Home / Твоя краса / Обличчя / Що таке філери, або як позбутися носогубних складок

Що таке філери, або як позбутися носогубних складок

Носогубні складки є у всіх – від малого до великого. В одних вони виражені слабо, в інших сильніше, причому вік тут відіграє не головну роль. Носогубні складочки можуть бути добре помітні і у молодих дівчат, тут особливо винна анатомічна будова обличчя. Отож, що таке філери, або як позбутися носогубних складок

Однак у молодому віці складки не надто заважають, оскільки в області вилиць ще досить жирового прошарку і обличчя завдяки цьому залишається свіжим і пружним. З віком тканини обличчя під дією сили тяжіння зміщуються вниз і носогубні складки «розквітають» на повну силу.

Філери в боротьбі за молодість обличчя

Що таке філери, або як позбутися носогубних складокЯскраво виражені носогубні складки разом з «опущеним» овалом надають обличчю втомлений вигляд, додають відразу кілька років і абсолютно не додають впевненості в собі.

Що ж робити з цими непривабливими складочками на самому видному місці тіла? Як їх позбутися і знову відчути себе молодою і красивою?

Скоротити вираженість носогубних складок допомагають філери. Це спеціальні препарати, які вводяться за допомогою голки в складки і заповнюють їх.

Є кілька видів філерів:

Постійні біогелі. Головним складовим препарату є силоксан або поліакриламідний гель. Вони забезпечують тривалий ефект, не виводяться з організму роками. Однак це скоріше недолік, оскільки через тривале перебування в тканинах може сформуватися фіброз з добре помітними горбиками і нерівностями на шкірі. Крім того, філери на основі біогелів нерідко викликають алергію, гранульоми або відторгаються тканинами;

Філери з гіалуроновою кислотою. Вони є абсолютно безпечними і сумісними з тканинами. Гель з гіалуроновою кислотою рівномірно заповнює складки і згладжує їх. Крім того, завдяки властивості препарату притягувати воду, заповнюється відсутній об’єм жирової тканини. Найбільш поширеними філерами з гіалуроновою кислотою є Рестилайн, Теосіаль, Суджідерм, Белотеро. Такі філери діють протягом року, а потім виводяться з організму;

Філери з гідроксиапатиту кальцію. Даний препарат також безпечний для організму. Особливість гідроксиапатиту кальцію полягає в тому, що він стимулює утворення колагену в організмі, життєво необхідного для краси шкіри. Діє такий філер протягом півроку-року.

Як заповнюють носогубні складки філерами

Процедура корекції носогубних складок триває приблизно 20-30 хвилин. Виконується вона під місцевим знеболенням. У шкіру спеціальною голкою вводиться філер.

Препарат заповнює складочку зсередини, потім лікар проводить легкий масаж, щоб розподілити філер по всій поверхні. Кількість препарату, що вводиться в складки, визначається залежно від анатомії обличчя, глибини носогубних зморшок, бажанні клієнта.

Який саме філер буде використовуватися – залежить від вираженості складок. При дуже глибоких борозенках застосовуються щільні препарати, такі як Рестилайн Перлайн, Ювідерм ультра 4, Суджідерм 30 XP. При складках середньої глибини використовуються Рестилайн, Ювідерм ультра 2, 3, Суджідерм 24ХР, Теосіаль Global action.

Після процедури реабілітації не потрібно. Ви можете відразу повернутися до звичного способу життя. Корекцію, необхідну для підтримки ефекту, можна робити практично в будь-який час після проведення процедури, як правило, на неї йде менша кількість філера.

Обмеження і протипоказання процедури

Хоча реабілітаційного періоду у контурної пластики за допомогою філерів деякі обмеження в життя вона не вносить. Так, в перші 12 годин не можна наносити на складки креми, косметику, слід обмежити міміку.

Впродовж двох тижнів після ін’єкції рекомендується утриматися від відвідування сауни, лазні, солярію. Також не варто планувати поїздки в країни з жарким кліматом. Масаж в області носогубних складок заборонений.

Відразу після процедури на личку можуть з’явитися червоні плями і набряки. Вони проходять досить швидко, тому переживати не варто. Остаточний ефект від використання філерів стає помітним через тиждень.

Не потрібно робити висновки завчасно, якщо раптом відразу після виходу з салону здасться, що процедура не подіяла. Зачекайте тиждень, а потім вже складайте думку.

Що стосується протипоказань для філерів в носогубні складки, то до них відносяться вагітність, грудне вигодовування, пошкодження і запалення шкіри в області проведення процедури, герпес, гострі інфекційні хвороби, важкі соматичні захворювання, гепатит, порушення згортання крові і ВІЛ.

Якщо хочете виглядати молодше, свіже і привабливішим, але на пластичну операцію піти не готові, спробуйте ін’єкції філерів і відчуйте себе знову на 17 років!


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *