Home / Твоя краса / Нігті / Манікюр з ангелом “Різдвяні мотиви”

Манікюр з ангелом “Різдвяні мотиви”

Ви відзначаєте таке свято, як Різдво? З цієї нагоди можна зробити манікюр з оригінальним малюнком. До речі, хороший привід порадувати себе і здивувати друзів. У цього свята є свої символи, які можна красиво обіграти в нігтьовому дизайні, – це ангел і зірка Різдва. Намалювати зірку за допомогою лаку і спеціальної кисті – не таке вже й важке завдання. Ангела теж можна зобразити у спрощеному, але цілком пізнаваному вигляді.

Колірну гамму для цього манікюру ми вибрали червоно-білу, з легкими вкрапленнями золотого блиску. Ще потрібні нігтьові стрази – вони прикріплюються до намальованих зірок для того, щоб надати їм більш правдоподібний і ошатний вигляд.

Для роботи потрібні:

базове покриття для нігтів;
прозора емаль-закріплювач;
лак молочного кольору;
червоний глянцевий лак;
акрилові фарби – біла і золота;
тонка кисть;
стрази.

Манікюр з ангелом Різдвяні мотиви 1

Неважливо, часто ви фарбуєте нігті чи ні. У будь-якому випадку перед тим, як експериментувати з новим дизайном, їх потрібно привести в пристойний стан. По-перше, зняти старий лак, якщо він там є. По-друге, зробити гігієнічний манікюр з корекцією форми нігтьових пластин і видаленням кутикули. По-третє, важливо знежирити нігті. Тут вас виручить проста рідина для зняття лаку.

Вся краса з «Різдвяними мотивами» створюється в кілька кроків.

Для початку покрийте нігті базою в один шар. Втім, володарки тонких нігтьових пластин вчинять правильно, нанісши базове покриття в два рівномірних шари. Дочекайтеся, поки ця база висохне.

Манікюр з ангелом Різдвяні мотиви 2

Ніготь на безіменному пальці накрасьте червоним лаком, на всіх інших – молочним в 1-2 шари. Це фон. Його висихання займе 2-3 хвилини.

Манікюр з ангелом Різдвяні мотиви 3

Почнемо дизайн з безіменного пальця. Робимо начерк янголятка, діючи тонким пензликом. Біла акрилова фарба на тлі червоного лаку виглядає дуже контрастно.

Манікюр з ангелом Різдвяні мотиви 4

Рукава і поділ шати, в який одягнений ангел, відокремлюємо» тонкими вертикальними штрихами. Намалюйте їх побільше – вони будуть імітувати складки на одязі. Ще можна поставити на «плаття» ангела та його крилах кілька довільних точок різного розміру.

Манікюр з ангелом Різдвяні мотиви 5

Зверху, у самого краю нігтя теж розкидаємо кілька великих точок, що зображують пластівці снігопаду.

Манікюр з ангелом Різдвяні мотиви 6

Додамо трохи золота в малюнок: поставимо кілька золотистих точок перемішуючи з білими, обведемо золотою фарбою німб янголятка, відтіняючи його волосся і додамо відблисків на одяг.

Манікюр з ангелом Різдвяні мотиви 7

На інших нігтиках малюємо основи сніжинок тієї ж золотою фарбою.

Манікюр з ангелом Різдвяні мотиви 8

Між променями малюємо куточки – сніжинки набудуть більш реалістичних обрисів.

Манікюр з ангелом Різдвяні мотиви 9

Далі робимо сніжинку об’ємною, потовщуємо і роздвоюємо її кінчики.

На вільному просторі малюємо зірочки, робимо точки, що ваша фантазія забажає, чекаємо, поки фарба висохне (близько хвилини).

Манікюр з ангелом Різдвяні мотиви 10

Покриваємо нігтики закріплювачем в один-два шари і клеїмо стрази на цей же закріплювач або спеціальний клей для нігтів і тіпс.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *