Home / Активний спосіб життя / Аеробіка / Тай-бо. Мегапопулярні тренування з чудовим результатом

Тай-бо. Мегапопулярні тренування з чудовим результатом

Тай-бо – це фітнес-програма, що набула шаленої популярності в цілому світі, а зараз впевнено завойовує прихильників і в Україні.
ТАЙ-БО

Що ж ми знаємо про ТАЙ-БО?

Заснованаця фітнес програма на поєднанні елементів з бойових мистецтв, класичної аеробіки і танцювальних рухів. З її допомогою ви спалите калорії, зменшите об’єм тіла, зміцните м’язи та вдосконалите ваші форми. Назва «Тай-бо» або в оригіналі Tae-bo походить від поєднання двох слів tae (taekwondo – тхеквондо) і bo (boxing – бокс).

Програму розробив Біллі Бленкс, американський чемпіон з бойових мистецтв.
Тай-бо є особливим видом аеробіки з додаванням елементів з карате, тайського боксу та тхеквондо, при якому ви будете здійснювати Кікі і махи ногами під ритмічну музику. Тренування здобули світову популярність. Зараз за даною методикою можна займатися як в фітнес-залі, так і вдома.
Історія створення фітнес-програми Тай-бо.
Біллі Бленкс народився в небагатій багатодітній родині в штаті Пенсільванія. Він був четвертим з п’ятнадцяти дітей, і більшу частину дитинства провів на вулиці. Біллі народився з аномалією в тазостегновому суглобі, що не завадило йому в 11 років почати ходити на курси карате і тхеквондо. Його талант проявився дуже швидко: з хлопчика зі слабким здоров’ям він став всесвітньовідомим спортсменом.

Біллі Бленкс є семиразовим чемпіоном світу з карате, володарем чорних поясів з п’яти різних бойових мистецтв, а також був капітаном американської збірної команди з карате. З 1986 року він знявся в більш ніж 20-ти голлівудських фільмах (не дарма його кумиром був Брюс Лі), де виступав також в ролі постановника бойових сцен.

Біографію Біллі Бленкса можна назвати справжньою історією успіху, яка здатна мотивувати кожного.
У 1989 році Біллі заснував тренувальний центр, в якому почав викладати свою власну фітнес-розробку: тай-бо. Ефективність програми була миттєво оцінена: до Бленкса вишикувалася черга клієнтів, серед яких були Памела Андерсон, Пола Абдул, Брук Шилдс, Еммануель Льюїс. Всі послідовники тай-бо твердили в один голос, що ще не зустрічали програми, яка б давала настільки швидкий результат.

Поступово популярність тренувань вийшла далеко за межі США і поширилася по всьому світу. Тепер фітнес-програма викладається в спортивних залах, як групове заняття. Біллі Бленкс випустив ряд DVD зі своїми тренуваннями, тому кожен може мати чудову форму, навіть займаючись тай-бо вдома.

Тай-бо: 10 переваг програми:
1. За одногодинне тренування тай-бо ви спалите 600-700 калорій. Програма дуже енергозатратна і ефективна.

2. Ви зможете значно посилити вашу витривалість і зміцнити серцевий м’яз.

3. У програмі відсутні ударні стрибки, які часто спричиняють травми суглобів. Ви будете займатися кардіо-навантаженням без важких і травмонебезпечних вправ.

4. Тай-бо є прекрасною профілактикою остеохондрозу. Регулярні заняття допоможуть вам зміцнити хребет і сформувати гарну поставу.

5. Це якісна програма аеробіки, яка сприяє спалюванню калорій і жиру.
6. Тренування задіює всі групи м’язів, особливо пресу і ніг. Крім спалювання калорій ви отримаєте пружне і підтягнуте тіло.
7. Програма дуже доступна для виконання, незважаючи на зв’язки і комбінації вправ. З нею впоратися навіть той, хто ніколи не займався бойовими мистецтвами.
8. Вправи з тай-бо покращать вашу розтяжку, а також координацію і рівновагу.
9. Тренування, засновані на спортивних єдиноборствах, допомагають знайти вихід прихованої агресії і негативної енергії. Ви знайдете спокій і душевний комфорт.

10. Для занять не потрібно ніяке спеціальне обладнання, тому ви можете займатися тай-бо вдома по відео.


Check Also

Як накачати швидко попу вдома. Поради спеціаліста

Кожна дівчина мріє про велику, круглу і пружну попу. «Сідничний бум» почався ще з попи …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *