Home / Твоя краса / Тіло / Як мити волосся, щоб поліпшити його зовнішній вигляд

Як мити волосся, щоб поліпшити його зовнішній вигляд

Мити волосся легко! Це правда, але якщо ви хочете покращити свою зовнішність, вам потрібно знати кілька правил і застосовувати їх щодня. Дізнайтеся, як правильно мити волосся.

Миття волосся дуже швидко стає рутинною діяльністю, наприклад, чищення зубів або різання нігтів. Це може бути час, щоб розглянути, чи спосіб, у який ви миєте волосся, має шанс поліпшити свій зовнішній вигляд. Ознайомтеся з нашими порадами і подивіться, що ви повинні змінити в догляді за волоссям і як часто мити волосся.

Крок за кроком: як правильно мити волосся?

  1. Підготовка: Видуйте волосся, виймаючи з них вироби для укладання. Намочіть волосся теплою водою.
  2. Шампунь: Переконайтеся, що ви використовуєте правильний шампунь для вашого типу волосся. У вас тонке, сухе, жирне волосся, і, можливо, на ньому з’явилася лупа?
  3. Кількість шампуню, що відповідає обсягу волосся, цілком достатньо для миття короткої і середньої довжини волосся. Якщо ви носите довге волосся, використовуйте пропорційно більшу кількість шампуню.
  4. Миття волосся: Виміряйте кількість шампуню, додайте невелику кількість води, а потім помасажуйте волосся і шкіру голови круговими рухами. Пам’ятайте, що не потрібно подряпати шкіру голови нігтями під час миття волосся.
  5. Полоскання: Ретельно промийте шампунь від волосся, стискаючи волосся руками. В кінці залийте волосся і шкіру голови холодною водою, що стимулює кровообіг.

Крім того : Живильні речовини для змиву будуть захищати волосся від сонця і забезпечують їх світіння, м’якість, і для полегшення розчісування. Інтенсивні кондиціонери відновлюють пористу поверхню волосся і використовують один раз на тиждень після миття пошкодженого або сухого волосся. Інтенсивний кондиціонер замінює ополіскувач. Не забувайте ретельно промивати кондиціонер теплою водою.

Після миття волосся: сушіння і розчісування

Вологе волосся дуже чутливе. Тому слід уникати витирання його рушником. Замість цього, відразу після миття волосся, варто стиснути їх поверхнею рушником. Таким чином можна збирати зайву воду без стирання волосся і уникнути зачистки. Обережно розчісуйте і розмотуйте вологе або вологі волосся. Намагайтеся не застосовувати силу, щоб не пошкодити їх. Якщо ви сушите волосся феном, постарайтеся встановити низьку температуру удару якомога частіше – ця процедура закриває ваги волосся, роблячи їх ще більш блискучими.

Як часто ви миєте волосся?

Звичайно, ви часто дивувалися, як часто миєте волосся. Волосся краще мити кожні два-три дні. Такий догляд збереже їх м’яким і шовковистим блиском. Звичайно, частота миття волосся також залежить від того, чи є ви володар сухого або жирного волосся. Якщо потрібно щодня чистити волосся, переконайтеся, що після кожного миття їх зволожуйте кондиціонером. У щоденному укладенні волосся з тенденцією до жирного, сухого шампуню може допомогти , що продовжує свіжість волосся.

Також читайте: Як правильно мити волосся, щоб воно довше залишалося чистим і об’ємним


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *