Home / Активний спосіб життя / Аеробіка / Степ-аеробіка (відео)

Степ-аеробіка (відео)

Хочете мати струнку талію, королівську ходу, красиві ноги і завжди гарний настрій? Тоді прийшов час включати в ваш повсякденний ритм життя один з видів спортивних навантажень. Цей спосіб придбав величезну популярність і поповнює свої ряди шанувальниками. Степ-аеробіка дає можливість виконувати нескладні вправи під ритмічну музику, тренувати своє тіло і оздоровлювати весь організм.

Для того щоб тренуватися цим видом фітнесу необов’язково записуватися в спеціальні групи в спортзалах, при бажанні можна самостійно і інтенсивно займатися вдома. Для цих цілей вам підійдуть всі підручні засоби, і деякі елементи спортивного магазину. Виконання техніки вправ в степ-аеробіці спрямовані на оздоровлення організму, запобігання суглобових захворювань і створення красивої фігури.

Що являє собою степ-аеробіка?

Степ-аеробіка

Цей сучасний вид фітнесу придуманий був американкою після того, як вона отримала серйозну травму на нозі і їй довелося розробляти свій хворий суглоб. З часом вправи удосконалилися і нова методика внесла свої корективи у виконанні тренувань. А надалі її досвід підхопили мільйони шанувальників, які й досі вважають, що степ-аеробіка це сучасний вид фітнесу.

Степ-аеробіка складається з танцювальних рухів під ритмічну музику, яку слід виконувати на спеціальному спортивному спорядженні. В якості такого спорядження підходить степпер або спортивна платформа, з регульованою висотою. Але, якщо для вас проблемно купити спортивне спорядження, в такому випадку можна задіяти звичайну лавку і виконувати на ній продумані рухи. Для зручності виконання ряду спортивних вправ непогано верх лавки покрити ребристою гумою, що дасть можливість не ковзати ногам під час тренувань.

Існує також складна методика для цього виду фітнесу, але вона найбільше розрахована на професіоналів або тих, хто вже знайомий з інтенсивними силовими навантаженнями.

Степ-аеробіка: що можна очікувати від неї?

Не чекайте від занять, що ви зможете наростити м’язову масу і зробите помітними рельєфи тіла. Це прекрасна мрія про ідеальне тіло, але варто розраховувати на гарне тіло без зайвих жирових відкладень, рівну поставу, граціозні рухи і міцні м’язи ніг. Не забувайте, що степ-аеробіка здатна також підвищити витривалість, позбавити від депресії, поганого настрою, впорядкувати координацію рухів, підкачати сідниці і стегна, а також позитивно позначитися на емоційному стані людини, що тренується.

Степ-аеробіка: як правильно тренуватися?

Для зручності тренувань краще застосовувати легкий спортивний одяг, який не стане відволікати і заважати вашим рухам. Перед тренуванням за 20 хв. потрібно пити багато рідини, а от приймати їжу потрібно за 2 години до вправ. Нове тренування потрібно починати з розігріваючих вправ степ-аеробіка, щоб тіло підготувати до подальших силових вправ.

Ступати на лавку потрібно твердою ступнею, щоб не нашкодити собі і з неї не впасти. Займаючись новим видом фітнесу головне не перестаратися, щоб не витратити всі свої сили і не перетворити свої заняття в болючі спогади. При нераціональному витрачанні своєї енергії гарантована крепатура м’язів, але щоб цього уникнути, займайтеся без фанатизму і з перервами. Спочатку непогано відвідати кілька занять степ-аеробіка, щоб увійти у смак тренувань, а потім можна виконувати рухи самостійно.

Виконувати вправи потрібно при правильно підібраному музичному супроводі та за ритмічної зміни ніг на лавці. Ставити ногу потрібно на всю ступню, при цьому випрямитися на лавці, далі ногою повернутися на підлогу і зробити те ж саме з іншою. Повороти і різні присідання з нахилами також можна включати в програму виконання вправ.

Варто не забувати, що якщо ви почали займатися фітнесом, слід раціонально харчуватися, не переїдати і з часом починати виконувати вправи з навантаженням.

Степ-аеробіка перекладається як «крок» назустріч до здоров’я, тому виконуйте вправи з легкістю, гарним настроєм і з величезною мрією отримати в танцювальних ритмах гарну фігуру!

Відео: урок степ-аеробіка


Check Also

Тай-бо. Мегапопулярні тренування з чудовим результатом

Тай-бо – це фітнес-програма, що набула шаленої популярності в цілому світі, а зараз впевнено завойовує …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *