Home / Твоя краса / Нігті / Місячний календар манікюра на травень 2017 року

Місячний календар манікюра на травень 2017 року

Ще наші предки помічали, що маніпуляції з нігтями і волоссям, особливо стрижка в певні дні дає можливість помірно вдосконалювати кількість зроблених процедур: в сприятливі дні пасма / нігті будуть інтенсивніше рости, стануть сильнішими і міцнішими. У несприятливі – навпаки підвищується ризик. Сьогодні ці поради також актуальні, як і багато років тому. Тому для всіх, хто дотримується традицій, пропонуємо місячний календар манікюра на травень  2017.

Місячний календар манікюра на травень 2017. У які дні тижня можна робити манікюр

У травні багато модниць змінює образ, роблячи його більш легким, яскравим, літнім. Можна змінити форму нігтів, їх колір і дизайн. Наростити або пофарбувати нігті в травні найкраще в період з 11 по 18 число. Відмовитися від цих процедур варто з 19 по 27 травня, особливо не варто вкорочувати нігті або обрізати кутикулу.

Несприятливими для манікюру вважаються періоди з 1 по 10 і з 28 по 31 травня. Якщо не прислухатися до порад, які пропонує місячний календар манікюра на травень 2017 , то можна накликати серйозні проблеми на своє здоров’я, особливо на нервову систему.

Перш ніж розбиратися, коли найкраще робити манікюр за місячним календарем в 2017 році, хотілося б дізнатися, які дні тижня найбільше підходять для подібних маніпуляцій:

Понеділок, знаходиться під впливом Місяця, вважається хорошим днем для роботи з нігтями. Якщо ви бажаєте зарядитися позитивом на весь наступний тиждень, підвищити працездатність або позбавитися від депресії, сміливо творіть і манікюр, і педикюр.

Стригти нігті дозволено і у вівторок – день Марса. Ця планета благотворно впливає на здоров’я нігтів, робить їх міцними, позбавляє від ламкості. Крім іншого, робити манікюр у вівторок рекомендується тим, хто хоче залагодити фінансові проблеми.

Середа також вважається вдалим днем для маніпуляцій з нігтями. Проводити різноманітні процедури з ними бажано тим, хто відчуває хронічну втому і брак сил. Манікюр в середу зарядить вас енергією, добавить натхнення і бадьорості.

Щоб не хворіти, намагайтеся не здійснювати маніпуляцій з нігтями в п’ятницю. В цей час всі процеси в людському організмі сповільнюються, так що краще відкласти манікюр на більш потрібний час.

Працювати  з нігтями можна в суботу, особливо рекомендується займатися манікюром тим, хто відчуває фінансові труднощі або має проблеми в особистих відносинах.

Неділя створена для відпочинку після трудового тижня. У цей день небажано як працювати, так і займатися манікюром або педикюром.

Місячний календар манікюра на травень 2017. Догляд за руками за фазами місяця

Переймаючись питанням, коли створювати манікюр за місячним календарем, зверніть увагу на розташування нічного світила в небі. Місяць раз у раз переміщається з одного знака зодіаку в інший, і періоди його знаходження в тому чи іншому сузір’ї можна поділити на 3 групи:

Коли світило перебуває в нейтральному знаку, наприклад, в Овні, Риби або в Тельця, манікюр слід робити дуже акуратно, намагаючись не пошкодити пальці. У місцях порізів згодом можуть з’явитися запалення.

Сприятливі дні для маніпуляцій з нігтями вважаються ті, коли Місяць проходить через такі сузір’я: Риби, Лев, Козеріг, Скорпіон, Діва, Терези або Стрілець.

Для проведення манікюру або педикюру категорично не підходить день, коли Місяць перебуває в сузір’ях Рака або Близнюків.

Місячний календар манікюра на травень 2017 року по дням

1 травня, зростаючий  Місяць у Раку.

Щоб нігті не шарувались і були здоровими, зробіть  цього дня манікюр і педикюр. Обробляти і фарбувати нігті не рекомендовано. Негативна енергетика від місяця робить негативний вплив. Можливі грошові втрати, позбавлення премії або просто крадіжка фінансів з рахунку. Якщо ви плануєте виглядати гідно, то одягніть гарний наряд або зробіть яскравий макіяж. . Потрібно максимально берегти нігті і дерму рук.

2 травня, зростаючий Місяць у Леві.

Підстригаючи нігті цього дня, ви захищаєте себе від ворогів і недоброзичливців в майбутньому. Ідеально підходить день  для манікюру, а гарний дизайн теж не завадить, а навпаки буде помічений усіма, в тому числі протилежною статтю. Обробка нігтів, допоможе вам знайти свою другу половину або помиритися з чоловіком або коханою людиною. Не пропустіть свій зоряний шанс. Зробіть гарний дизайн, і хороший настрій вам передбачено, Можна малювати незвичайні цікаві малюнки на нігтях.

3 травня зростаючий  Місяць у Леві.

Просто стрижка нігтів  заспокоїть нервову систему і розкладе думки по поличках. Також манікюр допоможе вам у навчанні та роботі. Ідеально підходить день для манікюру, а гарний дизайн теж не завадить, а навпаки буде помічений усіма, в тому числі протилежною статтю. Обробка нігтів допоможе вам знайти свою другу половину або помиритися з чоловіком або коханою людиною. Не пропустіть свій зоряний шанс. Зробіть гарний дизайн, і веселий настрій вам забезпечено, Можна малювати оригінальні малюнки на нігтях.. Манікюр, педикюр – можете завоювати любов до вас.

4 травня, зростаючий Місяць у Леві.

Не вистачає впевненості? Зробіть манікюр чи педикюр – це добавить вам впевненості і підвищить авторитет. Ідеально підходить день для манікюру, а гарний дизайн теж не завадить, а навпаки буде помічений усіма, в тому числі протилежною статтю. Обробка нігтів допоможе вам знайти свою другу половину або помиритися з чоловіком або коханою людиною. Не пропустіть свій зоряний шанс. Зробіть гарний дизайн, і веселий настрій вам пенредбачено, Можна малювати оригінальні малюнки на нігтях.. Вдалий день, який допоможе вам знайти вашу справу життя.

5 травня, Місяць в Діві.

День не підходить для нарощування нігтів. Штучні нігті будуть погано триматися, відшаровуватися. чудовий день для обробки нігтьових пластин. Зробивши манікюр не виключено, що ви виграєте  дуже велику суму грошей або отримаєте велику премію. Бути може, що вам запропонують високооплачувану посаду. Так, що відкладайте всі справи і займайтеся собою. стрижка нігтів збільшить вашу впевненість. Місячний календар манікюра на травень 2017  року вказує на найсприятливіший період для догляду за руками. Ви завоюєте   прихильність  коханої людини.

6 травня, Місяць в Діві.

Варто зробити манікюр ввечері, коли зайде сонце, щоб збільшити свою привабливість для чоловіків. чудовий день для обробки нігтьових пластин. Зробивши манікюр в цей день не виключено, що ви виграєте дуже велику суму грошей або випишуть велику премію. Бути може, що вам запропонують високооплачувану посаду. Так, що відкладайте всі справи і займайтеся собою.  Найспиятливіший період для догляду за руками. Ви зможете завоювати прихильність коханої людини.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *