Home / Твоя краса / Обличчя / Значення кольору очей і характер людини

Значення кольору очей і характер людини

Вивченням залежності характеру людини від особливостей її обличчя займається наука фізіогноміка. Вона ж трактує значення кольору очей з точки зору психо-емоційного портрета їхнього власника. А прислів’я “очі – дзеркало душі” ще раз підтверджує наявність цього зв’язку.

Варіант перший: Що означає, якщо у людини карі очі

Значення кольору очей і характер людини  1Щасливими власниками карих очей є більшість людей, що проживають на території Євразії. Проте це абсолютно не означає, що всі вони мають однаковий характер. Якщо у людини карі очі, значення має не тільки колір, але і його відтінки. Визначають характер таких людей Сонце і Венера, поєднуючи енергію і ніжність, при цьому чим світліші очі, тим більше впливу Венери.

Кароокі люди відрізняються швидкою закоханістю і темпераментністю, однак цей запал може швидко проходити, не залишаючи сліду.

Запальність і примхливість, характерна для таких людей, є чи не єдиним їх недоліком. Однак слід зауважити, що нестриманість, як правило, не носить тривалий характер, і кароокі люди дуже швидко забувають образи і сварки.

Значення кольору очей в даному випадку визначає і товариськість таких персон. Кароокі – прекрасні психологи від природи, і вони легко можуть налагодити комунікацію з людьми різних поглядів і переконань.

Світло-карі очі, значення яких визначається в більшій мірі Венерою, характеризують людину, яка дещо сором’язлива і схильна до усамітнення. Разом з тим вона напориста і готова до будь-яких засобів досягти своєї мети. Такі люди не терплять тиску і приймають всі рішення самостійно. При цьому вони дуже образливі і вразливі, хоча вигляду можуть і не подати.

Варіант другий: Про що можуть розповісти зелені очі

Значення кольору очей і характер людини  2Зелені очі, значення яких не пов’язане ні з однією планетою, видають ніжних і ранимих людей, які відрізняються вірністю як в любові, так і в дружбі. І не даремно протягом кількох століть зелені очі вважалися ознакою лицарства. Великодушні й уважні, вони ніколи не зможуть пробачити образу, нанесену близьким другом або коханою людиною. Зеленоокі не терплять зрад, тому ніколи не можна випробовувати ступінь довіри такої людини.

Значення кольору очей в даному випадку часто визначає і поведінку таких людей в колективі. Як правило, вони успішні на керівних постах, так як володіючи наполегливістю і вимогливістю, одночасно є ще й уважними слухачами.

Варіант третій: Сірі очі – значення для людини

Значення кольору очей і характер людини  3Сильна планета Меркурій, яка нагородила сірооких особистостей розумом, впевненістю і рішучістю. Це люди, які не звикли чекати допомоги при виникненні складних ситуацій, а завжди вирішують проблеми самостійно. Вони також готові брати відповідальність за прийняті рішення, не ховаючи голову в пісок. Складності у сірооких людей виникають тільки тоді, коли рішення проблеми вимагає втручання серця.

Володарі сірих очей надзвичайно допитливі, тому в пошуку інформації їм практично немає рівних. Крім того, вони відрізняються вірністю, а в любовних справах – чутливі і педантичні.

Темно-сірі очі, значення яких пов’язано ще і з Сатурном, відрізняють сміливих і самовідданих людей. Вони дуже ревниві, хоча і можуть вміло це приховувати. Однак такі люди, як правило, – однолюби, тому в їх вірності сумніватися не варто.

Варіант четвертий: Який характер ховається за блакитними очима

Значення кольору очей і характер людини  4Дуже часто блакитноокі мають творчий характер, роблять свій вплив і на долю людини. Будучи фантазерами і романтиками, вони здатні запропонувати ідею, яка на перший погляд може бути абсолютно нездійсненною і не вписуватися в рамки відомих норм і законів. Саме так народжуються інновації, які рухають прогрес. З іншого боку іноді блакитнооких людей можна викрити і в тому, що вони придумують собі відносини, а іноді й просто живуть у вигаданому світі. При цьому вони щедрі, чесні і вміють швидко адаптуватися до навколишніх умов.

Іноді вони надмірно емоційні і сентиментальні, і не дарма серед творчих особистостей – митців, винахідників і письменників – так багато людей з блакитним кольором очей.

Блакитноокі люди за своєю природою – лідери, і сперечатися з ними практично неможливо. Саме тому вони майже завжди домагаються бажаного.

У любовних відносинах блакитнооким часто притаманна імпульсивність, проте трапляється і так, що будуючи серйозні стосунки, вони керуються не тільки своїми почуттями, але ще і логікою. При цьому знання своєї мети і розважливість дивним чином комбінуються з ранимістю і довірливістю.

В даному випадку значення кольору очей може визначати і поведінку людини в конфліктних ситуаціях: блакитнооким людям важко прощати інших, і в більшості випадків вони віддадуть перевагу тривалій війні замість того, щоб поступитись. Із-за своєї безстрашності вони іноді роблять необдумані вчинки, орієнтуючись тільки на свої почуття. Однак коли здоровий глузд бере гору в їх міркуваннях, вони завжди приймають правильні рішення.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *