Home / Твоя краса / Догляд за руками / Прищі на руках сверблять – чому, як лікувати

Прищі на руках сверблять – чому, як лікувати

Нас дуже тривожить і засмучує, коли на тілі з’являються прищі, особливо, якщо ми не знаємо, чому так відбувається, і звідки вони беруться. Взяти хоча б прищі на руках. Звичайно, взимку і в холодну пору року легше – висипання можна приховати під одежою, але і це не вирішення проблеми. А ось влітку, коли приходить пора носити майки та футболки, починається справжня трагедія. Ми починаємо шукати всілякі шляхи вирішення дано проблеми, намагаємося вивести прищі на руках всякою ціною. Але часом це виявляється непосильним завданням. Звідки ж беруться прищі на руках, причини появи і як з ними боротися?

Насправді причин, за якими можуть з’явитися прищі на руках багато, вони можуть бути як внутрішніми, так і спадковими. Сприяти появі висипань може навіть «шкідливий» синтетичний одяг, яка дратує наші шкірні покриви.

Якщо звернутися до фахівців, то вони назвуть кілька основних прищів, за якими з’являються прищі на руках:

Прищі на руках сверблять - чому, як лікуватиАлергія. Реакції можуть викликати хімічні речовини, медикаменти, продукти харчування і так далі. У цьому випадку прищі на руках сверблять.

Інфекції. Нерідко прищі на руках – наслідок таких інфекційних хвороб, як вітрянка, краснуха і так далі. Такі висипання супроводжуються високою температурою.

Порушений обмін речовин. Часто прищі стають результатом неправильної роботи кишечника або шлунка.

Грибкові захворювання. Заразитися людина може через невеликі ранки, тріщинки на шкірних покривах. Найчастіше про грибкові захворювання свідчить розсип прищиків навколо запаленої ділянки.

Спадковість. Сюди відносяться захворювання, які передаються у спадок. В результаті з’являються прищі на руках і по всьому тілу, від яких тривалий час неможливо позбутися.

Неправильна гігієна. Через це інфекція може потрапити в організм і поширитися по ньому. У міру того, як будуть розмножуватися бактерії, кількість прищиків буде збільшуватися.

Гормональні збої. Особливо це стосується підлітків і жінок, які нещодавно стали мамами.

Психогенні порушення. Часто прищі на руках – результат перенесеного стресу або сильних емоційних переживань.

Короста. Її перша і найголовніша ознака – прищі на пальцях рук, які сверблять і поступово поширюються по всьому тілу.

Прищі на руках: Що робити?

Якщо у вас з’явилися висипання, та до того ж прищі на руках сверблять, не варто відкладати візит до фахівця, і тому, не потрібно займатися самолікуванням. Адже є такі захворювання, при яких без адекватного і правильного медичного лікування просто не обійтися. Наприклад, прищі на пальцях рук майже завжди свідчать про початок корости. Вилікувати її самостійно у вас навряд чи вийде.

Багато пацієнтів, якщо у них з’являються прищі на руках, біжать в аптеку і купують антибактеріальні мазі, вважаючи, що вони обов’язково допоможуть. Але це не так. Навіть при наявності позитивного ефекту захворювання може спалахнути по-новому, бо причина таких висипань залишиться невідомою і не до кінця вилікуваною.

Вистачає і прихильників антибіотиків. Такі «умільці» навіть при незначних застудах п’ють сильнодіючі препарати. Звичайно, вони вважають, що антибіотики здатні вилікувати і прищі на руках. Однак безконтрольний прийом таких ліків може завдати істотної шкоди організму.

Щоб раз і назавжди вилікувати прищі на руках, слід дотримуватися кількох правил:

Обов’язково зверніться до фахівця, якщо на ваших руках з’явилися незрозумілі висипання.

В профілактичних цілях не забувайте приймати вітаміни, які підтримають і підвищать ваш імунітет, а також стан шкірних покривів.

Перш, ніж кидатися у всі тяжкі і лікуватися антибіотиками або іншими сильнодіючими препаратами, зверніться до народної медицини. Наприклад, випробуйте на собі сік алое, або прикладіть до прищів терту сиру картоплю.

Якщо причина появи прищів вам не відома, а раніше ви ніколи не стикалися з подібною проблемою, негайно біжіть до лікаря! Це допоможе уникнути багатьох проблем, запобіжить зараженню інших членів сім’ї (якщо прищі – результат інфекційного захворювання) і вбереже ваше здоров’я!


Check Also

Місячний календар манікюру на листопад 2018 року

Будь-яка жінка хоче виглядати гарною і доглянутою. А доглянуту жінку неможливо уявити без доглянутих рук. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *