Home / Діти / Дитячий садок / Слова подяки для персоналу дитсадка у прозі

Слова подяки для персоналу дитсадка у прозі

Хотілося би виділити роботу завідуючої нашим садком, під мудрим керівництвом якої і стали втілювати такі яскраві прояви неординарних талантів, як педагогами, так і батьківським колективом. Відомо, що кожен дорогоцінний камінь прекрасний і виблискує по своєму, але тільки лише у зібраній єдиній композиції вони складають унікальний  і справжній витвір мистецтва. Робота керівника потребує уважного і трепетного ставлення до кожного співробітника, при цьому залишаючись досить суворим і вимогливим до виконання обов’язків. Саме таким керівником і є, на наш погляд.

Весь колектив нашої  установи, заслуговує окремих слів подяки і уваги. Чудово готує кухар, аромат свіжовипеченої здоби дітки довго ще згадують, незвичайну увагу і професіоналізм, а також просто людяністю і чарівністю дивує наша медична сестра. Заняття образотворчим мистецтвом проходять на найвищому рівні, в кабінеті панує атмосфера творчості, краси і порядку. Надзвичайно  теплі слова хочеться висловити вихователям – ці люди володіють не підробним талантом любити, розуміти і завжди бути терплячими до діток і, що надзвичайно  важливо, так і до їхніх батьків.

Низький уклін усім працівникам нашої установи  та побажання подальших успіхів у творчій і нелегкій праці виховання діток. Наші дітки набувають цінний базис, на якому  створюватиметься міцна і якісна надбудова, тому що в дитинстві закладаються ті самі ази особистості які і створюють здорове у всіх значеннях  покоління нашої країни. І тому як працює колектив дитячої установи за майбутнє наших дітей ми можемо бути спокійні.

Часто хвилювання і нахлинувші емоції заважають підібрати гарні слова подяки для персоналу дитсадка на випускний вечір. Всі думки ніби розлітаються в сторони, і зібрати їх вже неможливо. Краще заздалегідь скласти або підшукати мову від діток  і батьків, щоб подякувати персоналу дитячої установи та вчасно виступити з красивими віршами або душевною прозою.

Невелика проза для персоналу дитсадка батькам можна взяти із запропонованих прикладів або скласти самостійно. Щоб поздоровлення в прозі звучали красиво і зворушливо можна доповнити їх спогадами про веселі свята, кумедні випадки в групі.

Вихователям хочеться подякувати за їхню працю, віддачу, увагу і любов до наших діток, у яких сьогодні перший і назабутній випускний в житті. Ми бажаємо вам, щоб робота і далі приносила тільки  задоволення. Слухняних вам діток і світлих днів, радісних і дивовижних подій, високих зарплат і терпіння!

***

Для кожної дитини дитяча установа  стає другою домівкою, де мудрі вихователі з любов’ю і турботою викладають їм найперші уроки життя. Від того, якими будуть ці уроки, залежить подальша доля діток.

Висловлюємо  слова подяки для персоналу дитсадка  – за вашу нелегку працю, за те, що ви віддаєте своє тепло діткам. Дякуємо вам за  невичерпну енергію, безкорисливу любов якою ви обдаровуєте  діток!

Величезне спасибі завідуючій дитячої, стараннями якої нам в садку було надзвичайно затишно і комфортно.

Хочеться відзначити успішну роботу логопеда. Вона – талановитий від Бога педагог і хорошої душі людина. Спілкування з нею доставляли задоволення і батькам, і діткам.

Ще в нашому садку гарна і розумна медична сестра, яку ми надзвичайно шануємо.

Чудовий, старанний і творчий психолог.

Батькам і діткам надзвичайно пощастило з вихователями ! Найщиріші слова подяки і помічникові вихователя   за їх душевне тепло, за розуміння, за турботу, яку вони проявляли до наших діток.

Вдячні всьому персоналу дитячої установи!!

Нехай нагородою за вашу самовіддачу стануть гідні, розумні, духовно багаті і душевно щедрі жителі нашого міста, які отримали свої найперші уроки життя під вашим надзвичайно мудрим і чуйним керівництвом.

Від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної душевної теплоти і оптимізму!

Нехай успіх супроводжує  ваші  хороші справи та починання.


Check Also

Новорічні прикраси на 2021 рік своїми руками. Корисна підбірка

До жодного свята не готуються і не прикрашають своє житло так, як до зустрічі Нового …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.