Home / Твоя краса / Детокс-пластирі: за і проти

Детокс-пластирі: за і проти

Детокс – річ корисна для молодості і краси. Для того, щоб очистити організм від токсинів можна сісти на детокс-дієту, сходити в сауну, пити багато води … А можна – просто наклеїти на стопи спеціальний пластир.

Пластир або патчі – річ відносно нова, яка виконує різні завдання щодо оздоровлення організму. Є зігріваючі пластирі від застуди, патчі від болю в суглобах, а останнім часом з’явився ще один різновид «оздоровчої процедури в пластирі» – детокс-патчі. Патчі для детоксикації були створені в Японії, і, як всі новинки азіатські косметики, продукт спочатку сприймався несерйозно, але зараз його виробництво освоїли й інші компанії, наприклад, американські.

Детокс-патчі прикріплюються на стопи і починають діяти. При правильному використанні такі пластирі здатні виводити важкі метали з організму, позбавляти від токсинів, можуть поліпшити енергетичні рівні, зміцнити імунну систему, повернути життєві сили і відновити здоров’я в цілому. На ринку є також детокс-пластирі, що мають ефект зниження ваги.

Але чим більше переваг для здоров’я пропонують ці продукти – тим вище скептицизм щодо новинок. Давайте розберемося, як працюють ці патчі, перш ніж прийняти рішення про покупку.

Склад

До складу детокс-пластирів повинні входити інгредієнти, які як би «витягують» токсини з організму. До таких компонентів належать, наприклад, такі речовини як деревний оцет, екстракти трав і лікарських рослин, мінерали.

Якщо протестувати такої пластир, то його дію можна побачити на власні очі. Після застосування на його поверхні з’явиться чорний або коричневий колір. Це і є виведені токсини, – стверджують виробники.

Натуральний детокс, поки ви спите

Виробники детокс-патчів говорять, що при створенні пластирів для стоп враховувалися всі досягнення акупресури і голкотерапії. На стопах є точки, що «відповідають» за здоров’я майже всіх внутрішніх органів. Патчі починають свою «роботу» при зіткненні зі шкірою, випускаючи інфрачервоні промені, і токсини виходять більш швидкими темпами.

Інструкції детокс-пластирів свідчать, що ці патчі здатні витягнути з організму такі шкідливі речовини як: нікель, миш’як, ртуть, бензол, ізопропіловий спирт, метиловий спирт, алюміній, кадмій, мідь, свинець, ртуть, талій, азбест, барвники.

Застосовувати патчі слід на ніч на обидві стопи, 30 ночей поспіль, і за цей час з організму повністю виведуться всі інгредієнти. Зміна кольору пластиру свідчить про те, що він працює. І це повністю натуральний детокс, тому що у складі пластирів тільки органічні інгредієнти.

Детокс-пластирі за і проти1

Сумніви, сумніви

Більшість скептиків пояснюють цей коричневий наліт, який утворюється на пластирі, дуже просто: інгредієнти патчів дають чорний або сіро-чорний колір при звичайному зіткненні з повітрям, теплом і вологою. І цей наліт не може бути доказом ефективності новинки.

Редактори одного з американських порталів проводили власний експеримент. Вони тримали патчі над чашкою з окропом, і побачили появу на пластирі коричневих розлучень. Це, звичайно, не може служити доказом того, що не патч виводить токсини з організму, проте частково показує, що пластир темніє і без зіткнення з тілом людини.

Але в цілому, лікарі не вірять у чудодійний детокс в пластирі. У кращому випадку, продукт нешкідливий, – кажуть вони. Насправді, поки немає жодного авторитетного дослідження, яке б підтверджувало переваги для здоров’я, які дають детокс-патчі для стоп.

Протипоказання

Спробувати пластирі-детокс чи ні – рішення за вами. Але потрібно відзначити, що засіб має деякі протипоказання і побічні ефекти, про що іноді свідчать не тільки фахівці, але і самі виробники. Ось список протипоказань:

– Не слід застосовувати детокс-патчі на відкриті рани, чутливу шкіру, а також на інші ділянки тіла, крім стоп. Це може привести до інфекцій і подразнень.

– Якщо ви починаєте відчувати слабкість від детокс – застосування патчів слід припинити. Хоча іноді проблема вирішується просто більш якісним сном, тому що тіло втрачає сили через очищення і виділення токсинів, і повністю не відновлюється за звичні 7-8 годин.

– Якщо у вас хронічні болі в суглобах – то найчастіше, прийом патчів небажаний.

– У деяких може спостерігатися алергічна реакція на якийсь із компонентів патчів. Найчастіше причиною стає хітозан – компонент, отриманий з молюсків. Якщо ви страждаєте на алергію на морепродукти – від застосування патчів слід відмовитися.

– Вагітним жінкам краще утриматися від будь-якого детокс і від пластирів в тому числі.

– Якщо у вас діабет, або є якісь хронічні або спадкові захворювання – краще перед застосуванням патчів проконсультуватися зі своїм лікуючим лікарем.

Check Also

Місячний календар краси на липень 2020 року

Місячний календар краси на липень 2020  року містить інформацію про зміну місячних днів, фаз Місяця, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *