з напрямком їх зростання.

Для ковзання бритви можна використовувати гель для гоління або шампунь-кондиціонер або натуральне кокосове масло. Останнє рекомендую вам зокрема, якщо аптечна косметика викликає у вас роздратування.

Як полегшити роздратування після гоління?

Однак, якщо ви не змогли поголити волосся згідно з вищенаведеними інструкціями, і є печіння, поколювання і потворні висипання або червоні прищі на ногах, під пахвами або в області бікіні, зберігайте спокій. Роздратованої шкіри після гоління не кінець світу!

Перш за все добре зволожуйте шкіру . Деякі креми можуть викликати додаткове горіння і ще більше болю, тому нанесіть  тонкі регенеруючі бальзами для роздратованої, сухої і чутливої ​​шкіри.


Check Also

Місячний календар краси на серпень 2018 року

Кінець літа … серпень дарує унікальні можливості всім знакам зодіаку. Почніть щось нове – це …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *