Home / Діти / Дитячий садок / Слова подяки для персоналу дитсадка у прозі

Слова подяки для персоналу дитсадка у прозі

Дитячий сад – найперше соціальне суспільство за межами  родини та будинку, з яким стикається дитина на початкових сходинках свого життєвого шляху. Саме там малюк проводить більшу частину часу, там вперше отримує важливі і корисні знання, вчиться дружити, ділитися, мірятися, просити прощення і нести відповідальність за власні вчинки. Весь колектив дошкільного закладу вкладає в свідомість дитини ази соціалізації і самовираження. Пропонуємо цікаві слова подяки для персоналу дитсадка.

Зворушливі слова подяки для персоналу дитсадка

Педагоги розкривають перед дітками дверцята в новий світ знань, няні навчають основам гігієни, кухарі корисно годують, музичні керівники та вчителі образотворчого мистецтва розвивають творчі задатки і прищеплюють почуття прекрасного. За довгим п’ятиріччям життя в дитячому садку слідує прощальний випускний. А в такому урочистому і трошки сумному дні розставання з безхмарним світом іграшок, маленькими партами і затишними ліжками, хочеться подякувати всім тих, хто щодня вибудовував його для боязких чомучок і спритних непосид. Хочеться підібрати найщиріші і проникливі слова подяки для персоналу дитсадка. У віршах або в прозі – не важливо. Головне – від найщирішого серця!

Дуже важливо в моменти, коли емоції зашкалюють, а в глибині душі жевріє щире почуття вдячності, знайти і підібрати відповідні слова. Святковий ранок в честь закінчення дитячого закладу – незабутня подія в житті всіх його учасників. У цей день чисте і справжнє «дякую» чують і випускники, і батьки, і ті, хто супроводжував дітей від горщиків до першого правопису. Зворушливі слова подяки для персоналу дитсадка  на випускний варто написати і розучити заздалегідь, щоб в момент найсильнішого хвилювання не упустити щось дуже важливе і значуще.

Приклади зворушливих вдячних слів

Знову скоро настане  ласкавий травень. Але ми не перейдемо в слідуючу групу, а назавжди попрощаємося з дитячим садком і персоналом дитячого садка. Закінчиться дитсадівський вік, і малюки збируться в школу … Загальновідомо, що людина не може досягнути на шляху  життя  чогось в одиночку. У кожного є творчі наставники. Ви були найпершими вчителями наших діток. Всі ми згадуємо, як приводили сюди за руку плаксивих і, які не розлучних з мамою діток, а зараз бачимо найласкавіших, найрозумніших, найталановитіших діток, які вміють дружити, поважають і люблять свою родину. І все це тільки завдячуючи вашій копіткій щоденній праці. Низько вклоняємось  і дякуємо  всім працівникам за ваше вміння любити діток і прищеплювати їм  тягшу  до прекрасного, вміння любити світ і оточуючих людей. Ви вклали всю душу, щоб майбутні покоління виправдали нашу очікування!

***

Робота вихователя надзвичайно подібна до праці  бджілки в вулику: робочий день розпочинається вранці, весь день проходить в невтомній турботі про маленьких людей. Заспокоїти, нагодувати сніданком, обідом і вечерею, захистити від неприємностей і сварок, приголубити, дати хорошу пораду … І так до  вечора.

Для наших діток закінчиться  безтурботна пора … Але згадка про роки в дошкільній установі назавжди залишиться в серцях. Вони завжди будуть згадувати теплоту ваших рук, ласкавий розуміючий погляд, вашу найщирішу турботу. Перші вчителі закладають основу майбутнього життя малюка, а це є надзвичайно важливо. Ми батьки, не сумніваємося в його надійності і міцності!

За це ми сьогодні низько  кланяємось вам і дякуємо, від щирого серця бажаючи успіхів, здоров’я і сил у вашій нелегкій роботі. Ваш внесок у душі маленьких діток – це користь для всієї нашої держави! Дякуємо за те, що допомагаєте нам виховати  гідне покоління!

***

Кожен прожитий в дитячому садку день – це крихта вашого надзвичайно великого внеску в становлення особистості дитини.

Бажаємо вам, щоб вашу роботу завжди гідно оцінювали не тільки батьки, а й країна, щомісячно  добавляючи заробітню плату і виписували премії. Немає праці ціннішої вашої, і найдорожчого від того, що ви для нас зробили!

Надзвичайно приємно подякувати нашим чудовим вихователям за те, що вони, не покладаючи рук, в перебігу цих чотирьох років дбали про наших діток. Ви навчили їх поважати старших, самостійно вживати, дружити між собою, навчали їх всьому корисному. Думаємо, що вашу любов вони не забудуть тривалі роки. Ви були їм другою і третьою мамою. Адже ви проводили з ними так багато часу. Спасибі вам велике!

Висловлюємо подяку помічнику вихователя. Ви,  справді, няньчилися з ними, привчали до чистоти і порядку, проявляли непідробну турботу. А якими смачними стравами Ви їх годували, і не важливо, що готували не Ви (кухарі, до речі, теж подякуємо), адже дітки їли, можна сказати, з Ваших рук.

Медперсоналу – низько вклоняємось за здоров’я наших діток.

Хочеться звернутися і до завідуючої. Колектив уживається і мирно співпрацює між собою, тільки якщо хороший керівник. Загальновідомо, що риба гниє з голови. А у нас з головою все в ладу, вона на місці і зі своєї висоти прекрасно спостерігає за тим, що відбувається. Спасибі величезне Вам.

Дякуємо всім працівникам дитячої установи. Слухняних вам діток і зарплату побільшу, а решта все добавиться.

***

Висловлюємо подяку завідуючій дитячого закладу  № 1, вихователям чудової групи, а також всьому колективу цієї установи за їх самовіддачу і бажання працювати в дитячій установі, виховуючи діток. Ви всі фахівці своєї справи з великим досвідом роботи з дітками. Наші дітки з величезним задоволенням приходили в садок, і ми, батьки, ніколи не хвилювалися, залишаючи діток в Ваших надійних руках. Варто відзначити Ваше чуйне ставлення до діток, увагу до батьків, високий професіоналізм у вихованні діток. Вихователі до всіх педагогічних завдань підходили з натхненням в творчості і фантазією, душею вболівали за успіхи і невдачі діток. Спасибі Вам велике!


Check Also

Новорічні прикраси на 2021 рік своїми руками. Корисна підбірка

До жодного свята не готуються і не прикрашають своє житло так, як до зустрічі Нового …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *