Home / Діти / Дитячий садок / Слова подяки вихователю, завідуючій в прозі

Слова подяки вихователю, завідуючій в прозі

Коли батьки приводять дитину в дитячий сад, то це радість. Але потім батьки починають говорити, коли ж уже закінчиться цей дитячий сад? І ось настав цей момент – випускний в дитячому саду. Ви так довго його чекали і він настав. А ви готові до нього? Ви придумали слова подяки вихователю, завідуючій  від батьків? Пропонуємо вам приблизні слова подяки в прозі, тобто, своїми словами. Дивіться тексти, вибирайте щось для себе і доповнюйте своїм. Тоді у вас вийде найкращий текст.

Слова подяки вихователю, завідуючій  від батьків в прозі

Шановні наші вихователі! Кожного дня, коли наші діти поверталися з дитячого садка додому, ми бачили в їх очах радощі. Ми бачили, які вони щасливі, що провели ще один день в своєму улюбленому дитячому садку. Кожного дня в садку це було велике щастя для всіх діточок. Адже за роки, які вони в ньому провели, садок став для них рідним будинком.  Будинок, де їх завжди чекають веселощі, сміх і розвага. Будинок, де їх чекають друзі і улюблені вихователі.

Сьогодні випускний. Сьогодні ви і ми прощаємося один з одним. Ми більше не повернемося з дітьми в дитячий садоку. Але  уас назавжди залишиться в пам’яті те, що ви для нас зробили, зробили для наших діток. Все, що вміють наші дітки, все це завдяки вам і вашій турботі про них.

Спасибі вам ще раз, і нехай у вас все буде добре. Адже ви робите найважливішу роботу в світі!

***

Ось і настав цей день – випускний у наших дітей. Ми довго його чекали, готувалися до нього і хвилювалися. І ось він настав. Що ми відчуваємо? Нам сумно. Сумно від того, що ми розлучаємося з дитячим садком. Але ще сумніше нам від того, що наші дітки розлучаються з вами – з улюбленими вихователями. За роки, проведені в саду, діти звикли до вас, вони вас полюбили. Щоразу, приходячи з дитячого садка додому, наші діти розповідали, як провли день, що робили і чим займалися. І ми розуміли – їм подобається в дитячому саду, подобається з вами – з улюбленими вихователями.

Сьогодні ми говоримо вам спасибі за наших дітей. Ви зробили для них так багато, що виміряти це просто неможливо. Ви зробили для них те, що вони ще не оцінили. Ви дали їм путівку в подальше життя, ви приготували міцний фундамент для їх життя.

Завдяки вашій праці ми можемо не переживати за своїх дітей. Ми знаємо – у них все буде добре.

Спасибі вам, наші вихователі. Дякуємо вам за вашу працю і за кожен день, що ви подарували нашим малюкам!

***

Сьогодні найсумніший день у нашому житті. Ми розлучаємо своїх дітей  з вихователями. Нам би так хотілося залишити їх у вас знову, але не можна – попереду школа і доросле життя.

За роки, що наші дітки провели в дитячому садку, вони багато чому навчилися. Роки, які пройшли в дитячому саду – найщасливіші роки у наших дітей. Кожен день це нове відкриття. Кожен день це немов свято. Кожен день це друзі і вихователі.

Спасибі вам, дорогі наші вихователі. Дякуємо за вашу працю, працю, яку неможливо оцінити. Адже все що ви робите, ви робите для всього суспільства, для всієї нашої країни!

Щирі слова подяки вихователю, завідуючій на випускний

Найчастіше саме батьківський комітет вимовляє щирі слова подяки вихователю, завідуючій  на випускному. Але навіть ініціативним і суспільно активним мамам нелегко між прибиранням, готуванням і постійною роботою відшукати час на складання відповідного тексту. У такі моменти на допомогу приходять гарні заготовки: вони досить короткі, щоб не втомити і без того втомлених випускників, але при цьому проникливі, зворушливі і дуже душевні.

Приклади щиро вдячних слів вихователю, завідуючій від батьків на випускному

В цей теплий травневий вечір ми прощаємося з дитячим садком. Тепер він назавжди залишиться в минулому. Ми більше ніколи не приведемо сюди цих малюків, не почуємо тужливе «хочу до мами», не будемо дивитись ранки у дитячому садку… Попереду школа, безліч нових цікавих і корисних знайомств і зустріч з першими обов’язками. Багато з вас, дорогі нянечки і вихователі, в цій хвилині упускаєте крадькома сльозу. Адже ви теж звикли до діток, як і вони до вас, тому дуже сумно розлучатися. Дякуємо вам за те, що ви допомагаєте зробити їх дитинство щасливим і радісним, прищеплюєте повагу до старших, любов до навколишнього світу, допомагаєте розкрити перші таланти. Кожен прожитий в дитячому садку день – це крихта вашого величезного внеску в становлення дитячої особистості. Бажаємо вам, щоб вашу роботу завжди цінували не тільки батьки, а й держава, щомісяця добавляючи зарплату і отримуючи премії. Не має праці ціннішої ваш, і ми дуже дорожимо тим, що ви для нас зробили!

***

Шановні наші вихователі! Кожен день, коли наші діти поверталися додому з дитячим садком, ми бачили в їх очах радості. Ми бачили, як вони щасливі, що провели ще один день в своєму улюбленому дитячому садку. Кожен в садку це було велике щастя для всіх діточок. Адже за роки, які вони в ньому провели. Садок став для них рідного ома. Будинок, де їх завжди чекаю веселощі, сміх і розвага. Будинок, де їх чекають друзі і улюблені вихователі.

Сьогодні випускний. Сьогодні ви і ми прощаємося один з одним. Ми більше не повернуся з дітьми в дитячому садку. Але ми ніколи не забуде те, що ви для нас зробили, зробили для наших дітей. Все, що вміють наші дітки, все це завдяки вам і вашій турботі про них.

Спасибі вам ще раз, і нехай у вас все буде добре. Адже ви робите найважливіша робота в світі!

***

Важливо! Роздрукуйте на гарному папері зворушливі слова подяки в прозових рядках на випускний в дитячому садку і оформіть їх в декоративне настінне панно для вихователя. Не забудьте вказати ім’я педагога, дату випуску, номер групи. Запевняємо вас, такий символічний подарунок буде довгі роки нагадувати вихователю про його маленьких випускників.

Ми, батьки групи _______ дитячого  садка ____________№____, висловлюємо подяку нашому улюбленому і цінному вихователю –  __________ (ПІБ). Ви з особливим ніжним трепетом і теплотою поставилися до наших діток в ці важливі для них дні дорослішання. Ви навчили наших малюків бути дружніми  і поважати один одного. Разом з вами вони сходинка за сходинкою пізнавали наш світ, радість творчості, самостійної  діяльності і свої перші особисті можливості. Завдяки вам наші малі бешкетники і пустунки завжди із задоволенням ходили в дитячий сад, з радістю вчилися і робили свої маленькі відкриття. Ви знайшли підхід до кожного з них, допомогли подолати труднощі. І ось наші дітки вже сьогодні без страху переходять на новий щабель їх юного життя – і в цьому ваша надзвичайно велика  заслуга!


Check Also

Новорічні прикраси на 2021 рік своїми руками. Корисна підбірка

До жодного свята не готуються і не прикрашають своє житло так, як до зустрічі Нового …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *