Home / Сім'я / Місячний календар зачаття на лютий 2018 року

Місячний календар зачаття на лютий 2018 року

Бажаючим завагітніти в 2018 році може допомогти  місячний календар зачаття на лютий 2018 року, про який ми детально поговоримо в цій статті. Звичайно, запліднення відбудеться тільки в тому випадку, якщо овуляторна фаза жінки співпаде зі сприятливими для цього днями за календарем місячних фаз.

Місячний календар зачаття на лютий 2018 року. Як планувати зачаття дитини?

Лютий 2018 року, за твердженнями астрологів, не найсприятливіший час, щоб намагатися завагітніти. Дітки, зачаті в цьому місяці, будуть мати проблеми з психікою і деякими внутрішніми органами. Якщо у жінки овуляторна фаза почнеться в кінці останнього зимового місяця, то є шанс народити здорову дитину.

Пари, які всерйоз вирішили стати батьками, готові на будь-які експерименти, аби бажане зачаття дитини швидше сталося. Адже медицина, незважаючи на свій стрімкий розвиток і численні досягнення в області репродуктології, іноді безсила, а ось деякі природні явища можуть посприяти успішному запліднення напевно.

Йдеться про родючі фази Місяця, в які відбувається зародження нового життя. Астрологи стверджують, що в залежності від того, в який місячний цикл жінка завагітніла, буде формуватися характер малюка. наприклад:

Якщо зачаття за місячним календарем 2018 відбулося в молодик, то дитина буде слабкою по натурі особистістю. Швидше за все, він не зможе за себе самостійно постояти. Його душа буде дуже вразливою, здоров’я – не міцним. Тому батькам доведеться все своє життя оберігати свою дитину від кривдників і різних негараздів, які можуть травмувати його психіку.

Дітки, життя яких, як радить місячний календар зачаття на лютий 2018 року, зародилося в першу фазу Місяця, стають добрими і відкритими для всіх людьми. Вони завжди веселі, активні, з ними приємно спілкуватися і проводити час.

Якщо жінка завагітніла в другу місячну фазу, то її дитина буде здоровою, міцною і дуже сильною духом людиною. Астрологи стверджують, що такі дітки зазвичай досягають величезних успіхів в житті і кар’єрі.

Якщо запліднення настало в період повного місяця, то, скоріше за все, характер малюка буде імпульсивним, емоційним і агресивним. У всіх своїх справах по життю він буде керуватися виключно почуттями, а не логікою і здоровим глуздом. До того ж сама вагітність буде проходити складно і проблематично, можливі ускладнення під час пологів.

Діти, життя яких зародилося в третю і четверту місячні фази, виростуть дуже вимогливими до своєї персони людьми. При цьому їм буде притаманна скритність, замкнутість. Вони можуть бути не такими, як усі, з розвитку та інтересам.

Тобто, при плануванні зачаття дитини за місячним календарем 2018 року зверніть увагу на періоди зростаючого Місяця, так як вони є найбільш сприятливими для запліднення, але тільки в тому випадку, якщо на цей час не випадає затемнення земного супутника. Це явище може вкрай негативно позначитися на характері і здоров’ї  малюка.

Місячний календар зачаття на лютий 2018 року

Крім місячних фаз на процес зачаття може ще впливати і інший фактор – дата. Якщо процес зачаття між чоловіком  і жінкою, які бажають стати батьками, відбудеться в день або місяць народження жінки, то, скоріше за все, у них вийде зачати дочка, а якщо в день або місяць народження чоловіка, то, відповідно, сина.

Майбутнім батькам, які планують завести дитину, завжди хочеться заздалегідь знати, хто у них народиться, кого їм чекати – хлопчика чи дівчинку. Найточніший спосіб, за допомогою якого можна дізнатися стать майбутньої дитини – це ультразвукове дослідження. Але, існують «народні» методи, за допомогою яких можна не тільки визначити, але і самим запланувати стать майбутньої дитини з тією чи іншою вірогідністю.

Звичайно ж, використовуючи навіть сучасні методи планування дітей, розрахувати стать майбутньої дитини на сто відсотків можна нечасто. Ґрунтуються розрахунки таких методів на певні фактори, що відрізняються один від одного. Але, все ж, використовуючи їх, є можливість збільшити шанси майбутніх батьків на зачаття і народження дитини бажаної статі.

Cпособи розрахунку зачаття дитини. Китайський календар зачаття і вагітності на 2018 рік

Такий календар існує вже не одну тисячу років. Він входить в Книгу китайської мудрості, яка є настільною книгою багатьох китайців. За допомогою цього календаря майбутні батьки можуть планувати, якої статі буде їх дитина.

Однак, календар у використанні не зовсім простий. Щоб отримати нормальні результати, необхідно знати певні правила і особливості давньокитайського календаря зачаття.

Заснований календар зачаття на місячних циклах, а, значить, змінюється щороку.

Китайський Новий рік починається щороку в різні дати і це слід враховувати. Наприклад, в 2014 році китайці зустрічали Новий рік 31го січня, а в 2018 році він настане 19 лютого. І місяці року з загальноприйнятими місяцями не збігатимуться, так як це календар місячний, а не сонячний.

Вік майбутньої мами розраховується в календарі не так, як у Європейців. Китайці вік вважають не з того дня, коли народилися, а з дня зачаття. У зв’язку з цим жінкам необхідно до свого віку додати дев’ять місяців.

Таким чином, з огляду на особливості китайського календаря, знаючи вік матері і плануючи місяць зачаття, можна дізнатися стать майбутньої дитини. Процес зачаття краще за все не планувати на початок або кінець місяця. У цей час відбувається зміна періодів і, тому краще буде відступити ближче до середини місяця на кілька днів, що дозволить збільшити ймовірність правильності розрахунків.

Описаний метод має  один недолік – не враховуються в ньому дані батька.

Розрахунок, який є доповненням до основного спеціального календаря і який китайці використовують при плануванні сім’ї. Знаючи знаки зодіаків майбутніх матері і батька, можна вибрати або конкретний день, або навіть цілий період, щоб зачати хлопчика або дівчинку.

Для визначення такого періоду підставою стали знаки зодіаків і місячні ритми. Фази зростання Місяця є найвдалішими періодами для зачаття, однак, її перший і останній дні не враховуються.

Найбільш несприятливими днями для зачаття в 2018 році будуть дні місячного і сонячного затемнення, що очікуються в 2018 році. Не бажано планувати зачаття протягом семи днів до затемнення і після нього.

Однак, якщо стать майбутньої дитини – це принципове питання для молодої сім’ї, то рекомендуємо скористатися деякими підказками місячного календаря зачаття дитини.

Чадо, зачате взимку, буде мати міцне здоров’я і сильний дух. Вважається, що взимку краще всього зачати хлопчика. Він виросте мужнім і стійким.

Лютневі діти відрізняються фантазією і креативністю. Якщо ви бажаєте виховати дитину творчою натурою: музикантом, письменником, художником або просто прищепити йому любов до мистецтва, цей місяць підійде якнайкраще.

Молодим сім’ям, які прагнуть, щоб їх первістком був хлопчик, варто намагатися завагітніти в дні, коли Місяць знаходиться під впливом Лева, Близнюків, Водолія, Овна, Стрільця і Терезів.

Сприятливі дня для цього в лютому 2018 року – 1-11, 14-20, 24, 28 числа.

Для молодої пари, яка бажає народити дівчинку, то місячний календар зачаття на лютий 2018 року пропонує скористатися такими сприятливими для цього днями – 3-9, 12-17, 18-23, 25, 27 числа.

У ці дні Місяць перебуватиме під впливом Діви, Козерога, Тільця, Риб, Рака і Скорпіона.

Місячний календар зачаття на лютий 2018 року. Сприятливі для зачаття  – поради чоловікам і жінкам

Найбільш вдалими днями зачаття вважаються 14 або 15 доба від першого дня початку циклу;

Незахищений секс не дає 100% -у гарантію вагітності;

Переставши приймати оральні засоби контрацепції, вагітніти краще через 15 місяців;

Знаючи період овуляції, перед можливим зачаттям необхідно уникати сексу мінімум 4 дні;

Яйцеклітина не втрачає здатність до запліднення ще 2-3 дні з моменту дозрівання;

Жінці після тридцяти слід поквапитися з зачаттям, так як репродуктивна здатність з кожним роком буде слабшати;

Для підвищення ймовірності вагітності після статевого акту жінці рекомендується лежати, піднявши область тазу.

Вдалі періоди зачаття дитини в 2018 році – тема цікава, захоплююча і популярна. Багато хто погодиться, що від часу появи малюка на світ залежить його характер і доля.

У сучасному світі дівчина може без зусиль встановити час овуляції. Крім тестів на овуляцію, можна застосовувати спосіб вимірювання ректальної температури. Приблизно на чотирнадцяту або п’ятнадцяту добу після першого дня циклу вона підвищується і тримається до закінчення самого циклу.

Відео про сприятливі дні для зачаття

Найбільш сприятливі дні для зачаття: як розрахувати овуляцію

Якщо жіночий цикл встановився і триває близько двадцяти восьми днів, найбільш вдалими днями для зачаття вважаються 14 або п’ятнадцятий з першої доби циклу.

Перша доба – це останній день місячних. Якщо виявити науково, то саме в цей момент під впливом гормонів гіпофіза формується і починає розростатися новий фолікул. На 14-15 добу фолікул розривається, звільняючи зрілу яйцеклітину, готову до запліднення.

Відео про «небезпечні» дні, коли можна завагітніти

Відео про те, як розрахувати овуляцію

Якщо саме в цей період в піхву потраплять живі і активні сперматозоїди, то ймовірність зачаття максимальна.

Потрібно відзначити, що секс в цей період не дає стовідсоткової впевненості в вагітності.

Потрібно мати на увазі, що пари, які планують вагітність, у дев’яноста відсотках випадків досягають позитивних результатів через рік після початку спроб, за умови абсолютного здоров’я обох партнерів.

Не настання вагітності зовсім не означає захворювання, непрохідність труб або безпліддя. Важливо заспокоїтися, не нервувати, набратися терпіння. Все обов’язково вийде.

Корисні поради чоловікам: як стати батьком

Якщо пара при всіх позитивних умовах для вагітності не може зачати дитину, то не варто звинувачувати в цьому партнерів, особливо чоловікам звинувачувати жінок у безплідді.

Рекомендується щільно вивчити питання і дотримуватися ряду простих рекомендацій, які можуть дати позитивний ефект:

Шанувальникам лазні, сауни і гарячої води рекомендується на деякий час скасувати своє захоплення, так як високі температури згубно позначаються на якості сперми.

Постарайтеся уникати поїздок на велосипеді або верхи. Тертя мошонки провокує підвищення температури, що знову ж таки не позначається позитивно на якісних показниках сперми.

Якщо чоловік в звичайному житті застосовує стероїдні препарати або інші стимулятори росту м’язової маси, то слід на якийсь час відмовитися від них мінімум за півроку до планованої вагітності.

Корисні поради жінкам: як завагітніти

Фахівці розробили наступні рекомендації:

Відмовтеся від використання вагінальних мастил. Всі вони розроблені на вазеліновій основі, можуть змінювати кислотно-лужний баланс піхви, руйнувати сперматозоїди.

Вірна поза додасть ймовірності успіху. Якщо під час акту чоловік зверху – це мінімізує втрати сперми.

Вибрати правильний день. Яйцеклітина здатна запліднитися протягом 2-3 днів з моменту дозрівання. Розрахуйте час. При циклі в 28 днів – це 14-15 доба, якщо 23 дня – 16-18 доба.

У момент дозрівання яйцеклітини варто звести статеві акти до мінімуму. Одного або двох разів на добу буде достатньо. За чотири дні до ймовірного зачаття рекомендують зовсім відмовитися від сексу.

При частих статевих актах якість сперми, а, відповідно, і сперматозоїдів стає нижчою. Рухливість їх падає.

Якщо жінка охоронялася оральними контрацептивами, то після скасування краще відкласти вагітність приблизно на 15 місяців. Оберігатися в цей період можна бар’єрними методами.

Жінкам, які переступили тридцятирічний поріг слід поквапитися з бажаною вагітністю. Після тридцяти років репродуктивні функції жіночого організму знижуються, губляться властивості дітородних органів. При виникненні проблем із зачаттям варто звернутися до лікаря.

Відео про те, як відбувається запліднення яйцеклітини

Відео: як визначити сприятливі для зачаття дні


Check Also

Традиції на 14 лютого 2021 року – день святого Валентина

День Святого Валентина, який відзначається 14 лютого, з кожним роком стає все популярнішим у нашій …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.