Home / Діти / Дитячий садок / Слова подяки вихователю, завідуючій в прозі

Слова подяки вихователю, завідуючій в прозі

Дорога ______________ (ПІБ), через три роки в саду саме так і хочеться вас називати. Всі батьки випускних груп сходяться на думці, що в цьому місті, та й у всьому світі, ви – найкраща завідувачка. Завдяки вашій розсудливості, здорового глузду і відданості своїй справі, наш садок процвітає, радує і дітлахів, і батьків, і трудовий персонал. Дітки так швидко зростають, і ось ми вже віддаємо їх в перший клас школи. Ваш садок і вам суб’єктивно бажаємо нових перемог, досягнення і радості. Спасибі, що були з нами всі ці роки, працювали на совість і подарували нам і нашим дітям стільки яскравих моментів і позитивних емоцій.

***

Жодна людина на землі не доб’ється чогось сама. Адже у кожного з нас були свої вчителі і наставники в житті. Ви – вихователі. Ви найперші вчителі наших дітей. Вчителі життя. Все чого ви навчили наших дітей, вони обов’язково запам’ятають. Ваші заняття з ними допоможуть їм в школі і в дорослому житті. Час, проведений в дитячому саду, безцінний. Адже це час щастя і час пізнавання чогось нового. Спасибі вам за те, що виховали наших дітей. Дякуємо вам за вашу працю і за вашу турботу про наших малюків. Ми щиро дякуємо  і бажаємо вам, щоб слів подяки вам говорили якомога більше, а не тільки в такі моменти.

Шановний наш завідувач, вітаємо з черговим випуском дошкільнят. Бажаємо вам терпіння, сил і добра, вихованих і творчих діток. Нехай кожен робочий день, як і кожен вихідний, приносить тільки радість, дивовижні враження. Величезне спасибі за все!

Слова подяки вихователю, завідуючій.  Сценка на випускний

Безумовно, почути слова подяки вихователю, завідуючій  дуже приємно, які вклали шматочок душі в свою справу. Але висловити щиру подяку можна не тільки словами  або матеріальними цінностями. Відмінний пам’ятний подарунок на честь закінчення дитячого садка – вітальний номер від дітей або батьків. Сценка в подяку вихователю на випускний в дитячому садку може бути гумористичною, ліричною і навіть танцювальною. Головне – підготуватися заздалегідь і влаштувати персоналу дитсадка позаплановий сюрприз.

***

Шановні наші вихователі, вітаємо вас зі святом- з випускним! Нехай цей день запам’ятається зворушливими дитячими посмішки і іскрами в очах. Ви подарували нашим діткам частинку себе, оточували їх турботою і любов’ю. Дякуємо вам  від душі. Бажаємо вам здоров’я на довгі і тривалі роки, щастя і нестримної життєвої енергії. Дякуємо вам!

***

Дорогі вихователі, завідуюча сьогодні вимовлять наші діти «До побачення». А ми дякуємо вам за те, що в саду дітки були, як у себе вдома. Бажаємо вам здоров’я, удачі, творчих і професійних успіхів. Нехай нові ваші вихованці будуть такими ж славними, як сьогоднішні випускники!


Check Also

Новорічні прикраси на 2021 рік своїми руками. Корисна підбірка

До жодного свята не готуються і не прикрашають своє житло так, як до зустрічі Нового …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *