Home / Твоя краса / Обличчя / Догляд за пірсингом

Догляд за пірсингом

Пірсинг – це стильно, модно, молодіжно, але може бути й небезпечно, якщо не робити правильного догляду. Як крути, а пірсинг передбачає наскрізне пошкодження шкірного покриву і, отже, свідоме створення відкритої рани. І хоча ця рана дуже мала і виконана фахівцем, не варто закидати все просто так, подібне загрожує інфекцією.

Звичайно, про все це вам розкажуть ще перед процедурою в салоні, а потім ще й видадуть пам’ятку, нехтувати якою не варто. Розглянемо її основні пункти.

Не менше трьох разів на день місце проколу обробляється розчином перекису водню.

Вставлена прикраса (краще, якщо вона буде з дорогоцінного металу золота або срібла) слід періодично рухати, тим самим не даючи накопичуватися утворюваному гною.

Рекомендовано наносити кілька разів на день мазь сприяє загоєнню ран або засоби з бактерицидним ефектом.

Перші днів десять, після проведення пірсингу, не варто відвідувати лазні і сауни, краще обмежиться легким душем, а місце проколу закрити від попадання вологи пов’язкою.

Загальні рекомендації по догляду за пірсингом

Наприклад – мова. Ротова порожнина не проста, перекисом тут не обробиш і гелем не намажеш, в такому випадку зазвичай використовують антибактеріальні льодяники. Вони знижують час набряку мови (а набряк буде в будь-якому випадку) допомагати загоєнню і перешкоджають розвитку інфекції. Крім льодяників протягом наступних, після процедури, двох тижнів, рот необхідно полоскати дезинфікуючим засобом після кожного прийому їжі. До зміни штанги в мові почекайте днів десять, в іншому випадку пухлина повториться. І навіть коли пройшло достатньо часу, і ви зжилися з новою частиною вашої порожнини рота, про гігієну не варто забувати, намагайтеся частіше полоскати рот і не менше одного разу на місяць очищуйте прикраси.

Для пірсингу в області пупка теж є деякі правила. Прокол потрібно щодня протирати і наносити загоюючий гель. При прийнятті душа, пупок слід закривати пов’язкою, протягом півтора місяці, не менше. Взагалі, перші 2 тижні пов’язку рекомендують не знімати, так одяг не натирає місце проколу і не створює роздратування. Солярій поки протипоказаний. Перед дотиком до нового пірсингу слід ретельно мити руки, та й взагалі краще прикрасу і сам прокол зайвий раз не чіпати. Коли відбулося загоєння, сережку рухати навіть потрібно, особливо при прийомі душу, так ви змиєте потожирові виділення.

Зазвичай перші 5 днів пупок виглядає непогано, корочка з’являється тільки потім, так само нормальним явищем вважається легке почервоніння і прозора рідина. Якщо ж почервоніння явне і рідина жовтувата, а не прозора, потрібно звернутися до лікаря і чим швидше, тим краще. Через місяці два корочка сама собою відвалиться і почервоніння почне сходити, зникне зовсім – значить, загоєння пройшло успішно, хвилюватися немає про що.

Статистика показує, що тільки в одному відсотку випадків при грамотному підході виникають ускладнення.

В основному ці наслідки хоч і негативні, носять оборотний характер і легко лікуються. При виникненні підозр ви можете звернутися за консультацією до майстра, який робив вам пірсинг, якщо проблема не складна, він зможе підказати подальші дії, або звернутися до лікаря.

Основні ознаки інфекції: гнійні виділення, сильне почервоніння, жар, біль і ущільнення в області проколу.


Check Also

Місячний календар стрижок на січень 2021 року детально по дням

Плануючи оновити стрижку в січні 2021 року, обов’язково зверніть увагу на місячний календар, який дозволить …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *