Home / Твоя краса / Обличчя / Домашній кораловий пілінг

Домашній кораловий пілінг

Якщо ваша шкіра з тих, для якої навіть найжорсткіші скраби – що слону дробина, і ніжною і чутливою її точно не назвеш, то можна над нею і ще більше познущатися, влаштувавши їй домашній кораловий пілінг. Обійдеться він вам приблизно в пару діб життя під замком, подалі від занадто вже прискіпливих очей.

Кораловий пілінг найбільше підходить для жирної пористої шкіри як оюличчя, так і тіла. Найсміливіші з нас роблять його на ділянки тіла з розтяжками, але лише на одну половину тіла, щоб потім було на якій половині сидіти, лежати, спати і взагалі хоч якось жити. Хороший ефект такий пілінг дає і на шкірі кистей рук, розгладжуючи її і видаляючи пігментні плями.

В результаті ж найсміливіших, наполегливих і, що немало важливо, щасливих чекає ідеальна шкіра, із звуженими порами, без слідів постакне, без пігментації і зі стертими дрібними зморшками. Великі ж зморшки цілком можуть стати набагато дрібнішими, шкіра підтягнеться і помолодіє.

Склад домашнього коралового пілінгу

½ пачки бадяги,

1 флакон 3% – ого перекису водню,

медичні рукавички.

За бажанням можна добавити трохи косметичної глини, перлової пудри (продається в магазинах для кремоварів), розвести перекис водою або процідженим трав’яним настоєм, краще ромашковим або сумішшю ромашки і шавлії. Добавляють в кораловий пілінг і подрібнені в борошно сухі трави: ромашку, шавлію, календулу, листовий (не скручений) зелений чай. Все повністю на ваш розсуд і виключно під вашу відповідальність.

Не добавляйте в кораловий пілінг ніякі масла, включаючи і ефірні. Це може привести до некрозу і опіків навіть найслоновішої шкіри.

Процедура проведення домашнього коралового пілінгу

Очистіть шкіру м’яким миючим засобом і протріть перекисом водню. Якщо ви робите такий пілінг вперше, на цьому підготовку краще і закінчити. Якщо ж ви вже знаєте, що вас чекає, і точно впевнені в реакції вашої шкіри, дію пілінгу можна посилити, злегка розпарити і навіть попередньо злегка пошкребти шкіру.

Розведіть бадягу перекисом до стану кашки. Густота каші залежить від бажаної інтенсивності домашнього коралового пілінгу.

Обов’язково надіньте медичні рукавички і нанесіть пілінг на шкіру дрібними круговими масажними рухами. Не наносіть пілінг на шкіру навколо очей і ретельно стежте, щоб він туди не потрапив, інакше шкіру можна дуже сильно пересушити і отримати цілу купу мімічних зморшок. Відновити ж ніжну шкіру навколо очей після таких звірств буде дуже і дуже складно.

Якщо у вас починає нависати верхня повіка, область брів, але не нижче, можна теж дуже акуратно помасажувати. Це добре підтягне шкіру і підніме віко.

Акуратно і при цьому досить інтенсивно масажуйте шкіру 5-7 хвилин і залиште пілінг на обличчі на 10 хвилин.

Для початку вистачить 3-5 хвилинного масажу і 5-7 хвилинного тримання пілінгу на обличчі. Потім, розібравшись з реакцією шкіри, часом можна буде поступово збільшувати. Щоб ще більше збільшити ефективність пілінгу, шкіру можна накрити теплою вологою тканиною, тобто зробити компрес.

Змийте пілінг прохолодною водою, протріть безспиртовим тоніком або свіжоприготовленим трав’яним настоєм (м’ята, ромашка, шавлія), злегка підкисленим лимонним соком або сухим вином (3-5 крапель лимонного соку або 1 чайна ложа вина на 100 мл настою). Можна протерти шкіру і просто підкисленою кип’яченою водою.

Через 4 години змастіть шкіру інтенсивним живильним кремом, можна аптечною маззю з Д-пантенолом.

Після домашнього коралового пілінгу шкіра спочатку стає дуже блідою, потім сильно червоніє, шкіру стягує і десь через добу вона починає злазити. Але і тут все, як водиться, індивідуально.

Не рекомендується видаляти облізлу шкіру грубими скрабами, щоб її не пошкодити і не занести інфекцію. Щоб мертва шкіра не закрила пори і не привела до їх закупорки сальним секретом, відлущуйте обличчя дуже акуратно, м’якими скрабами, наприклад, меленою вівсянкою. До вівсянки можна добавити трохи житнього та/або нутового борошна і перемелені в дрібний пил трави. Обов’язково просійте трави через дрібне ситечко, щоб не подряпати шкіру занадто великими частинками.

Коли шкіра заспокоїться, домашній кораловий пілінг можна буде повторити.

Рекомендований курс: 7 процедур через 10 днів.

Між пілінгами ретельно доглядайте за шкірою, добре її зволожуйте. Користуйтеся тільки якісною і вже не раз перевіреною косметикою, включаючи і декоративну. Зараз зовсім не час для ще якихось експериментів.

Захищайте шкіру від сонця засобами з високим ступенем SPF. Добре харчуйтеся самі і як слід висипайтеся. Приймайте вітаміни і не забувайте про жирні кислоти. Вашій шкірі зараз потрібні сили для прискореної регенерації, інакше наслідки пілінгів можуть бути вкрай плачевними і абсолютно протилежно очікуваними.

Не рекомендується робити кораловий, та й будь-які інші пілінги, в періоди сильної сонячної активності.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *