Головна » Твоя краса » Обличчя » Значення кольору очей і характер людини

Значення кольору очей і характер людини

Вивченням залежності характеру людини від особливостей її обличчя займається наука фізіогноміка. Вона ж трактує значення кольору очей з точки зору психо-емоційного портрета їхнього власника. А прислів’я “очі – дзеркало душі” ще раз підтверджує наявність цього зв’язку.

Варіант перший: Що означає, якщо у людини карі очі

Значення кольору очей і характер людини  1Щасливими власниками карих очей є більшість людей, що проживають на території Євразії. Проте це абсолютно не означає, що всі вони мають однаковий характер. Якщо у людини карі очі, значення має не тільки колір, але і його відтінки. Визначають характер таких людей Сонце і Венера, поєднуючи енергію і ніжність, при цьому чим світліші очі, тим більше впливу Венери.

Кароокі люди відрізняються швидкою закоханістю і темпераментністю, однак цей запал може швидко проходити, не залишаючи сліду.

Запальність і примхливість, характерна для таких людей, є чи не єдиним їх недоліком. Однак слід зауважити, що нестриманість, як правило, не носить тривалий характер, і кароокі люди дуже швидко забувають образи і сварки.

Значення кольору очей в даному випадку визначає і товариськість таких персон. Кароокі – прекрасні психологи від природи, і вони легко можуть налагодити комунікацію з людьми різних поглядів і переконань.

Світло-карі очі, значення яких визначається в більшій мірі Венерою, характеризують людину, яка дещо сором’язлива і схильна до усамітнення. Разом з тим вона напориста і готова до будь-яких засобів досягти своєї мети. Такі люди не терплять тиску і приймають всі рішення самостійно. При цьому вони дуже образливі і вразливі, хоча вигляду можуть і не подати.

Варіант другий: Про що можуть розповісти зелені очі

Значення кольору очей і характер людини  2Зелені очі, значення яких не пов’язане ні з однією планетою, видають ніжних і ранимих людей, які відрізняються вірністю як в любові, так і в дружбі. І не даремно протягом кількох століть зелені очі вважалися ознакою лицарства. Великодушні й уважні, вони ніколи не зможуть пробачити образу, нанесену близьким другом або коханою людиною. Зеленоокі не терплять зрад, тому ніколи не можна випробовувати ступінь довіри такої людини.

Значення кольору очей в даному випадку часто визначає і поведінку таких людей в колективі. Як правило, вони успішні на керівних постах, так як володіючи наполегливістю і вимогливістю, одночасно є ще й уважними слухачами.

Варіант третій: Сірі очі – значення для людини

Значення кольору очей і характер людини  3Сильна планета Меркурій, яка нагородила сірооких особистостей розумом, впевненістю і рішучістю. Це люди, які не звикли чекати допомоги при виникненні складних ситуацій, а завжди вирішують проблеми самостійно. Вони також готові брати відповідальність за прийняті рішення, не ховаючи голову в пісок. Складності у сірооких людей виникають тільки тоді, коли рішення проблеми вимагає втручання серця.

Володарі сірих очей надзвичайно допитливі, тому в пошуку інформації їм практично немає рівних. Крім того, вони відрізняються вірністю, а в любовних справах – чутливі і педантичні.

Темно-сірі очі, значення яких пов’язано ще і з Сатурном, відрізняють сміливих і самовідданих людей. Вони дуже ревниві, хоча і можуть вміло це приховувати. Однак такі люди, як правило, – однолюби, тому в їх вірності сумніватися не варто.

Варіант четвертий: Який характер ховається за блакитними очима

Значення кольору очей і характер людини  4Дуже часто блакитноокі мають творчий характер, роблять свій вплив і на долю людини. Будучи фантазерами і романтиками, вони здатні запропонувати ідею, яка на перший погляд може бути абсолютно нездійсненною і не вписуватися в рамки відомих норм і законів. Саме так народжуються інновації, які рухають прогрес. З іншого боку іноді блакитнооких людей можна викрити і в тому, що вони придумують собі відносини, а іноді й просто живуть у вигаданому світі. При цьому вони щедрі, чесні і вміють швидко адаптуватися до навколишніх умов.

Іноді вони надмірно емоційні і сентиментальні, і не дарма серед творчих особистостей – митців, винахідників і письменників – так багато людей з блакитним кольором очей.

Блакитноокі люди за своєю природою – лідери, і сперечатися з ними практично неможливо. Саме тому вони майже завжди домагаються бажаного.

У любовних відносинах блакитнооким часто притаманна імпульсивність, проте трапляється і так, що будуючи серйозні стосунки, вони керуються не тільки своїми почуттями, але ще і логікою. При цьому знання своєї мети і розважливість дивним чином комбінуються з ранимістю і довірливістю.

В даному випадку значення кольору очей може визначати і поведінку людини в конфліктних ситуаціях: блакитнооким людям важко прощати інших, і в більшості випадків вони віддадуть перевагу тривалій війні замість того, щоб поступитись. Із-за своєї безстрашності вони іноді роблять необдумані вчинки, орієнтуючись тільки на свої почуття. Однак коли здоровий глузд бере гору в їх міркуваннях, вони завжди приймають правильні рішення.

Check Also

Місячний календар краси на березень 2018 року

Місячний календар краси на березень 2018 року

Нарешті настала весна, за якою ми всі скучили. Зима вже порядком набридла, хочеться нарешті зняти …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *