Home / Активний спосіб життя / Фітнес / Статичні вправи для схуднення

Статичні вправи для схуднення

У наш час проблема зайвої ваги стала дуже актуальною. Кожен третій житель країни не задоволений своїм зовнішнім виглядом, а тому намагається підібрати для себе комплекс вправ, який би допоміг скинути зайві кілограми.

Ті, хто мають можливість регулярно відвідувати спортивні зали, користуються всіма перевагами особистого тренера. Але є й ті люди, які змушені займатися реконструкцією свого тіла самостійно в домашніх умовах. І саме вони найбільш часто задаються питанням, який комплекс вправ є найефективнішим?

Одним з популярних методів сьогодні є статичні вправи для схуднення

Вони допомагають не тільки схуднути,  але і за умови регулярного виконання приводять в тонус більшість м’язів тіла. Що ж це таке? Це вправи, при виконанні яких тіло і кінцівки змушені знаходитися в нерухомому стані, відчуваючи при цьому великі навантаження.

Наприклад, підійдіть до стінки і зіпріться в неї руками. Тепер докладіть всіх зусиль, щоб під натиском ваших рук стіна зрушила з місця. При цьому напруга відчувається в м’язах рук і спини.

Недивлячись на всю корисність статичних вправ, деякі тренери і початківці спортсмени їх недооцінюють, віддаючи перевагу динамічній гімнастиці. Але подібні статичні вправи для схуднення є природними для людського організму. Перебуваючи в такому стані, тіло розподіляє навантаження по поверхні червоних м’язових волокон. Під її дією активно спалюються жири, що і призводить до схуднення. Якщо ж ви будете працювати на повну, то під напором таких вправ в роботу вступають білі волокна м’язів, а це призводить до зростання м’язової тканини.

Ще однією перевагою статичних вправ є те, що для їх виконання не треба купувати якихось спеціальних тренажерів і спортивних снарядів. Успішними тренерами створено величезну кількість цілих комплексів, за допомогою яких можна домогтися приголомшливих результатів вдома без використання різних хитрощів.

 основному це силові вправи, а значить вам не треба багато робочого простору. Підходять вони як для схуднення, так і для підтримки вже досягнутого результату. А поєднання статичних вправ з іншими вправами може стати гарною альтернативою виснажливих багатогодинних тренувань у залі.

Практично всі статичні вправи для схуднення грунтуються на використанні маси тіла людини.

Виконувати кожну з них необхідно до появи пекучого відчуття в м’язах, яке характерно для більшості спортивних вправ. Якщо ви його відчули, необхідно зробити перерву, щоб м’язи розслабилися і відпочили перед черговою порцією навантаження.

Правильне виконання статичних вправ – це чергування навантаження і розслаблення м’язів. Саме цей принцип і лежить в основі схуднення. Важливо відзначити, що при виконанні таких вправ величезну роль грає ритмічність дихання – його не треба затримувати, дихати необхідно плавно і рівномірно.

Ви зацікавилися? Тоді починайте разом з тренером виконувати статичні вправи:


Check Also

Тай-бо. Мегапопулярні тренування з чудовим результатом

Тай-бо – це фітнес-програма, що набула шаленої популярності в цілому світі, а зараз впевнено завойовує …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.