Home / Твоя краса / Детокс-пластирі: за і проти

Детокс-пластирі: за і проти

Детокс – річ корисна для молодості і краси. Для того, щоб очистити організм від токсинів можна сісти на детокс-дієту, сходити в сауну, пити багато води … А можна – просто наклеїти на стопи спеціальний пластир.

Пластир або патчі – річ відносно нова, яка виконує різні завдання щодо оздоровлення організму. Є зігріваючі пластирі від застуди, патчі від болю в суглобах, а останнім часом з’явився ще один різновид «оздоровчої процедури в пластирі» – детокс-патчі. Патчі для детоксикації були створені в Японії, і, як всі новинки азіатські косметики, продукт спочатку сприймався несерйозно, але зараз його виробництво освоїли й інші компанії, наприклад, американські.

Детокс-патчі прикріплюються на стопи і починають діяти. При правильному використанні такі пластирі здатні виводити важкі метали з організму, позбавляти від токсинів, можуть поліпшити енергетичні рівні, зміцнити імунну систему, повернути життєві сили і відновити здоров’я в цілому. На ринку є також детокс-пластирі, що мають ефект зниження ваги.

Але чим більше переваг для здоров’я пропонують ці продукти – тим вище скептицизм щодо новинок. Давайте розберемося, як працюють ці патчі, перш ніж прийняти рішення про покупку.

Склад

До складу детокс-пластирів повинні входити інгредієнти, які як би «витягують» токсини з організму. До таких компонентів належать, наприклад, такі речовини як деревний оцет, екстракти трав і лікарських рослин, мінерали.

Якщо протестувати такої пластир, то його дію можна побачити на власні очі. Після застосування на його поверхні з’явиться чорний або коричневий колір. Це і є виведені токсини, – стверджують виробники.

Натуральний детокс, поки ви спите

Виробники детокс-патчів говорять, що при створенні пластирів для стоп враховувалися всі досягнення акупресури і голкотерапії. На стопах є точки, що «відповідають» за здоров’я майже всіх внутрішніх органів. Патчі починають свою «роботу» при зіткненні зі шкірою, випускаючи інфрачервоні промені, і токсини виходять більш швидкими темпами.

Інструкції детокс-пластирів свідчать, що ці патчі здатні витягнути з організму такі шкідливі речовини як: нікель, миш’як, ртуть, бензол, ізопропіловий спирт, метиловий спирт, алюміній, кадмій, мідь, свинець, ртуть, талій, азбест, барвники.

Застосовувати патчі слід на ніч на обидві стопи, 30 ночей поспіль, і за цей час з організму повністю виведуться всі інгредієнти. Зміна кольору пластиру свідчить про те, що він працює. І це повністю натуральний детокс, тому що у складі пластирів тільки органічні інгредієнти.

Детокс-пластирі за і проти1

Сумніви, сумніви

Більшість скептиків пояснюють цей коричневий наліт, який утворюється на пластирі, дуже просто: інгредієнти патчів дають чорний або сіро-чорний колір при звичайному зіткненні з повітрям, теплом і вологою. І цей наліт не може бути доказом ефективності новинки.

Редактори одного з американських порталів проводили власний експеримент. Вони тримали патчі над чашкою з окропом, і побачили появу на пластирі коричневих розлучень. Це, звичайно, не може служити доказом того, що не патч виводить токсини з організму, проте частково показує, що пластир темніє і без зіткнення з тілом людини.

Але в цілому, лікарі не вірять у чудодійний детокс в пластирі. У кращому випадку, продукт нешкідливий, – кажуть вони. Насправді, поки немає жодного авторитетного дослідження, яке б підтверджувало переваги для здоров’я, які дають детокс-патчі для стоп.

Протипоказання

Спробувати пластирі-детокс чи ні – рішення за вами. Але потрібно відзначити, що засіб має деякі протипоказання і побічні ефекти, про що іноді свідчать не тільки фахівці, але і самі виробники. Ось список протипоказань:

– Не слід застосовувати детокс-патчі на відкриті рани, чутливу шкіру, а також на інші ділянки тіла, крім стоп. Це може привести до інфекцій і подразнень.

– Якщо ви починаєте відчувати слабкість від детокс – застосування патчів слід припинити. Хоча іноді проблема вирішується просто більш якісним сном, тому що тіло втрачає сили через очищення і виділення токсинів, і повністю не відновлюється за звичні 7-8 годин.

– Якщо у вас хронічні болі в суглобах – то найчастіше, прийом патчів небажаний.

– У деяких може спостерігатися алергічна реакція на якийсь із компонентів патчів. Найчастіше причиною стає хітозан – компонент, отриманий з молюсків. Якщо ви страждаєте на алергію на морепродукти – від застосування патчів слід відмовитися.

– Вагітним жінкам краще утриматися від будь-якого детокс і від пластирів в тому числі.

– Якщо у вас діабет, або є якісь хронічні або спадкові захворювання – краще перед застосуванням патчів проконсультуватися зі своїм лікуючим лікарем.


Check Also

Місячний календар краси на листопад 2020 року

Докладний місячний календар краси на листопад 2020  року на кожен день. Сприятливі і несприятливі дні. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.