Home / Діти / Дитячий садок / Слова подяки вихователю, завідуючій в прозі

Слова подяки вихователю, завідуючій в прозі

***

Ми сьогодні радіємо успіхам дітей і пишаємося їхніми досягненнями в дитячому садку. Вони пройшли такий складний шлях від безпорадних малюків до завтрашніх першокласників. І перші слова подяки за наших діток адресуємо дорогим вихователям. Для батьків так важливо бути впевненим в надійності рук, в які він віддає свою дитину. І всі ці роки ми спокійно і впевнено довіряли найдорожче, що у нас є, прекрасним вихователям. Дякуємо вам за теплі і добрі слова вітання щоранку, за турботу і увагу, за мудрі поради і високий професіоналізм. Завдяки вихователям в нашій групі завжди панувала домашня атмосфера затишку і добра. Поступово діти пізнавали світ, багато чого вчилися, розвивалися. Вихователям вдалося сформувати маленькі особистості майбутніх школярів. Прийміть щиро вдячні слова батьків за те, що ми теж навчалися у вас педагогічним премудростям.

***

Шановні вихователі! Сьогодні надзвичайно прекрасний день – сьогодні випускний у наших дітей. Ми щиро раді цій події, адже ми так чекали його багато років. У цій хвилюючій і урочистій хвилині хочеться сказати вам величезне дякую за вашу виконану роботу. Ви не просто робили свою роботу, ви робили її з душею і з бажанням. Краща нагорода для всіх нас стане успіх в житті наших дітей і ваших вихованців.

***

Дитячий сад став прекрасним будинком для наших дітей. У цьому домі панує злагода, дружба і радість. Ми безмежно вдячні і вдячні керівнику саду за професійний підбір співробітників, за мудру допомогу батькам у вихованні наших дітей. Ви дбаєте про харчування, про здоров’я, про інвентар, про цікавих гостей. Дорослі і діти тут – єдиний колектив, творчо захоплений, відповідальний, в міру строгий і дуже добрий. Вашим вихованцям тут надзвичайно добре і затишно. Дітки з радістю поспішають сюди вранці. Значить, ви відмінний керівник. Бажаємо вам творчих і педагогічних перемог і здорових, щасливих вихованців.

***

Дорогі наші вихователі! У ці урочисті хвилини так хочеться багато сказати, багатьом подякувати. Але ми всі так нервуємо і переживаємо, що забуваємо слова. Ми вдячні вам за вашу працю, за вашу роботу. Нехай ми не може красиво щось сказати і правильно підібрати слова подяки вихователю, завідуючій, але ми можемо вам сказати, що кращими словами для вас і для нас, стануть успіхи наших дітей і ваших вихованців! Ви зробили все і навіть більше, щоб життя наших дітей склалося добре. Тому давайте трохи почекаємо і отримаємо задоволення з їхніми  успіхами в житті!

Завідуюча дитячого садка заслуговує слів подяки від батьків і вихованців, звичайно ж, не менше, ніж вихователі.

Висловлюємо слова щирої вдячності за успіхи в галузі дошкільної освіти! За високий професіоналізм та компетентність, цілеспрямованість і копітку працю!

Нехай успіх супроводжує всі Ваші добрі справи та починання. Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, терпіння й оптимізму у Вашій нелегкій, але надзвичайно  важливій справі!

***

Шановні вихователі! У ці хвилюючі і урочисті хвилини хочеться сказати вам величезне спасибі за вашу виконану роботу. Ви не просто робили свою роботу, ви робили її з душею і з бажанням. Краща нагорода для всіх нас стане успіх в житті наших дітей і ваших вихованців.

Ви подарували щасливе дитинство всім нашим дітям, і тепер вони подарують вам свої досягнення і успіхи в житті.

Ми хочемо ще раз вимовити – дякуємо вам! Ви так багато працюєте і так мало чуєте  слів подяки.

Хочемо висловити подяку завідуючій дитячого садка № ______.


Check Also

Новорічні прикраси на 2021 рік своїми руками. Корисна підбірка

До жодного свята не готуються і не прикрашають своє житло так, як до зустрічі Нового …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *