Home / Твоя краса / Обличчя / Обвислі щоки завчасно: як позбутися неприємного явища?

Обвислі щоки завчасно: як позбутися неприємного явища?

«Як підтягнути обвислі щоки?» – Ні, це питання не завжди задається пластичним хірургам літніми дамами. У сучасному світі з’явилася тенденція передчасного хроностаріння, коли з його проявами однаково часто стикаються жінки абсолютно різного віку. Молода, і навіть струнка дівчина з подвійним підборіддям і «поплившим» овалом обличчя тепер далеко не рідкість.

Чому так відбувається? В першу чергу, згубний вплив на природний тургор нашої шкіри роблять вільні радикали. І ми стикаємося з ними щодня, самі того не підозрюючи.

Вони у високій концентрації синтезуються з ультрафіолетовим випромінюванням, переслідують нас в екологічно несприятливих регіонах, якими тепер є майже всі великі міста, потрапляють в організм з проточною водою.

Але не вони одні стають винуватцями передчасного настання нашої старості. Побічно винні в ній агресивні засоби побутової хімії, багато харчових продуктів і добавки. Вкрай важливі та елементарні причини – погана постава, гіподинамія, стреси, шкідливі звички. Давайте розберемося, що робити, якщо обвисли щоки і зіпсувався овал обличчя в молодому, та й зрілому віці.

Позбавлення елементарних  причин старіння

Перший, і найважливіший крок на шляху до набуття тривало молодої та свіжої шкіри – перегляд власного режиму, способу життя і харчування. Ці фактори буквально необхідні в переможному бої за вічну красу.

Дуже рідко жінки, викурюючи пачку сигарет в день, і, не дивлячись, з’їдаючи два чизбургера з «МакДоналдса», можуть похвалитися прекрасним станом шкіри. Це швидше виняток, ніж правило, до того ж, ці самі одиниці мають просто приголомшливі спадкові дані.

Навіть якщо генетика щедро нагородила вас красою і привабливістю, берегти її потрібно змолоду, щоб в 40 років не задаватися питанням про те, як позбутися обвислих щік. Звичайно, гравітаційний птоз – процес більш ніж природний і неминучий, але все ж, надаючи належний гідний догляд за своїм обличчям, ви зможете легко нейтралізувати і пом’якшити його прояви.

Чому обвисають щоки? Причин тому безліч, і ми згадували лише десяту їх частку. Незважаючи на повсюдний прогрес і постійне збільшення тривалості життя, високі технології і блага цивілізації лише ускладнюють «красиву сторону» нашого життя. Але не впадайте у відчай – в ваших силах все змінити! І зробити це можна без звернення до пластичного хірурга або кваліфікованого косметолога.

Шукаємо причини обвислих щік

Як ми вже відзначали, починати повноцінний і всебічний догляд за собою краще в молодому віці. Оптимально – з 25 років. Але якщо прояви старості вже нагрянули, ви в силах швидко «вилікувати» їх самостійно. Головне – проявити щире бажання і сьогодення бійцівську завзятість. Адже вам доводиться ступити на стежку війни з найневблаганнішою річчю – часом.

Якщо шкіра обличчя відвисла, а в нижній частині контуру щелепи вже проглядається злощасне друге підборіддя, настала мить істини – і саме зараз ви повинні проявити максимальну турботу про свою шкіру, щоб уникнути прогресування таких неприємних явищ і пом’якшити вже наявні «симптоми».

Зовсім необов’язково мати круглі суми на рахунках у банках, щоб забезпечити собі відмінний догляд. Глобального омолодження можна домогтися шляхом нескладних процедур, доступних кожній вдома. Але перш ніж перейти до їх практичного виконання, давайте проаналізуємо, що могло викликати передчасне настання старості у вашому випадку.

Обвислі щоки в об’єктивно молодому віці можуть з’явитися за вказаними нижче причинами.

Гравітаційне обвисання щік

Зазвичай він стосується жінок, які переступили поріг 40-45 років, однак тепер зустрічається і у зовсім юних осіб. І це говорить не тільки про те, що вам, можливо, не пощастило зі спадковістю.

В’ялість шкіри і її опущення – прямий наслідок ослаблення м’язово-апоневротичного комплексу. На нашому обличчі зосереджено більше окремих м’язів, ніж на всьому тілі. І їх обов’язково потрібно зміцнювати, як і інші частини мускулатури.

Посудіть самі – якщо ви станете качати прес, і навіть досягнете жаданих «кубиків», але незабаром закинете вправи і почнете харчуватися виключно фастфудом – що станеться? Звичайно, ваші кубики стрімко обростуть жировим прошарком, і однозначно перестануть радувати ваше око своїм рельєфом.

Аналогічним чином справи йдуть і з обличчям. Забуваючи зміцнювати м’язи, ми штучно атрофуємо  їх, що призводить до настільки небажаних наслідків, як обвислих щік. Щоб позбутися від них, важливо робити локальні вправи і масаж на регулярній основі.

Причини появи обвислих щік у молодому віці

  1. Шкідливі звички

Про них сказано чимало. Відзначимо лише, що більшість жінок, які переступили поріг тридцятирічного віку, свідомо і добровільно відмовляються від куріння і обмежують алкоголь зовсім не з турботи про власне здоров’я, а зважаючи усвідомлення погіршення зовнішнього вигляду на тлі згубних звичок.

  1. Неправильна постава

Подивіться на людей, які горбляться і постійно тримають голову опущеною. Ми майже гарантуємо вам, що більшість з них мають друге підборіддя і розмитий овал обличчя. Чому? Тому що їх лицьова і шийна мускулатура постійно перебуває в неприродному для себе стані. Врахуйте це, і почніть роботу над власною поставою вже сьогодні!

  1. Зайва вага

Тут також не доводиться додавати багато нового. Підшкірно-жирова клітковина ніби витісняє м’язову тканину і змушує її почувати себе «зайвою». Та, відповідно, атрофується, а жирові грудочки все нижче тягнуться до землі, доповнюючи непривабливим подвійним підборіддям.

  1. Велика кількість сонця

Якщо ви зловживаєте штучною або природноюінсоляцією, не намагаючись при цьому захищати ніжну шкіру обличчя від ультрафіолетового випромінювання, до неї перестають надходити живильні речовини. Вона позбавляється природної пружності і тонусу, швидко в’яне і стає слабкою, позбавленою еластичності.

Масаж і вправи для позбавлення обвислих щік

Якщо ви усунули всі можливі елементарні причини свого різкого старіння, але щоки залишилися на своєму колишньому місці, саме час зайнятися їх локальною «розминкою».

Експрес-вправи для усунення обвислих щік:

Поверніть шию вліво до максимальної межі, щоб відчути істотний натяг шкіри. Затримайтеся в такому положенні на 3-4 хвилини. Повторіть у зворотний бік;

Поверніть голову вправо, витягніть губи і зробіть рухи ротом, ніби енергійно намагаєтеся пережувати тягнучу їжу, начебто цукерки «ірис». Робіть це протягом 2 хвилин, після чого опустіть голову і повторіть. Поверніться у вихідне, а потім виконайте всі дії з іншого боку;

Повертайте шию поперемінно вліво і вправо, як можна швидше і енергійніше. Вважайте до 15-20 разів;

Підніміть голову і поверніть її вліво. Здійсніть рух, ніби ви намагаєтеся натягнути нижню губу на верхню. Повторіть з опущеною головою і поверніть праворуч. Продовжуйте виконувати вправу.

Самостійний масаж для обвислих щік:

Ляскайте тильною стороною долоні по підборіддю. Пальці повинні бути стиснуті. Робіть це швидко і з достатнім зусиллям, щоб шкіра в області німіла. Виконуйте не менше 2-3 хвилин щодня;

Поставте кінчики пальців у підстави підборіддя. Натисніть на них. Невідривно простягніть руки по щоках до скронь, ніби хочете натягнути свою шкіру і зав’язати її за вухами. Перед цим неодмінно зволожте шкіру маслом або сироваткою. Робіть 15-20 разів;

Поставте пальці на вістрі вилиці під вухом. Простягніть їх поверх обличчя до самого чола. Поверніться у вихідне положення, але злегка пересуньте пальці ближче до підборіддя. Повторіть маніпуляції. Обробіть все обличчя таким чином. Повторіть кілька разів у різні сторони від підборіддя.

Що робити, якщо раптово обвисли щоки? Звичайно, вирішувати проблему! І підходити до неї комплексно.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.