Home / Догляд за шкірою / Правильна засмага для світлої шкіри

Правильна засмага для світлої шкіри

З приходом літа кожній жінці хочеться обзавестися сексуальною бронзовою засмагою. Але природний колір шкіри не всім дозволяє отримати засмагу шоколадного відтінку і при цьому не обгоріти.

Світлошкірі жінки найбільш схильні до появи опіків і пігментних плям на обличчі і тілі.

Світла шкіра: особливості засмаги

По суті, засмагою є природний захист шкіри від дії сонячних променів. При інтенсивній дії сонця на шкіру в ній виробляється спеціальний пігмент – меланін, який і робить шкіру темною.

У світлій від природи шкірі меланін виробляється не так активно, а значить, вона менше захищена від шкідливого ультрафіолету, а тому більше схильна до виникнення опіків і змін структури шкіри.

Блакитнооким або сірооким жінкам зі світлою шкірою і світлим волоссям достатньо навіть мінімального часу, щоб обгоріти, при цьому красивого бронзового  відтінку їм добитися досить складно, частіше вона червоніє і покривається опіками. Чим темніше шкіра від природи, тим більше вона сприйнятлива до сонячних променів.

Правильна засмага для світлої шкіри: основні правила

Правильна засмага для світлої шкіри

    Перебування на сонці світлошкіим жінкам важливо максимально обмежити. У перший день сонячні ванни тривають 5-10 хвилин, потім час поступово збільшують, через 2 тижні можна дозволяти собі загорати до 2 годин, при цьому велику частину часу краще перебувати в затіненому місці.
Якщо ж шкіра дуже бліда і тонка, покрита великою кількістю дрібних веснянок, загар під відкритим небом їй протипоказаний зовсім. На пляжі таким жінкам потрібно бути під парасолькою або в тіні дерев, не виходячи з дому без нанесення максимально ефективного крему.
Щоб не було зневоднення організму, зокрема шкіри, загоряючи, важливо пити багато рідини.
Перебуваючи на пляжі, важливо контролювати стан свого організму, уникати перегріву, тому сон на пляжі протипоказаний. У середньому кожна сторона тіла загоряє за 15 хвилин, тому, лежачи на пляжі, періодично потрібно перевертатися. При найменших відчуттях печіння або поколювання потрібно піти з пляжу в приміщення або в тінь і повторно змастити тіло кремом.
Для будь-якої шкіри, а особливо для тонкої і світлої, шкідливе використання перед сонячними ваннами мила, лосьйону і туалетної води. Ці засоби висушують шкіру, яка і так піддається пересушуванню під впливом сонця. Крім того, всі ці засоби сприяють знежиренню шкіри, руйнування її ліпідного шару, що виконує захисну функцію.
Перед сонячними ваннами не використовують косметичні засоби, що містять гліцерин або вазелін. Ці мінеральні жири сприяють утворенню на шкірі дрібних крапель, які, подібно лінзам, концентрують сонячні промені і можуть призвести до опіку.
Засоби, що містять ефірні масла, перед виходом на пляж не застосовують, оскільки під їх впливом на шкірі можуть з’явитися пігментні плями.
Світлошкірим людям особливо важливо перед кожним походом на пляж змащувати шкіру сонцезахисним кремом з високим індексом SPF (мінімум 20) і оновлювати його через кожні кілька годин і після кожного купання. Щоб не доводилося часто наносити крем, є сенс придбати водовідштовхувальний сонцезахисний засіб. При цьому крем наносять за 20-30 хвилин до виходу на сонце, так як він починає діяти не відразу.
Для безпечної засмаги власниці світлої шкіри використовують і народні методи захисту від сонячних променів. Наприклад, перед виходом на пляж шкіру змащують соняшниковою або мигдальною олією.

Тільки дотримуючись цих правил, можна зберегти молодість шкіри і попередити виникнення неприємних шкірних явищ аж до онкології.

Для того щоб при мінімальному перебуванні на сонці засмага вийшла яскравою і насиченою, перед походом на пляж випивають склянку морквяного соку, який підсилює вироблення пігменту меланіну. З цією ж метою шкіру змащують кокосовим маслом.


Check Also

шкіра на ліктях суха

Чому шкіра на ліктях суха і що з цим робити

Причини можуть бути різними: від сухого повітря до серйозного захворювання. Отож про те, чому шкіра …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.