Home / Дозвілля / Гороскоп на січень 2019 року для кожного знаку зодіака

Гороскоп на січень 2019 року для кожного знаку зодіака

Перший місяць 2019 року для багатьох виявиться непростим. Перший і останній тижні, обіцяють фінансові втрати, погіршення взаємин, складні емоційні події і труднощі в справах. Гороскоп на січень 2019 року  радить, що з 20-го січня багато відчують приплив нових сил і свіжих ідей.

Гороскоп на січень 2019 року – загальна характеристика

Гороскоп на січень 2019 року для кожного знаку зодіака

У першій половині січня Марс проходить під зодіакальним знаком Стрільця, що сприяє спорту і підвищеній фізичній активності. З другої половини січня Марс переходить в зодіакальний знак Козерога.

Для багатьох, це означає початок тривалої і відповідальної роботи, яка стане основою їх подальшого кар’єрного росту в 2019 році. У сфері любовних взаємин порівняно вдалим буде період 5-12 січня. А 10 січня цього місяця обіцяє закоханим надзвичайно красиві побачення і подарунки.

Починаючи з 13 по 28 число місяця не дуже вдалий час для кохання. Кінець місяця принесе оновлення і абсолютно нові життєві ситуації. З 28 числа кінець проблемам у взаєминах, душевний спокій, комфортна обстановка в зовнішньому і внутрішньому світі.

Гороскоп на січень 2019 року по знакам зодіака

Овен

Початок січня буде для представників знаку Овен досить непростим. Швидше за все, вірогідні раптові навантаження в роботі. Вам слід бути в хорошій формі і подбати про порядок у веденні документів. З середини січня робоча атмосфера покращиться, а справи підуть в гору.

Другій половині місяця буде характерна можливість досягнення значних результатів за допомогою об’єднання своїх зусиль з колективом. Будь-які починання цього часу зажадають витрати великої кількості сил, але, результат перевершить очікування.

Ви можете звернутися за допомогою (моральною, фінансовою), – вам не відмовлять. В останній тиждень місяця слід узгодити свої плани і переглянути цілі на найближче майбутнє. Виключно вдалий розвиток подій чекає Овнів в період з 23 по 25 числа місяця, – це буде найкращий період за весь січень.

Телець

Перший місяць 2019 року стане вдалим для більшості Тельців, які зможуть розширити сферу свого впливу. І все-таки перший тиждень січня принесе Тельцям чимало хвилювань через вимушені поїздки  і оформлення документів. До середини січня ситуація зміниться у кращу сторону, це буде період великих можливостей і піднесених цілей.

Гороскоп на січень 2019 року радить, що друга половина місяця, і особливо в період, що починається 21 січня, стане основою вашого майбутнього зростання і успіху. Поряд з цим це час пожинати плоди своєї попередньої активності.

В кінці місяця деякі з власників знака Телець можуть розірвати взаємини зі старими партнерами, налагодити співпрацю з новими людьми, отримати солідне підвищення в посаді або ж зважитися на додатковий заробіток, який стане визначальним протягом найближчих місяців цього року.

Близнюки

Перша половина січня запам’ятається Близнюкам, внутрішніми суперечностями і з’ясуванням відносин в товаристві друзів і колег. Розбіжності можуть стосуватися планів на майбутнє і спільних фінансів.

Середина місяця принесе чимало пропозицій щодо розширення сфери діяльності, можуть з’явитися контакти у віддалених регіонах або візити поважних осіб з-за кордону. В кінці січня, після 21 числа місяця, ви при бажанні, зможете вирішити правові питання, що безпосередньо стосуються вашої діяльності.

Цілком ймовірно, що вам буде необхідно зайнятися рекламною кампанією або ж відвідати курси з підвищення кваліфікації. Останні дні січня здивують вас незвичайною  пригодою або ж знайомством з цікавою, неординарною людиною.

Рак

Січень – важливий місяць для Рака. Протягом цього місяця потрібно зміцнити свої суспільні відносини, вирішити значну частину адміністративних проблем і знайти сприяння у нових партнерів. Початок місяця принесе деяку напруженість у діловій сфері – з’являться нові можливості, але, швидше за все, ви переоціните свої сили.

У суспільному житті вас можуть очікувати суперечки і дискусії, проте, серйозних неприємностей не передбачається. Починаючи з середини січня обстановка стане більш сприятливою для Раків, багато хто зможе непогано заробити, підвищити свій авторитет і позбутися від неприємних проблем. Це буде час, коли можна успішно вкласти фінансові кошти і розрахуватися з кредиторами.

Останній тиждень місяця, можливо, принесе у ваше життя досить напружену ситуацію, будьте готові до непередбачених збитків, особливо це стосується 23-го і 27-го чисел січня. 28 числа з’явиться можливість для відпочинку, очікуйте приємних моментів в особистому житті.

Лев

Для Левів перша половина місяця пройде виключно в службових турботах. Особливо в цей час вам слід звернути увагу на своє здоров’я, імунітет в цей час року знижений, і краще буде відмовитися вам від поїздок і не потребують термінового вирішення справ. До середини січня настрій стане підвищуватися, і робота буде приносити набагато більше задоволення.

Відносини з колективом, в цей час, будуть найкращими, і вам буде під силу реалізувати чимало важливих задумів. Починаючи з 21 числа місяця необхідно більш активно, ніж зазвичай діяти на публіці, детально обговорюючи всі недомовленості у взаєминах зі своєю другою половинкою або ж партнером по бізнесу. Найімовірніше, ви зможете отримати популярність в суспільстві, постарайтеся здійснити в цей час якомога більшу кількість спільних справ.

Діва

Гороскоп на січень 2019 року  рекомендує, що для Дів січень буде одним із кращих місяців в поточному році. Вас чекають цікаві знайомства і захоплюючі поїздки, поліпшення відносин в сім’ї, з дітьми і близькими, приємні хвилини відпочинку і удача буквально у всьому.

Перші два тижні січня вам потрібно орієнтуватися на наявні умови, але вже після 17 січня ви відчуєте свободу в роботі, зможете приступити до втілення в життя нових проектів і своїх ідей. До речі в цей час буде похід по магазинах, подбайте про свій імідж, нові придбання і покупки тільки посприяють вашому подальшому просуванню протягом року і відкриють шлях до нових контактів і приємним знайомствам.

У передостанній тиждень місяця вам під силу перевернути гори і отримати заслужену повагу серед колег. Ну, а в останній тиждень січня слід розслабитися, як слід дати відпочити своєму організму, уникаючи нервових і напружених ситуацій.

Терези

Для Терезів початок січня принесе зміцнення стосунків у сім’ї. Близькі люди стануть з розумінням ставитися до вас, особисті вимоги будуть реальні, і сімейна атмосфера особливо з другого тижня місяця буде близька до ідеальної.

Все що потрібно від вас, це виразно й поблажливо ставитися до всіх турбот, навіть якщо вони і не завжди доречні. До середини січня ви обов’язково отримаєте нагороду за свою витримку і терпіння. Як у вигляді поваги в сім’ї, так і у вигляді цікавої пропозиції по роботі.

З другої половини місяця, і особливо після 19 січня, всі ваші творчі здібності зажадають енергійного втілення в життя, приклавши максимум зусиль для більш цікавого і багатого життя. В кінці січня вас може потягнути на ризиковану гру або нескладні авантюри, з рівними шансами виграшу і програшу.

На останньому тижні місяця ви зможете запросто спілкуватися з оточуючими вас людьми, спокійно займатися поточними питаннями, а багато проблем залишаться позаду.

Скорпіон

Тиждень, наступний за новорічними святами, занурить Скорпіонів в заняття безліччю справ, які будуть виникати в різних, найнесподіваніших місцях. Скорпіонам доведеться гарненько попрацювати, і часу на дружні бесіди і навіть самий невигадливий відпочинок практично не буде.

Гороскоп на січень 2019 року радить, що всю першу половину місяця безліч обов’язків буде висіти саме на вас, що цілком може призвести до нервового зриву. Але, подолавши цей непростий період, ви вже до середини січня відчуєте зрослу впевненість в собі і зможете побачити перші позитивні результати.

Значні події будуть відбуватися в сімейному колі, не забувайте, про те, що є основною рушійною силою в вашій праці по заробітку грошей. Опора у вигляді сім’ї буде для вас дуже важлива протягом усього 2019 року. Не потрібно забувати і про допомогу батькам, як у вигляді матеріальної підтримки, так і простого, уважного і дбайливого ставлення.

Останній тиждень січня привнесе зміни в звичний уклад в особистому житті, витрат і поїздок буде більше ніж зазвичай, приготуйтеся до цих змін, заздалегідь продумайте про найбільш важливі придбання для сім’ї. З 28 числа помітно покращиться сімейне життя, стосунки з близькими людьми і зустрічі з друзями будуть гріти вам душу. Скорпіони напевно задумаються про нові придбання, наприклад, предмети мистецтва, надзвичайно красиві і стильні речі.

Стрілець

У перший тиждень місяця Стрільці можуть потрапити у вкрай напружену ситуацію. Поїздки зажадають додатково чималих зусиль, можлива політична боротьба і подолання багатьох перешкод. Стрільцям доведеться йти напролом, проявивши всю свою рішучість, про це говорить аспект Плутона і Марса.

Гороскоп на січень 2019 року  радить, що у  період до 13 січня підвищиться ймовірність травм і переломів. Слід дотримуватися, в цей час, особливої обережності в дорозі, перебуваючи за кермом автомобіля. І все-таки, це ж час – час приємних подій, контакт Юпітера і Венери з 6-го по 12-е число місяця обіцяє незабутні романтичні зустрічі і знайомства.

Середина січня привнесе в життєвий ритм спокій, Стрільцям буде, як ніколи, легко в прийнятті будь-яких важливих рішень. В останній тиждень січня ситуація буде сприяти творчій та інтелектуальній діяльності. Ранок 24-го січня обіцяє приємні новини, а 29-го ввечері готуйтеся платити за старими рахунками, якщо такі у вас є.

Козеріг

Початок місяця пройде з незначною напругою, чимало сил і енергії доведеться віддати в рішенні раптових проблем, і особливо в сімейному житті. Можливі хвороби у вас або у когось із близьких вам людей змусять забути про свята. Але, вже з 7-го січня ви відчуєте, що удача повертається в вашу сторону, і другий тиждень цього місяця відшкодує всі моральні збитки попереднього тижня.

Гороскоп на січень 2019 року радить козерогам, що  слід активніше, ніж зазвичай, проводити час в суспільстві найрізноманітніших людей. Фінанси в цей час можуть дещо зменшитися, але майте на увазі, що основні витрати повинні бути присвячені вашій коханій людині.

З 19 числа цього місяця з’являться нові завдання і цілі, яким ви присвятите більшу частину свого часу, розбіжності в роботі і спілкуванні прийдуть до кінця. Протягом  другої половини січня слід уважно розпоряджатися грошима, як особистими, так і перебуваючими під спільним керуванням. В цей час не варто давати в борг, незважаючи на вашу повну довіру тій чи іншій людині. Постарайтеся уникати важливих заходів і зустрічей 22, 23 і 30 січня.

Водолій

Початок січня пройде в спокійній обстановці, що дозволить Водоліям відновити свої сили, відпочити від суєти і знайти ясність у відносинах з протилежною статтю. Другий тиждень місяця дасть можливість нових знайомств, що підніме взаємини на абсолютно новий рівень взаєморозуміння.

Аж до 12 числа місяця Водолії зможуть повною мірою насолодитися життям, ні в чому собі не відмовляючи. Гороскоп на січень 2019 року рекомендує, що з другої половини січня Водолії, швидше за все, відчують фізичний і психологічний спад, це час несприятливий для укладення договорів і угод з нерухомістю.

Всі найбільш важливі починання в січні отримають енергійний розвиток з 19-го числа. В цілому, січень несприятливий для любовних відносин, беручи до уваги його перший тиждень, у деяких представників цього знака можливий розрив давніх зв’язків. Але і такий розвиток ситуації можна використовувати з користю для себе, приділивши більше часу заняттям творчістю з проявом таланту в найнесподіваніших областях.

Риби

З початку місяця у Риб будуть добрі відносини з тими, хто підтримував їх у всіх починаннях, але аж до середини січня вас буде переслідувати відчуття незадоволеності нинішнім станом справ. Друга половина місяця ознаменується покращенням робочої обстановки, появою нових цілей в житті.

Гороскоп на січень 2019 року  рекомендує, що ви побажаєте кардинально перебудувати своє життя. Головне, в цей період, не захоплюватися власними цілями, інакше можливі серйозні провали у вашій роботі. Після 17-го січня ви знайдете ініціативних помічників, які стануть опорою майбутніх справ.

Останні дні місяця підвищать вам настрій, перехід в ваш знак Венери, допоможе сприятливо вирішити всі проблеми, що мучили вас до цього часу. В цілому, січень не зажадає від вас будь-яких енергійних дій. Але, якщо ви будете поєднувати тонку політику і наполегливість, зможете зрушити з місця давно хвилюючі вас проблеми.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.