Home / Дозвілля / Гороскоп на березень 2019 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на березень 2019 року для всіх знаків зодіаку

Перший місяць весни – березень, як і завжди, принесе з собою оновлення, і в цьому році, значення і кількість змін, які нас очікують поб’є всі рекорди. Для багатьох березень стане головним місяцем цього року, що визначає більшість подій його першої половини.  Про детальний гороскоп на березень 2019 року  для кожного знаку зодіаку піде мова далі.

Гороскоп на березень 2019 року для кожного знаку зодіаку

Гороскоп на березень 2019 року для всіх знаків зодіаку

Початок місяця принесе загальне оздоровлення ділової активності і безліч сприятливих подій. А перше весняне свято, для коханих і рідних жінок, обіцяє бути самим незабутнім з безліччю цінних подарунків.

З 10-го по 20-є березня ймовірне виникнення серйозних проблем, труднощів в контролі подій, в цей час найкраще не поспішати з прийняттям важливих рішень.

Після 19-го березня, багато з цих справ отримають новий імпульс, з’явиться вільний час в робочому графіку, виникнуть нові ідеї і розшириться коло ваших знайомих. У другій половині місяця, потрібно бути більш уважними до оточуючих вас людей, щоб не завдати шкоди сформованим взаєминам. У цей час у чоловіків може спостерігатися невизначеність в партнерстві і справах, спад імунітету.

Останні два-три березневих дня будуть сприятливі для технічного переоснащення та оновлення техніки в офісі і вдома. Це гарний час для покупки антикваріату та творів мистецтва, відвідування виставок і музеїв, де ймовірне виникнення нових знайомств.

Овен

Гороскоп на березень 2019 року  радить, що для Овнів місяць складеться сприятливо. Вірогідні яскраві зустрічі і поїздки, поява міжнародних контактів. Жінки-Овни зможуть підвищити свій кар’єрний рівень і отримати значні гарантії у приватному житті.

В середині березня не потрібно прискорювати події, в цей час зоряна обстановка не буде сприятливою, вам слід дочекатися настання впливу свого зодіакального знака, і починаючи з третього тижня березня визначати свої найближчі перспективи.

Аж по 25 число місяця будуть деякі проблеми зі здоров’ям, можливі несподівані труднощі у відносинах з друзями або коханою людиною, а спільні ділові проекти зажадають докладання зусиль великих ніж раніше. При цьому останній тиждень березня буде вдалима як в сфері бізнесу, так і в особистих відносинах.

Телець

Початок першого весняного місяця дозволить вам повернути ті позиції, які частково були втрачені в попередній період. Після 8-го березня ви зможете покращити взаємини з керівництвом і прояснити свої плани на найближче майбутнє. В середині березня буде характерно погіршення самопочуття, яке відіб’ється на вашій трудовій діяльності, подібна ситуація триватиме до початку останнього тижня місяця.

В цей час уникайте травм і важкої фізичної праці, дбайливо ставтеся до свого здоров’я. Найбільш значущі події цього місяця настануть після 18-го березня. У багатьох з представників вашого зодіакального знаку активізується особисте життя і з’явиться багато друзів. Кінець березня сприятливий для занять дизайнерською діяльністю, зміни своєї зовнішності, придбання цінних речей і дорогих прикрас.

Близнюки

Гороскоп на березень 2019 року  рекомендує, що даний місяць може привнести у ваше життя досить багато несподіваних змін. Які будуть пов’язані з вашим особистим життям, трудовою діяльністю, найближчими планами і матеріальним благополуччям.

На початку місяця ви зможете зібрати необхідну інформацію, яка дасть можливість вирішити питання, що виникли в попередньому місяці. А з початком другої декади місяця, вирішиться більшість ситуацій з документами, договорами, а робота і спілкування будуть радувати вас.

І все-таки аж до 19-го березня в справах, ймовірно, залишиться чимало перепон, труднощі можуть виникнути як у ваших партнерів, так і близьких вам людей, головне в цей період не потрапити у фінансову залежність від інших.

Тільки до закінчення березня ви відчуєте підтримку зірок, а останній тиждень місяця ознаменується поліпшенням в справах і в приватному житті. Кінець місяця сприятливий для побудови планів на найближчі 3-4 місяці.

Рак

На початку першого весняного місяця ви, швидше за все, будете дещо відсторонені від масштабних змін, що відбуваються навколо вас, що не зможе перешкодити вам: отримати духовне оновлення, провести багато цікавих зустрічей, осмислити нові ідеї. На початку березня вам буде важлива тема особистих і ділових відносин.

В першу половину місяця, а якщо бути точнішими, 5-6-го і 13-14-го березня необхідно буде прийняти правильні рішення щодо спілкування з близькими вам людьми, а також уникати спокус і несправедливості зі свого боку, щоб не зіпсувати свою репутацію .

Гороскоп на березень 2019 року  радить, що у передостанню декаду місяця з 14-го по 20-е березня, не плануйте серйозних заходів, в цей час буде складно контролювати ситуацію, але вже з 21-го березня з’являться хороші новини, ймовірно, поліпшення фінансового стану, що благотворно позначиться на вашому настрої в кінці першого весняного місяця.

Лев

Початок весни для Левів – непростий період, може зникнути інтерес до подій, відхід від вирішення серйозних проблем. Не дивлячись на вищесказане, аж по 9-е число місяця представники цього зодіакального знака залишаться задоволеними тим, що відбувається розвиток особистих і ділових відносин. А також зможуть зміцнити свій любовний шлюб, знайти потрібних партнерів, укласти вигідні угоди.

А ось вже з середини березня настане, непростий для Левів, час. Для багатьох це позначиться ускладненням зі здоров’ям, несприятливими відносинами на трудовому поприщі, конфліктами в конкурентній боротьбі. У цей час необхідно постаратися не нашкодити собі надмірно жорсткими вчинками, особливо це стосується 16-го, 22-го і 29-го чисел місяця. Кінець березня, останній його тиждень, принесуть поліпшення самопочуття, підвищить віру у власні сили.

Діва

Дівам в березні буде складно контролювати події, що відбуваються навколо. Зоряна обстановка така, що навіть незначні зміни можуть позбавити звичного вам відчуття стійкості. В цей час, доведеться приймати чужі правила гри, частіше йти на поступки, погоджуватися на незвичні для вас умови.

Початок і кінець березня ознаменуються, появою поруч з вами, нових і цікавих людей, у яких є чому повчитися. Гороскоп на березень 2019 року  рекомендує, що перші і останні вихідні дні, першого весняного місяця, принесуть важливі новини, а багатьом представникам цього знаку належить відправитися в поїздку, відвідати лікаря, прояснити питання в особистих відносинах.

В останній тиждень березня буде характерно поліпшення фінансової обстановки, а Діви відчують злагоду і взаєморозуміння в спілкуванні з зовнішнім світом.

Терези

Березень подарує Терезам багато нових зустрічей і позитивних емоцій як в спілкуванні з близькими людьми, так і з навколишнім світом в цілому. Одним з кращих періодів будуть дні з 1-го по 8-е березня, в цей час ви зможете поліпшити відносини в родині, знайти потрібних партнерів і в особистому житті і для співпраці в діловій сфері.

В середині березня очікується деяке затишшя, але вже з 20-их чисел місяця, Терезів чекає новий підйом, першорядними питаннями цього разу, стануть питання фінансові. В кінці березня виникне ймовірність залучення нових партнерів, варто тільки проявити активність у веденні переговорів і в посередницькій діяльності.

Березень буде для вас особливо вдалим, якщо ви зможете 6-го і 20-го числа місяця проконтролювати свій емоційний стан, не дозволивши виплеснутися емоціям назовні.

Скорпіон

На початку місяця вам під силу досягти чудових результатів у багатьох справах, заручитися підтримкою своїх планів, завести нові зв’язки. Ви можете освоїти нові напрямки діяльності, експериментувати на робочому місці, ймовірно, якісь нові захоплення додадуть вашому життю інтерес і колорит. У другій половині березня можливий спад у здоров’ї і поява деяких труднощів у діловій сфері, також вірогідні фінансові труднощі.

Гороскоп на березень 2019 року  рекомендує, що після 19-го числа почнеться просування в справах, і вам можна буде, в повній мірі, включитися в нові проекти. Ваші стосунки з коханою людиною, в кінці березня, також очікує підйом на абсолютно новий рівень. Ви станете частіше разом вибиратися на дружні вечірки, походи в кінотеатр, інші розважальні заходи. В кінці місяця ваш імунітет різко стане набирати обертів, а всі складнощі залишаться далеко позаду.

Стрілець

Перший весняний місяць може стати дуже підступним для вашого зодіакального знаку. Перший тиждень можна жити собі на втіху, балувати себе новомодними придбаннями, а близьких подарунками, заводити нові знайомства. Починаючи з середини березня, з’являться складності у відстоюванні своїх позицій, вірогідна поява безлічі стресових ситуацій.

До 20-го числа цього місяця збережуться перешкоди в діловій сфері, цілком можливі складнощі зі здоров’ям і непередбачені витрати. Кінець березня для Стрільців буде набагато вдалішим, ніж його середина, і ознаменується припливом сил, появою простору для здійснення нових планів, втілення в життя своїх ідей. Козеріг

Перший місяць весни, принесе визначеність у вирішенні проблем, що виникли в лютому цього року. Ви зможете сприятливо перебудувати своє життя і відшукати нові джерела фінансування. Початку і закінченню березня зоряна обстановка сприяє поліпшенню ваших відносин з родичами, відвідуванню цікавих місць.

Незважаючи на це, ваше особисте спілкування може складатися не зовсім рівно, вас може насторожити зайва палкість новопосталих знайомих, неуважність до вашої персони близьких, фамільярність з боку оточуючих людей. До кінця березня ви зможете знайти душевне задоволення, отримати приємні подарунки та необхідні вам в цей період ознаки участі у вашій долі.

Водолій

Березень особливо важливий, для Водоліїв-чоловіків, оскільки саме цей місяць приносить оновлене розуміння себе, своєї діяльності, бажання досягти успіху і здобути самостійність. Крім матеріальної вигоди і авторитету багатьом важливо знайти своє місце в житті, зробивши щось корисне для всього суспільства в цілому.

Гороскоп на березень 2019 року  радить, що в другій половині цього весняного місяця, аж до його останнього тижня. Буде характерний фізіологічний і психологічний спад, а повсякденні обов’язки зажадають додаткових набагато більших зусиль, ніж зазвичай. Всі важливі і значущі для вас справи краще відкласти на останній тиждень березня. Цей тиждень буде сприятливим для відновлення сил і активного відпочинку в колі сім’ї.

Риби

Риби, звичайно ж, стануть головними героями березня, оскільки без вас, без вашої участі не залишиться жодна важлива подія. Риби будуть в перших рядах змін, що  відбуваються в житті, багато хто вже з початку першого весняного місяця кардинально змінять стиль життя, особисті пріоритети і своє звичне коло спілкування.

Початок березня буде насичений подіями, але після перших десяти днів місяця і аж до 19-го числа, вас чекає багато випробувань. Гороскоп на березень 2019 року  рекомендує, що можливе зниження імунітету і загальне погіршення самопочуття, різного роду неприємності по роботі.

Добре б мати достатній запас фінансових коштів, щоб при необхідності не залишитися без грошей. На останньому тижні місяця з’явиться вільний час для спілкування, ви зможете зробити необхідні покупки, познайомитися з новими людьми. До початку квітня ви з великою часткою впевненості зможете зрозуміти – на що можна розраховувати в 2019 році.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *