Home / Твоя краса / Нігті / Місячний календар краси на лютий 2018 та здоров’я

Місячний календар краси на лютий 2018 та здоров’я

У далекому минулому астрологи довели, що Місяць чинить серйозний вплив на самопочуття і здоров’я людини, допомагаючи або заважаючи йому в певні дні. Це ж запевнення справедливо і по відношенню до жіночої краси: місячний календар краси на лютий 2018 підкаже, коли чистити пір’ячко найкраще, а коли потрібно переключитися на що-небудь інше.

Місячний календар краси на лютий 2018

Жінки, які люблять і вміють за собою доглядати, з великим зацікавленням ставляться до всіх новинок в області краси, а й про досвід попередніх поколінь не забувають. Про те, як в лютому 2018 року організувати косметичні процедури за місячним календарем, розповість стаття.

У цьому місяці можна зайнятися удосконаленням зовнішності за допомогою уколів краси і апаратної косметології. Однак проведення процедур, в основу яких покладені мікроструми і мікрошліфування, вимагають великої обережності.

Плідні дні:

23 лютого – зростаючий Місяць. Сьогодні можна прикрасити нігті оригінальним малюнком і освіжити зачіску, зрізавши посічені кінчики – це стимулює вас на нові починання;

26 – 28 лютого – Місяць продовжує прибувати. Догляд за шкірою принесе вам одне задоволення. Новий колір волосся допоможе вам зав’язати нові цікаві знайомства.

Неблагонадійні дні:

16 лютого – молодик. У цей день не потрібно нічого робити, краще розслабитися і дозволити своєму тілу відпочити. Досить ретельно розчесати волосся і перехопити їх гумкою, стерти з нігтів старий лак і нанести зволожуючий крем на обличчя. Не варто стригти волосся або обтяжувати шкіру косметичними масками – це не піде вам на користь;

18 лютого – перша фаза Місяця. Всі ваші зусилля щодо покращення зовнішнього вигляду не матимуть належного успіху. Ви даремно витратите гроші і втратите хороший настрій. Краще переключити увагу на більш важливі справи по роботі.

Місячий календар краси на лютий 2018 року епіляції

Місяць – найбільш близьке до нас небесне тіло, супутник Землі. Давно відомо, що Місяць впливає на припливи і відливи. Людина майже на 80% складається з молекул води і не можна заперечувати той факт, що Місяць точно так само впливає і на людину. Дуже часто перед походом в перукарню жінки звіряються з місячним календарем, адже давно не секрет, що фази Місяця впливають на ріст волосся.

І точно так само місячний календар краси на лютий 2018 може підказати сприятливі дні для епіляції і отримати подвійну ефективність від процедури. Адже епіляція, хоч і є необхідною процедурою не тільки для жінок, але і для багатьох чоловіків, проходить досить болісно і неприємно. Тому хотілося б проводити її якомога рідше.

Існує всього чотири фази місяця – молодик, перша чверть, повний місяць і четверта чверть. Так само у місячного місяця є дві частини – зростаючий Місяць і спадний. Це можна дуже просто визначити візуально – зростаючий Місяць зовні нагадує дугу літери «Р», а спадний Місяць схожий на букву «С».

Як ми вже говорили, Місяць надає певний вплив на рідину в людському організмі і на етапі зростаючого Місяця здійснюється приплив крові до волосяних цибулин, що підвищує швидкість росту волосся. А сприятливі дні для епіляції проходять, коли Місяць іде на спад. Варто звернути увагу, що 9, 15, 23 і 29 місячні дні, які вважаються несприятливими для проведення епіляції і взагалі будь-яких маніпуляцій з волоссям.

Не рекомендується проводити епіляцію під час сонячного або місячного затемнення. Доведено, що в такі дні загальне самопочуття людини може погіршуватися, змінюються біоритми тіла і результат може бути непередбачуваним.

Але стверджують, що якщо зробити епіляцію 18 червня, то можна отримати найтриваліший ефект, аж до позбавлення від небажаного волосся на кілька місяців!

У які дні робити епіляцію

В першу чергу слід сказати, що існують сприятливі дні, несприятливі дні і нейтральні дні.

Якщо вибрати для проведення епіляції сприятливі за місячним календарем дні, то процедура пройде найменш болісно, а гладка шкіра буде радувати протягом довгого часу. У такі дні цибулини волосся знаходяться в сплячому стані, що дозволить отримати тривалий ефект.

Краще підготуватися заздалегідь і вибрати найкращий день для походу в салон краси.

Так само епіляцію можна проводити і в нейтральні дні, які пропонує  місячний календар краси на лютий 2018, але і результат буде відповідним – середньої ефективності. Якщо немає часу і можливості почекати настання сприятливих днів для епіляції, то цілком можна провести процедуру в один з нейтральних днів.

У несприятливі дні краще взагалі утриматися від процедури, щоб мінімізувати хворобливі відчуття, які все одно не приведуть до бажаного результату.

Як користуватися календарем

Розглянемо докладніше, як правильно використовувати місячний календар епіляції. Якщо прислухатися до даних в ньому рекомендацій, то цілком можливо скоротити візити в салони краси і кожного разу отримувати відмінний результат від проведених маніпуляцій.

Достатньо буде просто звіритися з календарем і записатися до косметолога в найвідповідніший  день. Якщо дотримуватися такого графіка регулярно, результат не змусить себе чекати.

Поступово видалення волосся потрібне буде дедалі рідше і рідше, нові волоски почнуть рости набагато повільніше і їх кількість обов’язково буде зменшуватися. Навіть жорстке і товсте волосся, яке так докучає в деяких зонах тіла, буде ставати з кожним разом світлішим і тоншим. Спробуйте і переконайтеся!

У лютому жінок стимулює зробити свою шкіру гладкою найромантичніше свято року – День Святого Валентина. І не дивлячись на зимову холоднечу, доглянута шкіра без волосків дозволить одягнути найкарколомнішу сукню і підкорити серце свого коханого.

Сприятливі дні – 4 – 14

Нейтральні дні – 15 – 17, 23 – 26

Несприятливі дні – 1 – 3, 18 – 22, 27, 28

Місячний календар краси на лютий 2018 манікюру

У які дні краще займатися красою своїх нігтів? Про це розповість місячний календар краси на лютий 2018 манікюру.

1 лютого.Манікюр не дозволить потрапити космічній енергії у ваше життя.

2 лютий.Календар манікюру на лютий 2018 повідомляє, що сьогодні слід зайнятися лікуванням нігтів, робити ванночки і масаж рук.

3 лютого.Манікюр принесе удачу в рішенні сімейних проблем.

4 лютого.Зростаючий Місяць попереджає: манікюр робити не можна, тоді можна уникнути фінансових труднощів. Про це повідомляє місячний календар краси на лютий 2018 року.

5 лютого.Манікюр робити небезпечно, щоб не впустити зло в своє життя.

6 лютого.Місячний календар манікюру повідомляє, що удача відвернеться від того, хто захоче зробити сьогодні манікюр.

7 лютого.Для здоров’я нігтів манікюр зробити необхідно.

8 лютого.Місячний календар манікюру на лютий говорить, що йти в салон сьогодні можна тільки тим, кому це конче потрібно.

9 лютого.Від манікюру краще утриматися, щоб не завдати шкоди власному успіху.

10 лютого.Сьогодні один з кращих днів, щоб оздоровити нігті. Він входить в сприятливі дні для манікюру.

11 лютого.В повний місяць краще манікюр не робити. Про це свідчить місячний календар манікюру на лютий 2018.

12 лютого.Є небезпека, що манікюр наповнить життя злими і заздрісними людьми. Це не сприятливі дні для манікюру.

13 лютого.Календар манікюру на лютий 2018 свідчить, що від манікюру краще відмовитися, для вирішення важливих робочих моментів.

14 лютого.Манікюр допоможе вирішити конфліктну ситуацію.

15 лютого.Місячний календар манікюру на лютий 2018 року говорить, що манікюр посилить привабливість, подарує енергію вітру.

16 лютого.Робити манікюр потрібно в другій половині дня, це допоможе успіху в роботі.

17 лютого.Місячний календар манікюру повідомляє, що турбота про нігті приверне в життя щирих і доброзичливих людей.

18 лютого.Є шанс просунутися по кар’єрних сходах, і манікюр допоможе в цьому.

19 лютого.Почнуть атакувати хвороби, якщо зробити манікюр сьогодні. Про це говорить місячний календар манікюру на лютий.

20 лютого.Манікюр подарує приголомшливий успіх. Це число входить в сприятливі дні для манікюру.

21 лютого.Для манікюру день нейтральний. Це свідчить місячний календар манікюру на лютий 2018.

22 лютого.Манікюр краще не робити, але якщо він необхідний, варто ризикнути.

23 лютого. Місячний календар краси на лютий 2018 говорить, що турбота про нігті принесе радість, якщо використовувати для нігтів червоний або помаранчевий лак.

24 лютого.Манікюр дозволить вирішити спірні питання.

25 лютого.Місячний календар манікюру на лютий 2018 року прогнозує, що під час манікюру слід використовувати яскраві лаки, щоб прикрасити життя кольоровими фарбами.

26 лютого.Для того щоб удача не відвернулася, манікюр робити не бажано.

27 лютого.Місячний календар манікюру на цей день повідомляє, щоб прогнати негатив, слід зробити манікюр і наростити нігті.

28 лютого.Місячний календар манікюру на лютий повідомляє, що вберегти від поганого настрою допоможуть холодні кольори лаку.

Місячний календар краси на лютий 2018  здоров’я

На жаль, не всі люди користуються місячним календарем здоров’я на кожен день. Адже це безцінний помічник в повсякденному житті. Вміючи правильно ним користуватися, можна спланувати оздоровчі процедури для свого організму так, щоб вони принесли одну тільки користь.

Зробивши необхідну процедуру в сприятливий день за місячним календарем здоров’я, проблема зі здоров’ям остаточно буде вирішена. Далі пропонуємо вам ознайомитися детально з графіком вдалих днів для лікування своїх недуг за місячним календарем здоров’я 2018 року.

Вплив місячних фаз на здоров’я людини в 2018 році

Залежно від того, в якій фазі свого розвитку знаходиться земний супутник, він буде впливати на все живе на планеті і конкретно на організм людини. Є небезпечні періоди в розвитку Місяця, а є сприятливі.

До небезпечних відносяться:

Молодик – час, коли послаблюється імунітет, він стає дуже вразливим перед інфекційними захворюваннями і стресовими ситуаціями. Досить часто в фазу нового Місяця людина перебуває в стані депресії і апатії до всього.

Повний місяць – період, коли люди стають дуже дратівливими і запальними. Крім того, страждають хронічними захворюваннями, можуть зіткнутися з їх загостреннями. Астрологи рекомендують в цей період вживати додаткові  вітамінні комплекси, а в їжу вживати якомога більше фруктів і овочів.

До сприятливих місячних фаз відносяться:

Зростаючий  Місяць – період, коли людський організм інтенсивно накопичує життєві сили. У цей період потрібно займатися оздоровчими процедурами для тіла.

Убуваючий Місяць – час для очисних процедур організму. Можна планувати на дні, що знаходяться в цій місячній фазі, операції та інші лікувальні маніпуляції. Вони, на переконання астрологів, будуть високоефективними. Тільки на спадаючий  Місяць потрібно допомагати своєму організму, харчуючись фруктами і овочами в великій кількості. А ось жирну і калорійну їжу краще не вживати.

Тепер детально розберемося, в який день можна серйозно займатися своїм здоров’ям, а коли цього краще робити не варто.

Астрологи радять в лютому 2018 дотримуватися такого графіка оздоровчих процедур:

1, 2, 5, 8, 9, 14, 15, 17, 18, 19, 22 і 23 лютого відмовтеся від будь-яких маніпуляцій і походів до лікарів, так як нічого доброго з цього не вийде – одні лише негативні наслідки у вигляді ускладнень і травм;

3, 6, 7, 10-13, 20, 21, 24-28 лютого – найкращий час для занять спортом і омолодження шкіри;

4 і 16 лютого займіться очищенням кишечника від шлаків.


Check Also

Ефективний догляд за шкірою навесні. Поради спеціалістів

Зміни у вазі і погодні умови негативно позначаються на стані шкіри тіла. Вирішуємо насущні проблеми …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.