Home / Дозвілля / Місячний календар весілля на лютий 2018 року

Місячний календар весілля на лютий 2018 року

Вважається, що краще зіграти весілля в лютому 2018 року. Цей час відмінно підходить для святкування народження нової сім’ї.  Саме тому багато закоханих планують відзначати весілля в лютневий день. Ось тільки треба знати, яку дату вибрати, адже є ризик того, що ви проведете торжество тоді, коли не варто робити це. В нагоді станен місячний календар весілля на лютий  2018 року, про який дізнаєтесь далі.

Про що говорить місячний календар весілля на лютий  2018 року

У лютому погода – спокійна. У цей час уже немає такого морозу, який стоїть в січні, при цьому сонечко вже сильніше зігріває.

Одруження – це важлива подія, що фіксує союз двох сердець. Звичайно, ніхто не може точно спрогнозувати фінал для конкретної пари, проте місячний день здатний грунтовно зіпсувати долю, якщо помилитися з датою. Сприятливий день обіцяє баланс, гармонію і стійку фінансову базу. А ось несприятливий принесе розчарування і призведе до розриву.

Православна церква не проводить церемонії вінчання напередодні Великого поста, початок який традиційно припадає на кінець лютого. Вінчатися також заборонено 14-го лютого – напередодні свята Стрітення Господнього.

Саме цією традицією часто нехтують молодята, натхненні естетикою Дня Святого Валентина, проте церквою подібні торжества не підтримуються. Однак якщо ви далекі від релігійної культури – ніщо не завадить вам відзначити весілля в будь-який день лютого, а церемонію вінчання, при необхідності, можна перенести на весну або літо.

Що ж стосується культурних традицій святкування лютневих весіль, то з давніх-давен було прийнято відзначати їх у масляний тиждень. Звичай явно має язичницьке коріння, як і саме присвячене сонцю і настаннч весни свято.

У ці дні церемонії гармонійно вписувалися в атмосферу загального торжества, молодятам обіцяли успіх і удачу в справах. Їх шлюб полягав в момент оживання природи, яку наші предки, як відомо, уособлювали і обожнювали. Тому лютневі шлюби віталися і вважалися потенційно щасливими.

Відповідно до місячного календаря весіль сприятливими для проведення торжества вважаються періоди, пов’язані з фазами росту небесного супутника планети. Найбільш благополучними, на думку астрологів, є союзи, укладені в період зародження і зростання Місяця.

Якщо день одруження доводиться на період спадної місячної фази, вважається, що відносини в родині будуть досить напружені, а достаток – бідним. Не рекомендується укладати шлюб в день повного місяця або затемнення, місячного або сонячного.

Крім того, за переконаннями астрологів, не варто поєднувати церемонію з періодом з’єднання Місяця з Венерою. Такому союзи віщують швидкий розпад через часті сварки, зради і напади необґрунтованих ревнощів.

Рік Жовтї  собаки або 2018 рік – це найбільш сприятливий період для створення сім’ї і причому вітається саме офіційне одруження. Вся справа в тому, що саме жовта собака обтяжує до сімейних традицій і просто свято шанує підвалини.

Плюс цей символ має також: відкритістю; чесністю; консервативністю. Собака в цьому році буде і протегувати всім закоханим серцям і всіляко підтримувати шлюби. Однак варто все ж дотримуватися деяких нескладних правил в 2018 році при створенні сім’ї:

Торжество має бути дещо скромним і кращим, якщо воно буде проходити в колі сім’ї;

Заздалегідь необхідно накопичити для церемонії кошти, оскільки організовувати на позикові кошти весільний захід, також не рекомендовано. Вибрати найбільш підходящі дати допоможе «Весільний гороскоп на 2018 рік» та для більш вдалого сплетення доль для нас вже приготували астрологи ці прогнози.

Місячний календар весілля на лютий  2018 року  настійно рекомендує утриматися від укладення шлюбу під час повного місяця. Повний місяць захлесне позитивні потоки енергії Ци і конфлікти як між подружжям, так і їх родичами і друзями виникнуть нізвідки і досягнуть критичної точки. Не менш небезпечним періодом можна вважати затемнення Сонця.

Місячний календар весілля на лютий  2018 року. Сприятливі дні для весілля

Оскільки найстародавніша наука під назвою нумерологія лягла в основі всіх знань, то вірним і найважливішим орієнтиром для астрологів завжди будуть тільки числа і дати.

Астрологи постійно стверджують, що тільки від правильного вибору далі буде залежати і сімейне благополуччя і навіть доля кожного із подружжя даної сімейної пари. Фахівці настійно рекомендують орієнтуватися за місячним календарем і плюс також враховувати ось такі прості чинники:

Щасливе в шлюбі життя може гарантувати «двом половинкам» лише зростаючий місяць. Особливо несприятливий для одруження зворотний хід біля Венери на небосхилі. Настійно не рекомендується призначати весільний захід на молодик або на дні затемнення. Вельми вдалі дати до церемоній знаменує Венера в Діві, Терезах і в Овні.

Доля кожного з подружжя в прямій залежності від вірного вибору дати урочистості з нагоди створення сім’ї.  Отримати гармонійний союз можна, якщо користуватися саме цими порадами і обходити необачні рішення стороною. Зірки готові направляти на шлях істинний і залишається тільки прислухатися до їх цінних порад.

Вдалими днями для весілля в лютому 2018 з місячним календарем вважаються:

09;

17;

18;

21;

25;

26.

Розглянемо сприятливі дні для весілля в лютому 2018 року. Краще одружитися в період, що починається від Різдва (7 січня) і закінчується Масляною. До речі, вважається, що найкраще одружитися в це слов’янське свято, так як закохані будуть жити, катаючись в маслі.

2 і 5 лютого – дні, в які збуваються всі мрії і справи стають «приреченими» на успіх. Якщо одружитися в ці дні, в родині завжди буде панувати мир, подружжя будуть любити одне одного протягом  багатьох років.

02.02.2018 (п’ятниця) перші 3 двійки, цікавий енергетичний день.

Якщо ж пара складається з цілеспрямованих людей, то їм краще зіграти весілля 9 лютого. Завдяки цьому кар’єри закоханих підуть в гору. Та й для сімейного життя це буде корисно: подружжя будуть піклуватися одне про одного, у всьому підтримувати і допомагати досягати поставлених цілей.

Якщо закохані – романтичні натури, їм варто одружитися 10 лютого. Вони проживуть довго і щасливо одне з одним, в коханні і гармонії. Одним словом, в їх відносинах буде панувати ідилія.

14 лютого – вже дуже багато бажаючих одружитися в цей день. І краще не вибирати в якості дати для проведення весілля 14 лютого. Це той день, коли всі закохані присвячують час одне одному. Справа в тому, що в цей час – напередодні Стрітення Господнього. Не можна святкувати – можна лише молитися.

Пара – пристрасна, що складається з двох лідерів з великими амбіціями? Тоді їм потрібно одружитися 24 лютого. Закохані тим самим зроблять свої відносини повними взаєморозуміння і турботи. Вони завжди будуть підтримувати одне  одного у всіх починаннях.

18.02.2018 (неділя) в цьому році випадає на Прощену неділю. Вже зараз можна сказати, що буде величезна кількість пар, які захочуть вступити в шлюб в цей день, тому, швидше за все, майбутньому подружжю буде запропонована виїзна реєстрація.

Як стверджує місячний календар весілля на лютий  2018 року, краще одружуватися 25 лютого. У цей день місяць перебуває в знаку Рак. Якщо зіграти весілля в кінці лютого, шлюб буде міцним, немов фортеця, яка захистить від будь-якої негоди, негод і вистоїть у будь-якому випадку.

Ці відносини не знатимуть, що таке зрада, обман і відсутність розуміння. Навколо подружжя завжди будуть знаходитися вірні друзі, які будуть готові в будь-який момент прийти на виручку і надати допомогу.

25 лютого – кращий день для весілля в лютому 2018 року всього місячного циклу (10-ий за рахунком). Сім’я вийде дуже згуртованою і дружньою. Союзи, створювані 25 лютого в рік Собаки, обов’язково будуть дружними, світлими, надійними.

Шлюби, укладені 25 лютого, рідко розпадаються. Зазвичай подружжя народжують багато дітей і дарують їм всю любов і ласку, які у них є.

Але не тільки з цих причин ця дата весілля в лютому 2018 року є найбільш підходящою. Також в цей час Зростаючий Місяць знаходиться в другій фазі. От саме тоді і потрібно укласти шлюб. Але і на цьому список плюсів, які має цей день, не закінчується: 25 лютого – неділя, так само ідеально підходить для укладення союзу.

Тим людям, які повністю віддають себе відносинам, готові в будь-який момент проявити самовіддачу, варто зв’язати себе узами шлюбу 27 лютого. У родині буде завжди гармонія. Подружжя будуть віддані одне одному і вірні.

Місячний календар весілля на лютий  2018 року. Прикмети

З давніх-давен, за народними переказами, лютий був дуже сприятливим місяцем для одруження. Лютий – найсвітліший і сонячний місяць зими, тому і лютневі весілля були набагато веселішими і задерикуватішими, смакуючи швидкий прихід весни.

Забезпечити достаток сім’ї можна, якщо на місце, де будуть сидіти молодята, застелити новеньку шубу.

Цю шубку батьки нареченого повинні подарувати майбутній невістці під час викупу.

Саме її повинна надіти наречена перед виходом з дому в день весілля.

Така прикмета стосується саме лютого.

Тому дуже подобається нареченим.

Хто ж відмовиться від новенької шубки.

Тим більше в подальшому її носити може тільки законна дружина.

І не варто знімати таку шубку під час фотосесії.

Весілля в лютому: прикмети на погоду

Уже в сам день одруження звертають увагу на погодні умови, щоб передбачити, яким буде життя молодих.

Але такі ознаки і велика кількість снігу обіцяють молодим достаток і матеріальне благополуччя.

А ось раптово піднявся вітер з різкими поривами не віщує нічого доброго – почуття молодят швидко розвіються і шлюб буде нетривалим.

Якщо в день весілля в лютому кружляє завірюха і випало багато снігу – молодят чекає достаток грошей і спроможність.

Якщо в весільний день несподівано вдарить сильний мороз – це обіцяє швидке поповнення в родині, при чому, швидше за все, буде міцний і сильний хлопчик.

Прикмети і ритуали для нареченої

Дівчата трепетно ставляться до всіх прикмет, пов’язаних зі своїм весіллям.

У лютому є цікава прикмета для наречених.

Коль дівчина  зранку почне чхати, не варто турбуватися, що вона застудилася.

Це доля дає знак, що сімейне життя у неї буде щасливим.

А ось щоб залучити багатство в сім’ю, наречена в день весілля спускалася в підвал за заготовками. І чим більше їй виходило винести в руках, тим багатшим буде життя з чоловіком.

Прикмети для нареченого

Молодій людині потрібно, прямуючи до нареченої, міцно стояти на ногах.

Щоб наречений не впав або не підсковзнувся на своєму шляху доріжку посипали піском або сіллю. Таким способом намагалися запобігти дії прикмети, що обіцяє в разі падіння швидке розлучення з вини чоловіка.

А ще не можна було нареченому зранку  виглядати в одне дзеркало зі своїм другом або знайомим.

Вважалося, що він стане згодом суперником і відведе молоду дружину.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *