Home / Діти / Дитячий садок / Слова подяки для персоналу дитсадка у прозі

Слова подяки для персоналу дитсадка у прозі

***

Висловлюємо подяку славному колективу  дитячого садка – найкращий дитячий садок.

Робота співробітників дитячого садка спростовує твердження про те, що люди добре працюють тільки за хорошу зарплату.

Немає іншої такої професії, яка зв’язувала б у собі стільки професій: і вихователь, і психолог, і актор, і перукар.

І все це за одну зарплату, за рахунок свого вільного часу: на святі в першу зміну наші вихователі виконують ролі Снігуроньки, Баби-Яги, Водяного, а в другу зміну працюють вихователями.

Пригадуються слова поета: «Вогонь, мерехтливий в посудині». Ці слова якнайкраще характеризують ставлення до роботи і наших фахівців,і вихователів,  і методистів, і адміністрації дитячого садочка.

Дякуємо нашим кухарям. Дуже радісно було дивитися на діточок, коли їм подобалася їжа, вони навперебій говорили, скільки разів вони просили добавку.

Спасибі нашій ніжний, уважній  медсестрі,Є  яка сумлінно  справляється зі своїми  обов’язкамии. У садку працюють професіонали.

Спасибі нашому музичному працівнику, яка з ясельного віку прищеплює любов до класичної музики, запрошує в музичні вітальні діток різного віку і для участі в музичних програмах як глядачів, прищеплюючи і тим і іншим любов до прекрасного.

Велике дякую  за фізичне виховання наших дітей. Скільки сил вона вкладає в свою роботу, знає тільки вона сама. Ми бачимо тільки результат.

Дякуємо нашим першим вихователям,  які взяли малюків в ясельну групу, які зробили все, щоб наш дітки відчували себе затишно, радісно, добре в новій для себе обстановці. Це кращі вихователі ясельної групи.

Естафету прийняли найкращі вихователі дитячого садка, професіонали, які працюють не за страх, а за совість.

Висловлюємо велику подяку  розумним, терплячим педагогам, які постійно підвищують свої професійні знання, які мають великий педагогічний досвід,

Велика подяка нашому помічнику вихователя, яка своїм прикладом вчила дітей бути працьовитими, веселими, життєрадісними.

Висловлюємо подяку надзвичайно велику нашому вихователю, яка вчила наших діток бути ввічливими, вчила любити природу.

А як відомо, моральні основи закладаються тільки в дошкільному віці. А в школі придбані моральні підвалини просто закріплюються і розвивається в дитині те, що було закладено в дошкільному віці.

Слова подяки вихователю, завідуючій, персоналу садка. Листи подяки на випускний

У подячному листі хочеться кожному працівнику  дошкільного закладу висловити свою найщирішу подяку за щоденний догляд і чуйне виховання діточок. Адже кожен фахівець – важлива шестерня в великому механізмі дитсадка: і педагоги, і методисти, і кухарі, і няні, і медсестри …

Для вашої зручності ми підібрали і розмістили найвдаліший варіант листа-подяки вихователям і колективу дитячої установи на випускному.

Ми, батьки групи дитячого закладувід щирого серця висловлюємо подяку завідувачу д / с, і звичайно, нашому гаряче любиму і цінному викладачу музики.

  Дитячий садок – це найперша школа для малюків, і ви з особливим трепетом і теплотою поставилися до наших діток, в ці найважливіші для них дні дорослішання. Завдяки  чуйному ставленню до дітей, турботі й увазі з боку, наші дітки поступово стають найактивнішими учасниками колективу діток. Працівники нашої дитячої установи  навчають малюків бути дружніми і поважати один одного, поступово, наші дітки дізнаються про  навколишній світ, радість дружби, творчості, самостійної діяльності, знаходять вперше  свої особисті можливості.

  Завдяки завідуючій, процес виховання скаладений таким чином, що враховуються психологічні особливості кожної дитини окремо. Це дозволило нашим діткам більш легко пристосуватись приймати  надзвичайно активну участь у процесі виховання.

  У нашій чудовій  групі панує комфортна домашня обстановка, що є  надзвичайно цінним. Дякуємо вам за це і низько кланяємось.

  Низький уклін завідувачу д / с, за організацію роботи в дитячій установі, якісний підбір кадрів виховного складу і звичайно, за особливо простору, чисту і упорядковану територію.

 З повагою і вдячністю, комітет батьків і батьки групи  дитячої установи.

* * *

Батьки  групи дитячої установи виражають свою щиру подяку колективу педагогів  ДНЗ. Працівники нашої дитячої установи є єдиним творчим організмом, пронизаним любов’ю до діток. Це відчувається відразу як тільки переступаєте поріг будівлі саду. Яка, до речі, зовсім не вражає сучасність і достаток. І тим більше дивно, що при скромних коштах в садочку панує затишок, доброта і присутність яскравого творчого начала в оформленні коридору, що прикрашений дитячими малюнками і цікавими різноманітними виробами.

  Завжди зустрічають посмішкою і ми залишаємо  діток в садку зі спокійним серцем, бо переконані в тому, що вони будуть вчасно нагодовані, доглянуті і що найголовніше навчені і правильно виховані. У садку питанню виховання надакється надзвичайно особлива увага і при цьому ніякої формальності не спостерігається. Вихователями проводяться бесіди з дітьми на різноманітні і цікаві теми: це і питання історії, і навички особистої безпеки, і читання літературних творів, і просто бесіди на загальні теми.

  Звичайно не можна залишити без уваги і додаткові заняття – це, і серйозна підготовка до школи, і малювання, а ритміка і заняття музикою просто вище всяких похвал. Музичний керівник, підбирає цікавий матеріал до кожного свята. Дітки долучаються до витоків нашої культури в найкращих зразках. Причому це надзвичайно серйозні твори класичної музики і танцю, сформовані в програми для концертів, які виглядають з легкістю і задоволенням, але зрозуміло, що за цією уявною легкістю стоїть величезна праця всього творчого колективу та високий професіоналізм.


Check Also

Новорічні прикраси на 2021 рік своїми руками. Корисна підбірка

До жодного свята не готуються і не прикрашають своє житло так, як до зустрічі Нового …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *