Home / Твоя краса / Обличчя / Що таке філлери і для чого їх використовують (відео)

Що таке філлери і для чого їх використовують (відео)

філери

Заради краси жінки готові на будь-які жертви. У ряді випадків вони готові навіть на хірургічну операцію, щоб додати своїм рисам нову форму, але в даний час є більш щадний спосіб набуття другої молодості – введення філерів. Але багатьом незрозуміло, що ж таке філлери? Як їх використовують, який спосіб їх дії та які можуть бути наслідки після їх використання?

Деякі дівчата не бачать значущої різниці між різними видами філлерів та іншими препаратами, із застосуванням яких робиться пластика

Що таке філлери і для чого їх використовують

 

Косметологія ще не навчилася повертати час назад, але приховувати зморшки, які з’являються на обличчі з його перебігом, вже давно вміє. Для цього проводяться процедури із застосуванням різних препаратів. Найчастіше використовується контурна пластика, яка передбачає введення ін’єкцій з наповнювачами. В якості їх використовують філлери або ботокс. До останнього вдаються, якщо шкіра ще не занадто виснажена і наявні підшкірні запаси жиру і вологи. Перші ж використовують, коли жир і волога у шкірі вже відсутні.

Так що ж таке філлери? Дана назва має англійське походження – від слова «fill», що означає «заповнювати». Саме ця дія проводиться для позбавлення від зморшок. Під шкіру вводяться спеціальні препарати, які їх заповнюють. Ці препарати і називають філлерами.

Для чого використовують філлери та їх види

В основі наповнювачів можуть бути різні речовини.

Що таке філлери і для чого їх використовуютьВід них залежать різновиди перше, які бувають філлери:
Для чого використовують філлери та їх види: розсмоктуючі.

Сьогодні розгладження зморшок з їх допомогою проводиться найбільш часто. Дані наповнювачі ще називаються біосумісними. Це означає, що вони абсолютно ідентичні до власних тканин людини, тому і руйнуються з часом системами організму. До їх складу входять макромолекули, які є складовою сполучної тканини. Це є одночасно і недоліком речовини – філлери на основі гіалуронової кислоти руйнуються організмом максимум через рік. Головною перевагою таких наповнювачів є те, що вони не викликають алергію;

Для чого використовують філлери та їх види: тривало розсмоктуючі.

Такі речовини є синтетичними, але вони повністю сумісні з тканинами. Це сприяє тому, що імунна система їх не розпізнає, через що організмом ця категорія наповнювачів руйнується дуже повільно (біля 4-х років);

Для чого використовують філлери та їх види: аутологічні.

Досить часто для введення ін’єкцій використовують саме цей вид наповнювачів. В якості філлера використовується тканина, взята у самої людини, і трансплантують в потрібну частину тіла. Даний спосіб корекції найбільш безпечний – тканини приживаються добре, а результат від процедури дуже тривалий;

Для чого використовують філлери та їх види: не розсмоктуючі.

У косметології даний вид наповнювачів називають біонедеградованним. Вони є синтетичними, тому, зважившись робити пластику з їх застосуванням, знайте, що вони сприймаються організмом як чужорідне тіло. Найбільш відомий філлер цієї групи – силікон. Коли використовують даний наповнювач можуть виникнути ускладнення у вигляді ущільнень, що формуються внаслідок ізоляції чужорідного матеріалу клітинами організму.

Що таке філлери і для чого їх використовують: губи

Діви з чуттєвими повними устами розбурхують уяву жінок. Зробити свої губи такими ж їм дозволяють філлери, що вводяться в них. Наповнювачі дозволяють додати устам нову форму, об’єм. Ви можете підібрати будь-який з існуючих видів речовин для ін’єкції з урахуванням цілей процедури та особистої переносимості. Справитися з серйозними дефектами губ процедура не дозволить, тому при їх наявності підходящим варіантом є пластична хірургія – завдяки їй вдається позбутися рубців, папілом, кіст.

Що таке філлери і для чого їх використовують: щоки

Повернути молодість і зробити шкіру цієї частини обличчя гладкою, як у немовляти, теж допоможуть ін’єкції. Правда, багато жінок відзначають, що за допомогою уколу позбутися від віку не вдається, а можна лише розгладити зморшки. Тому в комплексі з процедурою потрібні інші, омолоджуючі, заходи.

Що таке філлери і для чого їх використовують: вилиці

Ще якихось 10 років тому при зверненні жінки до фахівця з проханням омолодити обличчя, їй рекомендували ін’єкцію саме в цю область обличчя. Вилиці формують овал обличчя, а коли їх тканини підтягуються, стають пружними і інші його тканини. В даний час до питання омолодження підходять комплексно, приділяючи увагу всім частинам обличчя, які потребують в позбавленні від зморшок і омолодження. У середньому філлери, введені в вилиці, не розсмоктуються протягом 2-х років. Косметологи рекомендують не чекати завершення цього процесу і повторювати процедуру потому не більше 1,5 років.

Що таке філлери і для чого їх використовують: очі

«Дзеркала душі» висловлюють спосіб життя, настрій, втому, недостатність відпочинку. Багато жінок вважають, що впоратися з цими проявами легко і немає необхідності вдаватися до пластики – треба добре відпочити, зайнятися спортом, правильно харчуватися. Але не завжди навіть після всіх заходів вдається повернути колишню свіжість шкірі навколо очей і позбутися від вікових зморшок. Філлери допомагають впоратися з цими явищами. Вони вводяться під шкіру повік, завдяки чому і розправляються зморшки, зникають «синці» і в’ялість шкіри під очима.

Що таке філери і для чого їх використовують: носогубні складки

Провокаторами раннього старіння і появи зморшок в цій галузі є безліч чинників. Так, носогубні складки зазнають змін внаслідок неправильного масажу, хронічної втоми, надлишкової мімічної активності. Вплинути на появу зморшок може також звичка відпочивати обличчям у подушку, різке схуднення і навіть генетична схильність. Ці прояви легко усуваються за допомогою введення філлерів у так звані носогубки. Існує дві техніки здійснення ін’єкцій:

Класична. Вона припускає введення речовини паралельно зморшкам;

Прогресивна. Препарат вводять і паралельно, і перпендикулярно зморшкам.

Що таке філери і для чого їх використовують: протипоказання, наслідки

Перш ніж почати вибирати речовину для уколів, дізнайтеся, в яких випадках не можна здійснювати процедуру. До їх списку входить:

Вагітність, лактація;

Наявність онкологічних захворювань;

Інфекційні захворювання, запалення, висип в області, яка повинна оброблятися;

Гемофілія;

Наявність силікону й інших не розсмоктуючих наповнювачів в даній області.

Незалежно від обраної речовини можуть проявитися негативні наслідки проведення процедури. Ви можете відчути біль, коли почне відходити анестезія. У вкрай рідкісних випадках може спостерігатися запалення. Такий негативний наслідок може супроводжувати процес введення філлерів як в носогубні складки, так і в щоки, губи, під очі. Убезпечити себе від нього можна – потрібно вибрати хорошу клініку і досвідченого фахівця, тому як запалення зазвичай виникає при неправильному введенні уколу. Нерідко після заходу жінки спостерігають набряк, гематоми, які обумовлені порушенням цілісності шкіри.

Необхідно знати, що не можна робити в перші кілька тижнів після процедури введення філлерів. Постарайтеся не проявляти надмірну мімічну активність, відпочивати на спині, відмовитися або обмежити себе в гострій і пересоленій їжі. Уникайте самостійних масажів обличчя протягом усього періоду дії наповнювача. Нерідко жінки хочуть стати молодшими, але робити ін’єкції для цього не готові. У цьому випадку варто звернути увагу на крем-філлер, до складу якого входять силікон, колаген, гіалуронова кислота. Він глибоко проникає в шкіру, маскуючи зморшки.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *