Home / Твоя краса / Обличчя / Препарати для омолодження: ботокс, диспорт або ксеомін

Препарати для омолодження: ботокс, диспорт або ксеомін

Здорова і підтягнута шкіра на довгі роки – це мрія будь-якої жінки. Але на жаль, рано чи пізно настає момент, коли використання численних домашніх і косметичних засобів по догляду за шкірою перестає допомагати. І виходи з цієї ситуації є два: або почати приймати себе такою яка ти є, або звернутися за допомогою до косметолога.

 Чому шкіра зморщується?

 Якщо ви вибрали другий варіант, то давайте для початку розберемося, що ж ви можете підправити в своїй зовнішності за допомогою невеликих ін’єкцій. Почнемо ми з очей. Очі – це дзеркало душі, а значить, оточуючі вас люди будуть звертати увагу на очі в першу чергу.

 Але в цьому випадку, в поле зору потраплять і невеликі зморшки в куточках очей, які в народі називають «гусячі лапки». Неприємності також доставляють і зморшки навколо рота.

 Перш ніж ми з вами почнемо говорити про корисні і шкідливі властивості використання ін’єкцій, варто приділити трохи уваги і причинам появи таких невеликих зморшок. Якщо ви любите морщити лоб в двадцять років, то поява на ньому зморшок після тридцяти вам гарантовано.

 Також поява зморшок може бути викликана і сучасним динамічним способом життя. На жаль, сьогодні люди працюють набагато більше і дуже мало відпочивають. В результаті організм старіє набагато швидше, ніж це закладено природою, звідси і поява зморшок. До речі, від напруги очей при роботі за монітором теж з’являються «гусячі лапки».

 Звичайно, ви можете звернутися до пластичного хірурга для вирішення даної проблеми, але це далеко не найбезпечніший метод позбавлення від подібних недоліків. І якщо вам вже так хочеться позбутися від невеликих складочок, то краще зверніться за допомогою до косметолога, який зможе трохи підправити вашу зовнішність за допомогою ботокса. Досить часто для подібної процедури використовують і його аналог – диспорт.

 Ботокс: як він з’явився і де його можна використовувати

 Поява ботулотоксину, який є основним компонентом ботокса, можна віднести до розряду трагічних випадковостей. У 1820 році в Німеччині проводилося розслідування смерті кількох людей.

 У процесі слідчих заходів було виявлено, що причиною смерті стало отруєння раніше невідомим токсином, який містився в ковбасі. Через двадцять років після цього трагічного випадку даний токсин повністю синтезували і стали шукати можливості для його застосування.

 У 90-х роках його почали використовувати як препарат для лікування косоокості та зняття спазмів м’язів очного яблука. Цей засіб надає дивовижний вплив на лікування центрального паралічу. І тільки в кінці 90-х років цей препарат стали використовувати в косметологічних цілях для позбавлення від мімічних зморшок.

 Який препарат для омолодження вибрати: ботокс або диспорт?

 Останнім часом у світі косметології з’явився ще один засіб, здатний впоратися з вашими зморшками – диспорт. І тепер жінки, які зважилися на подібну процедуру, задаються питанням, яке ж із цих двох препаратів є більш дієвим і безпечним. Тому потрібно дізнатись різницю між цими двома препаратами для омолодження. Почнемо із країни виробника: ботокс виготовляється в Америці, а диспорт – у Франції.

 Якщо вивчати відмінності ботокса від диспорта з точки зору складу:

    Кількість нейротоксинів білкового комплексу типу А, який є основою обох препаратів в ботоксі трохи нижча, ніж в диспорті;

   Відрізняються також і пропорції альбуміну, що є допоміжною речовиною. У диспорті його набагато менше;

   Відрізняються ці два засоби і наявністю лактози в диспорті. А ось до складу ботокса входить хлорид натрію.

 Тепер варто відзначити і різницю між об’ємами препарату, необхідного для проведення процедури. Косметологи стверджують, що для досягнення результату препарату диспорту потрібно набагато більше, ніж ботокса.

 Особливості процедури омолодження

 Ін’єкції ботокса або диспорта відбуваються наступним чином: за допомогою спеціального тонкого шприца даний препарат вводиться в точки мімічної мускулатури. Завдяки нейропаралітичного ефекту відбувається своєрідне заморожування певних м’язів, що і призводить до зникнення зморшок.

 В цілому процедура практично безболісна і пацієнт практично не відчуває ніякого дискомфорту. Виняток становлять лише ті випадки, коли процедурі омолодження одночасно піддаватися досить великій ділянці мімічної мускулатури. У цьому випадку кілька годин після процедури може відчуватися легке оніміння.

 Що краще ботокс або диспорт

 Враховуючи, що потрібно робити вибір на користь якого-небудь препарату все ж таки доведеться, давайте з’ясуємо, що є більш ефективним: ботокс або диспорт.

 У першу чергу варто звернути увагу на те, що відрізняється тривалість збереження ефекту. При використанні ботокса рівна шкіра без зморшок буде радувати вас приблизно дванадцять тижнів. А от якщо ви вирішите провести процедуру за допомогою диспорта, то результат почне зникати приблизно через дев’ять – десять тижнів.

 Але є у диспорта і одна перевага: він набагато швидше починає діяти. Тому, якщо ви вирішили трохи підкоригувати свій зовнішній вигляд, то оптимальним варіантом буде використання саме цього препарату.

 Цікавим є і питання можливості використання ботокса після дтспорта. Звичайно, проводити дві процедури підряд не можна і жоден професійний косметолог не піде на такий ризик.

 Але ось через деякий час, коли залишки диспорта повністю зникли з організму вам варто звернутися до лікаря, який зможе правильно підібрати препарати для омолодження.

 Який препарат для омолодження кращий: ботокс, диспорт або ксеомін?

 Останнім часом на косметологічному ринку з’явився ще один засіб боротьби зі зморшками – ксеомін. Цей аналог диспорта і ботокса містить очищений токсин типу А, тому білкове навантаження на організм після його застосування мінімальне.

 Є в цього нового препарату і кілька переваг. По-перше, ксеомін не потрібно зберігати в холодильнику. А це значно полегшує процес доставки препарату в клініку. По-друге, для отримання потрібного результату вам потрібно набагато менше препарату, ніж при використанні ботокса.

 Але є й кілька мінусів. Наприклад, ефект після використання ксеоміна зберігається протягом п’яти-шести тижнів. Та й сказати, що цей препарат вже достатньо вивчений теж поки не можна.

 Можливі наслідки ін’єкцій

 На жаль, навіть у такого, здавалося б, простого способу позбавитися від зморшок є кілька протипоказань. Не можна застосовувати подібні ін’єкції тим у кого запалена проблемна шкіра, порушене згортання крові або загальні запальні процеси в організмі. Не можна проводити таку процедуру вагітним жінкам і молодим матерям.

 Крім того, варто досить ретельно вибирати фахівця, оскільки навіть найменша помилка в дозуванні може призвести до появи асиметрії обличчя. Це звичайно, не особливо шкідливо для організму, але з естетичної точки зору виглядає таке обличчя не дуже привабливе.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *