Home / Твоя краса / Обличчя / Про що говорять зморшки на обличчі

Про що говорять зморшки на обличчі

В давнину вважали, що зморшки на обличчі говорять про стан здоров’я людини. Звичайно, у всіх з віком з’являються зморшки і їх складно уникнути зовсім, можна лише відсунути їх появу. Передчасні ж зморшки на обличчі можуть говорити про схильність до певних хвороб. Тому придивіться до зморшок у своєму дзеркалі, може вам вони розкажуть про проблеми, які є у вашому організмі.

Що можуть означати зморшки на лобі

Поперечні зморшки на лобі можуть виникнути у тих, у кого часто трапляються головні болі: їх глибина може розповісти про частоту нападів мігрені. Якщо зморшки мають переривчастий вигляд, то вони повідомляють про слабку нервову і вегетативну системи, Однак такі зморшки означають і про незвичайний розум і надлишок енергії.

Вертикальна зморшка посередині між брів – може бути ознакою проблем з травленням, а також часто з’являється у тих людей, хто любить хмуритися.

Поздовжня зморшка між брів може з’явитися у людей, які страждають від остеохондрозу шийного відділу хребта. Складка між брів утворюється найчастіше у серйозних людей, інтелігентних людей.

Горизонтальні зморшки на лобі зазвичай бувають у чесних і доброзичливих людей, а володарі поздовжніх зморшок над бровами є прекрасними друзями.

Якщо у вас лоб без зморшок, то це говорить про життєрадісний товариський і спокійний характер.

Чому з’являються зморшки під очима

Складки на верхніх повіках – ймовірна ознака неполадок з серцем.

«Гусячі лапки» навколо очей можливо сигналізують про проблеми з жовчним міхуром і шлунком. Однак вони часто виникають у людей, що мають короткозорість, через постійну звичку жмуритися.

Сіточка з дрібних зморшок під нижнім повіком може казати про не хватку вітамінів, а також утворюється у людей, що мучаються безсонням.

Мішки під очима попереджають, про можливі проблеми з нирками, тому не зайвим буде перевірити їх роботу.
Зморшки біля носа

Зморшки біля перенісся – ймовірна ознака хвороб сечового міхура і нирок.

Вертикальні зморшки над верхньою губою попереджають про проблеми з кишечником, можливі порушення гормональної системи та гінекологічних захворювань у жінок.

Зморшки на щоках

Діагональні зморшки в області щік говорять про гіпертонію і порушення кровообігу.

Зморшки біля губ

Глибокі носогубні складки можуть сигналізувати і про такі проблеми шлунка як виразкова хвороба і гастрит.

Зморшки в куточках губ попереджають про можливі порушення в кишечнику. Однак зморшки в кутах губ, так само як і очей, означають легкість характеру і веселу вдачу.

Глибока складка між підборіддям і нижньою губою, яку ще називають «зморшкою Юпітера», – повідомляє про можливі проблеми з печінкою, кишечником.

Зморшки на шиї

Вертикальні зморшки на шиї можуть бути проявом порушень обміну речовин.

Якщо у вас з’явилися зморшки, про що б вони не говорили, не слід сильно через це засмучуватися. Адже їх поява свідчить про те, що ви стали по житейськи мудрим і зрілою людиною. А щоб запобігти появі нових, сміливо використовуйте арсенал сучасних засобів, наявних в руках кожної жінки, які допоможуть вам зберегти шкіру в чудовому стані.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *