Home / Твоя краса / Тіло / Чи ефективна степ аеробіка для позбавлення надлишкової ваги?

Чи ефективна степ аеробіка для позбавлення надлишкової ваги?

степ аеробікаБагато жінок, займаючись вдома і у фітнес клубі, задаються питанням – чи ефективна степ аеробіка для позбавлення надлишкової ваги? Час іде, ви займаєтеся вже кілька місяців, а вага навіть не думає змінюватися.

Давайте розберемося, чи можна схуднути, займаючись аеробікою або степ аеробікою, скільки ці заняття спалюють калорій і як швидше отримати бажаний результат.

За рахунок чого ми худнемо. Чи підходить степ аеробіка для позбавлення надлишкової ваги.

Для того, щоб відповісти на це питання, спочатку слід розібратися в самому механізмі схуднення. Людина худне в той момент, коли кількість затрачуваної нею енергії перевищує кількість одержуваної. Це проста математика і твердження цілком очевидно.

Ви витрачаєте велику кількість енергії на заняттях, і можна зробити висновок, що будь-які види аеробіки для схуднення – просто ідеальні. Степ аеробіка для позбавлення надлишкової ваги – не виняток. Але якби все було так просто, тисячі жінок не мучилися б питанням, чому тренування відвідуються регулярно, а вага аж ніяк не відходить.

Наш організм отримує енергію разом з їжею і розподіляє її на власні потреби. Що залишається «зайвим» – відкладає про запас. Енергетичні ресурси для різних потреб формуються організмом в різних видах.

Є деякий запас енергії, який організм завжди тримає, що називається, «в швидкому доступі». Раптом вам знадобиться терміново піднятися на десятий поверх по сходах або пробігти стометрівку.

Цей запас енергії, який допомагає швидко мобілізувати ваші сили, накопичується у вигляді вуглеводів (глюкози, глікогену) в ваших м’язах. Вистачає цього запасу на 20-30 хв. інтенсивної роботи.

Коли ви витратили цей ресурс, але силою волі змушуєте себе продовжувати тренування – нічого не поробиш, доводиться організму добувати енергію з більш цінних ресурсів – жирів. Відповідно, худнути ви починаєте після півгодини інтенсивних занять степ аеробікою.

Тренування по степ аеробіці для схуднення потрібно продовжувати більше півгодини, так як стандартний час заняття у фітнес клубі – 45-60 хв. Звичайно, якщо ви займаєтеся вдома, стежте за тим, щоб вам вистачало часу повноцінно позайматися.

Отже, ви вийшли із залу, прийшли додому і сіли поїсти. Організм заповнив витрачені запаси вуглеводів. Їсте далі – резерв вуглеводів повний, надлишки енергії запасаються організмом у вигляді жирової тканини. Все що ви сьогодні витратили – ви тут же відновили.

Ось тут-то ми і натрапили на другу причину, яка заважає вам схуднути, займаючись степ аеробікою. Безумовно, степ аеробіка для позбавлення надлишкової ваги ефективна, але без відповідної дієти добитися результату навряд чи вдасться. Ситуація здається якоюсь безвихідною, чи не так? І як же зрозуміти, скільки калорій ви витрачаєте на тренуванні і яким чином вам побудувати свій раціон. Про це – далі.

Скільки калорій спалює степ аеробіка для позбавлення надлишкової ваги

Енергетичні витрати традиційно прийнято виражати в кілокалоріях. Витрата калорій при заняттях степ аеробікою залежать від вашої ваги (чим важче тіло, тим більше енергії витрачається на його переміщення), а також від інтенсивності занять, віку та деяких інших факторів.

Ну а в середньому, степ аеробіка для позбавлення надлишкової ваги скільки спалює калорій, запитаєте ви. Відповідь – нижче.

 Низькоінтенсивна степ аеробіка для позбавлення надлишкової ваги.

Ви робите кроки і виконуєте вправи, але при цьому можете спокійно розмовляти (дихання не збивається). У цьому випадку степ аеробіка для позбавлення надлишкової ваги спалює калорій навряд чи більше, ніж енергійна ходьба. Це близько 250 калорій на годину. Схуднути за допомогою аеробіки в цьому випадку у вас навряд чи вийде, або вийде, але дуже-дуже повільно. Краще взяти себе в руки і постаратися викластися під час заняття.

Середньоінтенсивна степ аеробіка для позбавлення надлишкової ваги.

Ви намагаєтеся все повторювати за тренером, робите енергійні кроки, іноді стрибки, можете вимовити пару пропозицій, але це вже скрутно – дихання збивається. При таких заняттях степ аеробіка для позбавлення надлишкової ваги значно більш ефективна. За годину ви витратите близько 350-400 калорій.

   Високоінтенсивна степ аеробіка для позбавлення надлишкової ваги.

Ви літаєте навколо степа з величезною швидкістю, робите стрибки, додаєте рухи руками. При такій інтенсивності тренування ви спалите близько 500 калорій. Втім, якщо ви займаєтеся активно і регулярно, питання «чи допомагає аеробіка схуднути?» перед вами, швидше за все, не варте.

Тепер, знаючи, скільки калорій спалюється при аеробіці і, додавши свої звичайні добові енерговитрати, розраховані відповідно до вашого способу життя, віком і вагою, ви можете спланувати свій раціон і розібратися з другим чинником, що заважає вам схуднути – надлишково калорійним харчуванням.

Але будьте уважні. Для того, щоб вага почала йти, достатньо, щоб калорійність щодня прийнятої їжі була на 20% менша необхідної, але не більше того.

Ефективність степ аеробіки для схуднення пов’язана не тільки з витратою енергії. Заняття степ аеробікою позитивно впливають на обмін речовин, що також служить важливим фактором, що сприяє набуттю стрункості.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *